Merkezi California’da bulunan Apple Inc. tüketici elektroniği, bilgisayar yazılımı ve kişisel bilgisayarlar tasarlayıp satmakta olan dünyaca ünlü Amerikan menşeili bir şirkettir. IOS yazılımlı akıllı telefonlarıyla kendi alanında çığır açan şirket, bu küçük elektronik cihazlarda adeta avucunuzun altında her an bir bilgisayar olmasını sağlamaktadır. Her geçen gün yeni modelleriyle karşımıza çıkan Iphone akıllı telefonların, her elektronik alet gibi hassas bir yapıya sahip oldukları için dışarıdan gelebilecek müdahalelere karşı birtakım aksesuarlarla koruma altına alınmaları gerekir. En önemli koruma aksesuarı ise dokunmatik ekran teknolojisi sayesinde hayatımıza giren ekran koruyuculardır. Her marka ve model için ayrı olarak üretilen ekran koruyucular Iphone 7 cep telefonu için de vazgeçilmez bir telefon aksesuarı olarak karşımıza çıkar.

Neden Ekran Koruyucu Kullanmalısınız?

Akıllı telefonlar tüketici elektroniği grubu altında satılmakta olup, normal telefonlara göre fiyatları daha yüksek olan telefon grubu altında sınıflandırabilirler. Elinizden kayıp yere düşürme durumlarında en çok hasar alan yerlerinden bir tanesi ise neredeyse her işleminizi hızlı ve pratik bir şekilde gerçekleştirmenizi sağlayan ekranlarıdır. Bu tür görünmez kazalarda meydana gelebilecek hasarların önüne ise fiyatları çok da yüksek olmayan ekran koruyucular sayesinde geçebilirsiniz. Ekranınızın çizilmesini de önleyen bu koruyucularla, uzun yıllar telefonunuzu korumanın ve tamirini yüksek fiyatlara yaptırabileceğiniz hasarların önüne geçmekle kalmanın ötesinde pek çok fayda da sağlayabilirsiniz.

Ekran Koruyucuların Özellikleri

Birçok çeşidi olan ekran koruyucular sayesinde gizliliğinizi artırabilirsiniz. Privacy olarak bilinen ekran koruyucular sayesinde cep telefonu ekranınızı meraklı gözlerden uzak tutabilirsiniz. Bu tür bir ekran koruyucu ekranınıza düşen bildirimleri yalnızca doğrudan ekran önündeki kişinin görebilmesini sağlar. Özellikle işletme sahipleri ya da bilgilerinin görünmesini istemeyen, toplantıdan toplantıya koşan iş insanları için ideal bir aksesuardır.

Yansıtıcı özelliğine sahip ekran koruyucular sayesinde telefonunuzun ekranı aynaya benzeyen bir görüntüye sahip olur. Telefonunuzun ekran ışığı açıkken normal bir ekran gibi işlem yapmaya devam edebilir, kapalıyken de dış görünümünüzü başkalarına çaktırmadan her an kontrol edebilir, size sıkıntı verebilecek çeşitli durumlardan kurtulabilirsiniz.

Parlama önleyici özelliğe sahip ekran koruyucular mat bir cila sayesinde ekranınızdaki parlaklığı engellemenize yardımcı olur. Bu sayede uzun saatler telefonunuzun ekranına bakmak zorunda kalsanız bile gözleriniz daha az yorulur.

Standart tipteki ultra net ekran koruyucuları, telefon ekranının netliğini etkilememesi için olabildiğince ince bir şekilde üretilmişlerdir. Bu sayede, ekranınızın parlak ve pürüzsüz bir yüzeye sahip olmasını sağladıkları gibi ekran üzerinde yapışkanlık olmasının da önüne geçerler. Böylece parmaklarınızı özgürce telefon ekranı üzerinde gezdirebilir, dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

UVB ışınlarını ve parlamaları filtreleyerek sizi UV ışınlarından ve parlamalardan koruyan AR ekran koruyucuları ile ekranınızın okunabilirliği artar. Özellikle işlerini akıllı telefon ile halleden, sosyal medya işiyle uğraşan kullanıcılar için bu ekran koruyucular, göz yorgunluğunu minimuma düşürür ve konforlu bir kullanım sunar. Üretim malzemesi sebebiyle de su ve yağı iten bir kaplamaya sahiptir. Bu sayede, ekranınızda oluşabilecek sıvı kaynaklı lekelerin de önüne geçer. Ekranınızın normalden daha kolay temizlenmesini sağlar.

Antibakteriyel özelliklere sahip olarak tasarlanmış ekran koruyucular ise hastaneler ya da sağlık kuruluşunda çalışanlar için idealdir. Üretim malzemesinden dolayı elektronik cihazınızda oluşabilecek bakteri ve küf gibi maddelerin gelişimine izin vermez. Özel tasarım kaplaması sayesinde ekran yüzeyinde gelişebilecek bakterilerin çoğunu öldürerek üremelerini de engeller.

Temperli cam ismiyle bilinen koruyucular son yıllardaki popüler modeller arasındadır. Plastik malzemeden üretilmiş koruyuculara kıyasla daha dayanıklıdır. Düşme ve çizilme gibi durumlardaki hasarları engellemek için idealdir.

Akıllı telefonunuzu korumak istiyorsanız vakit kaybetmeden Iphone 7 cep telefonu ekran koruyucu modelleri arasından size en uygun olanı satın alabilirsiniz. Son yıllarda fiyatları eskisine nazaran düşmüş durumda olan bu koruyucular ile yüksek teknolojiye sahip cep telefonunuzu uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

iPhone 7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu

333 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. iPhone 7
  2. iPhone 7 Plus
  3. iPhone 6
  4. iPhone X
  5. iPhone 8
  6. iPhone 8 Plus
  7. iPhone 6 Plus
  8. iPhone XS Max
  9. iPhone XR
  10. iPhone 6S Plus
  11. Galaxy J7
  12. iPhone 6S
  13. Galaxy A7
  14. Galaxy S8 Plus
  15. Galaxy S8
  16. P20 Pro
  17. Galaxy A3
  18. Galaxy J5
  19. iPhone XS
  20. Galaxy A5
 3. Ürün Puanı
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Markalar A-Z
  1. Anker
  2. Spigen
  3. Case 4U
  4. Otterbox
  5. Bufalo
  6. Dafoni
  7. Microcase
  8. Ehr.
  9. Eiroo
  10. Microsonic
  11. Sunix
  12. Teleplus
  13. KılıfShop
  14. AkseStore
  15. Baseus
  16. Jopus
  17. Kılıfreyonum
  18. Syronix
  19. Antdesign
  20. Kılıfist
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Renk A-Z
 8. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli iPhone 7
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
BAŞA DÖN