ARA
Loading interface...
Loading interface...
Edding
Edding Beyaz Tahta Kalemi E-260 Siyah 10 Lu

Edding Beyaz Tahta Kalemi E-260 Siyah 10 Lu

Edding
%35 indirim 42,99 TL 28,00 TL (2,52 TL/adet)
SEPETTE % 10
25,20 TL
(2,52 TL / adet)
seçenek
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483643/15344/15220/80438128
Eddıng Beyaz Tahta Kalemi E-260 Siyah 10 Lu

Metal, plastik ve cam dahil hemen hemen tüm malzemeler üzerinde yazı yazmak ve işaretleme yapmak için geliştirilmiştir. Işığa dayanıklıdır ve hızlı kurur. Hemen hemen tüm yüzeylerde suya ve ovalanmaya karşı dayanıklıdır. Toluol/Xylol katkısı içermeyen hafif kokulu mürekkep. Tüm ürünler tekrar doldurulabilir. Plastik parçaların en az %96‘sı geri dönüşümlü maddeden yapılmıştır.

 

Sunumlarınızı halen anlatarak mı yapıyorsunuz, yoksa görselleştirme araçlarını kullanmaya başladınız mı? Özellikle sunumlar olmak üzere anlatılanların resimlerle veya grafiklerle gösterilmesi, kesinlikle kaçınılmaması gereken bir gerçektir. Görsel iletişim, konuların daha iyi anlaşılmasını sağlamakta ve edinilen bilgilerin kalıcı olmasına yardımcı olmaktadır. Konferans salonu, büro, amfi veya sınıf: Bu alanlarda Edding beyaz yazı tahtası kalemi, Flipchart kalemi ve çok amaçlı asetat kalemi size yardımcı olur.

 

Beyaz yazı tahtaları üzerinde yazı yazmak ve işaretleme yapmak için geliştirilmiştir. Emaye, cam ve melamin gibi tüm gözeneksiz yüzeylerden kuru bir bez yardımıyla kolaylıkla silinebilir. Cap-o® mürekkep sayesinde kurumaksızın birkaç gün saklanabilir. Işığa dayanıklıdır ve hızlı kurur. Butil asetat katkısı yoktur. Hemen hemen bütün ürünler tekrar doldurulabilir.

 

Edding 260 Tahta Kalemi, 1.5 mm - 3.00 mm uç kalınlığındadır. Hafif kokulu mürekkebi yazım sırasında sizi rahatsız etmez. Işığa dayanıklılığı bulunan Edding Tahta Kalemleri, kapağı açık vaziyette kurumaya karşı da dayanıklıdır. Hızlı koruma özelliği ile mürekkep bulaşma olasılığını minimuma indirir. Tahta silgisi ile kolayca silinmesi, zamandan tasarruf etmenizi ve tahtanızın her zaman temiz kalmasını sağlar.

 

Ürün Özellikleri

·               1.5 - 3 mm çizgi kalınlığı

·               Yuvarlak uçludur.

·               Yumuşak yazım kalitesi

·               Siyah renkli

·               Kolay temizlenebilir.

·               Hafif kokuludur.

 

Garanti Süresi (Ay) 12
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000006674W
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Ürün sonradan mürekkep doldurulabilir mi?
Cevap
360 modeller doldurulabilir özelliğe sahiptir.
Eren Ofis satıcısı cevapladı
15 Eylül
34 dakika içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat