Merkezi California’da bulunan Apple Inc. tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayarlar tasarlayıp satmakta olan dünyaca ünlü Amerikan menşeili bir şirkettir. IOS yazılımlı akıllı telefonlarıyla kendi alanında çığır açan şirket, bu küçük elektronik cihazlarda adeta avucunuzun altında her an bir bilgisayar olmasını sağlamaktadır. Her geçen gün yeni modelleriyle karşımıza çıkan Iphone akıllı telefonların, her elektronik alet gibi hassas bir yapıya sahip oldukları için dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı birtakım aksesuarlarla koruma altına alınmaları gerekir. En önemli koruma aksesuarı ise dokunmatik ekran teknolojisi sayesinde hayatımıza giren ekran koruyuculardır. Her marka ve model için ayrı olarak üretilen ekran koruyucular Iphone 7 cep telefonu için de vazgeçilmez bir telefon aksesuarı olarak karşımıza çıkar.

Neden Ekran Koruyucu Kullanmalısınız?

Akıllı telefonlar tüketici elektroniği grubu altında satılmakta olup, normal telefonlara göre fiyatları daha yüksek olan telefon grubu altında sınıflandırabilirler. Elinizden kayıp yere düşürme durumlarında en çok hasar alan yerlerinden bir tanesi ise neredeyse her işleminizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ekranlarıdır. Bu tür görünmez kazalarda meydana gelebilecek hasarların önüne ise fiyatları çok da yüksek olmayan ekran koruyucular sayesinde geçebilirsiniz. Ekranınızın çizilmesini de önleyen bu koruyucularla, uzun yıllar telefonunuzu korumanın ve tamirini yüksek fiyatlara yaptırabileceğiniz hasarların önüne geçmekle kalmanın ötesinde pek çok fayda da sağlayabilirsiniz.

Ekran Koruyucuların Özellikleri

Birçok çeşidi olan ekran koruyucular sayesinde gizliliğinizi artırabilirsiniz. Privacy olarak bilinen ekran koruyucular sayesinde cep telefonu ekranınızı meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. Bu tür bir ekran koruyucu ekranınıza düşen bildirimleri yalnızca doğrudan ekran önündeki kişinin görebilmesini sağlar. Özellikle işletme sahipleri ya da bilgilerinin görünmesini istemeyen, toplantıdan toplantıya koşan iş insanları için ideal bir aksesuardır.

Yansıtıcı özelliğine sahip ekran koruyucular sayesinde telefonunuzun ekranı aynaya benzeyen bir görüntüye sahip olur. Telefonunuzun ekran ışığı açıkken normal bir ekran gibi işlem yapmaya devam edebilir, kapalıyken de dış görünümünüzü başkalarına çaktırmadan her an kontrol edebilir, size sıkıntı verebilecek çeşitli durumlardan kurtulabilirsiniz.

Parlama önleyici özelliğe sahip ekran koruyucular mat bir cila sayesinde ekranınızdaki parlaklığı engellemenize yardımcı olur. Bu sayede uzun saatler telefonunuzun ekranına bakmak zorunda kalsanız bile gözleriniz daha az yorulur.

Standart tipteki ultra net ekran koruyucuları, telefon ekranının netliğini etkilememesi için olabildiğince ince bir şekilde üretilmişlerdir. Bu sayede, ekranınızın parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını sağladıkları gibi ekran üzerinde yapışkanlık olmasının da önüne geçerler. Böylece parmaklarınızı özgürce telefon ekranı üzerinde gezdirebilir, dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

UVB ışınlarını ve parlamaları filtreleyerek sizi UV ışınlarından ve parlamalardan koruyan AR ekran koruyucuları ile ekranınızın okunabilirliği artar. Özellikle işlerini akıllı telefon ile halleden, sosyal medya işiyle uğraşan kullanıcılar için bu ekran koruyucular, göz yorgunluğunu minimuma düşürür ve konforlu bir kullanım sunar. Üretim malzemesi sebebiyle de su ve yağı iten bir kaplamaya sahiptir. Bu sayede, ekranınızda oluşabilecek sıvı kaynaklı lekelerin de önüne geçer. Ekranınızın normalden daha kolay temizlenmesini sağlar.

Antibakteriyel özelliklere sahip olarak tasarlanmış ekran koruyucular ise hastaneler ya da sağlık kuruluşunda çalışanlar için idealdir. Üretim malzemesinden dolayı elektronik cihazınızda oluşabilecek bakteri ve küf gibi maddelerin gelişimine izin vermez. Özel tasarım kaplaması sayesinde ekran yüzeyinde gelişebilecek bakterilerin çoğunu öldürerek üremelerini de engeller.

Temperli cam ismiyle bilinen koruyucular son yıllardaki popüler modeller arasındadır. Plastik malzemeden üretilmiş koruyuculara kıyasla daha dayanıklıdır. Düşme ve çizilme gibi durumlardaki hasarları engellemek için idealdir.

Akıllı telefonunuzu korumak istiyorsanız vakit kaybetmeden Iphone 7 cep telefonu ekran koruyucu modelleri arasından size en uygun olanı satın alabilirsiniz. Son yıllarda fiyatları eskisine nazaran düşmüş durumda olan bu koruyucular ile yüksek teknolojiye sahip cep telefonunuzu uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu

377 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 7
  2. iPhone 11
  3. Mi 9T
  4. iPhone 6S
  5. iPhone 7 Plus
  6. Redmi Note 8
  7. Galaxy A50
  8. iPhone 8
  9. iPhone 8 Plus
  10. iPhone XR
  11. Mi A3
  12. Galaxy A70
  13. iPhone 6
  14. Galaxy Note 9
  15. Redmi Note 8 Pro
  16. iPhone X
  17. Galaxy S8
  18. Redmi Note 7
  19. Redmi 8
  20. Galaxy S9 Plus
 3. Markalar A-Z
  1. Spigen Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  2. Case 4U Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  3. Bufalo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  4. Dafoni Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  5. Microcase Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  6. Baseus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  7. Microsonic Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  8. Syronix Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  9. Ehr. Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  10. Eiroo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  11. AkseStore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  12. Casestore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  13. Engo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  14. KılıfShop Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  15. Teleplus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  16. Jopus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  17. Joyroom Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  18. Logis Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  19. Ally Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  20. Kılıfist Cep Telefonu Ekran Koruyucu
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 7
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
Başa dön