ARA
Loading interface...
Loading interface...
Electrolux
Electrolux EW7H4824EB PerfectCare 700 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Electrolux EW7H4824EB PerfectCare 700 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Electrolux
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/153223
Electrolux EW7H4824EB PerfectCare 700 8 Kg Isı Pompalı Kurutma Makinesi

Kıyafetlerinizi uzun süre ilk günkü kalitesinde tutmayı vadeden Electrolux EW7H4824EB PerfectCare 700 ısı pompalı kurutma makinesi, geliştirilen GentleCare sistemiyle daha düşük sıcaklık kullanarak etkili bir performans sergiliyor. Geleneksel kurutma makineleriyle karşılaştırıldığında iki kat daha az ısı harcayan PerfectCare 700, çamaşırlarınızı aşırı ısıya maruz bırakmıyor.

Güvenle Kurutan Teknoloji

DelicateCare System ile donatılan Electrolux kurutma makineleri, en hassas giysilerinizi bile güvenle kurutmanızı sağlıyor.

  • Heat Pump Teknolojisi sayesinde çamaşırların ömrü uzuyor, kalitesi korunuyor.
  • Yük miktarını tespit eden akıllı sensörler enerjinin verimli tüketilmesini sağlıyor.
  • EcoFow filtre tek hamlede kolayca temizleniyor.
  • Kusursuz tamburu sayesinde her çamaşır eşit ve tam kurutuluyor.
  • 118 litrelik geniş tamburu çelik yapısı ile güven veriyor. Çift yönlü dönüş sergileyen tambur, mükemmel bir kurutma sağlıyor.
  • Akıllı sensörleri ve kusursuz teknolojileri sayesinde etkili bir kurutma işlemi sunan kurutma makinesi, uzun kullanım ömrü vadediyor.

Teknik Özellikler

Enerji Sınıfı: A+

Kurutma Kapasitesi (kg): 8

Kurutma Teknolojisi: Isı Pompalı

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 309

Tambur Hacmi (litre): 118 lt

Kontrol Paneli: Mekanik

Ses Seviyesi (dB): 66

Boyut (cm): 60 x 60 x 85

Heat Pump ısı pompası teknolojisi ile benzersiz bir enerji tasarrufu sunan PerfectCare 700, çift yönlü kurutma sistemi sayesinde etkin bir performans sergiliyor. Çamaşırları gevşeten çift yönlü kurutma sistemi, kırışıklıkları minimum seviyeye indiriyor. GentleCare sistemi ısıyı verimli kullanıyor, böylelikle geleneksel kurutma makinelerine kıyasla %50’ye varan ısı verimliliği sağlıyor.

SensiCare System’e sahip olan Electrolux PerfectCare 700, bu sistem sayesinde az miktardaki çamaşırı tasarruflu bir şekilde kurutuyor. Akıllı sensörler yük miktarını tespit ediyor, böylelikle hassas çamaşırlarınız da yıpranmamış oluyor.

Pratik bir bakım olanağı veren EcoFlow filtre teknolojisine sahip filtresiyle PerfectCare 700, standart makinelerin aksine tiftik yakalamada %80 daha başarılı oluyor. EcoFlow filtre kolaylıkla temizleniyor, yüksek performansı verimli enerji ile yakalıyor.

Kusursuz Sonuçlar İçin

118 litrelik geniş hacimli tamburu her iki yöne de de hareket ettirebilen Çift Yönlü Kurutma özelliği sayesinde kusursuz performans sunan PerfectCare 700, çamaşırların daha özenli ve daha eşit kurutulmasını sağlıyor. Gecikmeli Başlatma fonksiyonu ile büyük kolaylık yapan kurutma makinesi, istediğiniz zaman çalışıyor. Kurutma işleminin başlayacağı zamanı seçebilme olanağı sağlayan PerfectCare 700, böylelikle günlük plan ve programlarınızın aksamasını engelliyor.

Pratik Kullanım Sağlayan Detaylar

Electrolux PerfectCare 700 kurutma makinesi, her noktasına incelikle yerleştirilen detayları ile pratik bir kullanım vadediyor. Dokunmatik LCD ekranı, kurutma durum göstergesi, nem sensörü ve kondenser, filtre ve su haznesi göstergeleri sayesinde kurutma işlemi pratiklik kazanıyor, akıllı tasarımı ile makine üzerinde mükemmel bir kontrol sağlıyor. Kırışıklık açma / program sonu, soğutma ve kurutma şeklinde üç farklı kurutma durumunu gösteren kurutma durum göstergeleri, kurutma işlemini rahatlıkla takip etmenize imkân veriyor. Yaklaşık yüz yıldır faaliyet gösteren Electrolux güvencesine sahip olan PerfectCare 700 ısı pompalı kurutma makinesi, ayrıntılı kullanım kılavuzu ve garanti belgesiyle birlikte geliyor. Kondüktimetrik nem kontrolü ve asenkron motor sistemi ile etkili bir performans sunan PerfectCare 700, çelik dış gövde malzemesi ile güven veriyor, uzun yıllar boyu hizmet vadediyor.

Yüz Yıllık İsveç Güvencesi

1919 yılından beri üretimine devam eden İsveç merkezli Electrolux, pek çok global markayı bünyesinde barındıran büyük bir şirket olarak karşımıza çıkıyor. Milyonlarca insanın hayatını daha keyifli hale getirmeyi kendine amaç edinen marka, her yıl 150 farklı pazarda 60 milyondan fazla evi Electrolux ayrıcalığı ile tanıştırıyor.

 


Yenilikçi GentleCare Sistemli PerfectCare 700 kurutma makinesini giysileri daha uzun ömürlü tutacak şekilde tasarladık. Geleneksel kurutma makinelerine göre iki kata kadar daha düşük sıcaklık kullanan bu ürün sayesinde çamaşırlarınız aşırı ısıya maruz kalmaz.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 1 soru ve cevap var.
Soru
Ürünün kazanı çelik mi plastik mi?
Cevap
Çelik kazandır.
EGEİZO satıcısı cevapladı
09 Mayıs
1 saat içerisinde cevapladı
Bu cevap faydalı mı?
0
0
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön