Tadilat, inşaat gibi çeşitli yapı işlerinde kullanılan temel ekipmanlardan olan elektrikli aletler, çeşitli iş kollarında işleri hızlandıran ürünler olarak biliniyor. Çalışma süresini azaltan ve işleri hızlandıran elektrikli aletler; kesme, vidalama, zımbalama gibi işlevleri ile genel kullanıma hitap eden ürünleri kapsıyor ve marangozluk gibi profesyonel kullanıma hitap eden ürünleri içeriyor.

Elektrikli Alet Çeşitleri

Birçok farklı iş koluna yönelik ürünü içeren elektrikli alet çeşitleri arasında vidalama gereçlerinden torna makineleri ve ölçüm cihazlarına kadar birçok ürün yer alıyor. Vidalama grubunda akülü vidalama aletleri ve şarjlı tornavidalar öne çıkarken evlerde de yaygın bir kullanım kazanmaya başlayan matkaplar darbeli ve darbesiz matkap çeşitleri olarak ayrılıyor. Hem günlük kullanıma hem de profesyonel kullanıma hitap eden matkaplar arasında ulaşılması zor yerlere ulaşabilen akülü ürünlere de erişilebiliyor. Matkap ve vidalamalarla benzer fonksiyonlara sahip olan çivi ve zımba çakma makineleri ise elektrikli, havalı ve mekanik ürünler oluyor. Fonksiyonel özellikleri birbirinden farklı olan zımba makineleri arasında hobi işlerinde de kullanıma uygun ürünlere erişilebiliyor.

Matkapların yanı sıra farklı iş kollarında kullanılan deliciler, kırıcılar, taşlamalar, dekupaj testereleri, ahşap ve metal testereler, tilkikuyruğu testereler ve daire testereler ürünler arasında yer alıyor. Her biri farklı iş kolunda kullanılan kesici ürünler, çalışma gücü, kesme çapı gibi özellikleri ile değişiklik gösteriyor. Testere grubu dışında polisaj makineleri, taş motoru çeşitleri, karıştırıcılar, kaynak makineleri, saç ve sünger kesme makineleri, raspalar, havalı aletler ve daha birçok ürün elektrikli alt çeşitlerinden oluyor.

Elektrikli alet modelleri arasındaki endüstriyel temizleme ürünlerinde temizleme makineleri ile birlikte temizlik gereçleri, temizlik için kimyasal maddelerde temin edilebiliyor. Havalı aletler arasında ise göstergeli şişirme gereçlerine, havalı sumon sıkma makinelerine ve yardımcı aksesuarlara kadar birçok ürüne erişilebiliyor. Elektrikli el aletleri grubunda yer alan diğer ürünler ise kanal açma makineleri, planyalar, karot makineleri, kaldırma ekipmanları oluyor. Kendine özgü aksesuarları ile birlikte satılan ürünleri inceleyebilir, ürünler arasında tek satılan aksesuarlar bulabilirsiniz.

Elektrikli Alet Fiyatları

Farklı ürünleri kapsayan elektrikli aletlerin fiyatları da ürün çeşidine göre değişiyor. Ürün modelinin değişmesinin yanında fonksiyonlarına bağlı olarak da değişiklik gösteren elektrikli aletler, fiyat açısından kendi aralarında da farklılık gösteriyor. Matkap ve vidalama gereçlerinde çift akülü, profesyonel ürünler daha üst bütçelere hitap ederken daha uygun fiyatlı ürünler daha sade donanımsal nitelikler taşıyor. Dekupaj testeresi ve metal testerelerinde de aynı fiyat değişimi gözlemleniyor ve iş yerlerine uygun devir ayarlı, hareket kabiliyeti yüksek testereler öne çıkıyor.

Daire testere ve tilkikuyruğu testereler ise modeline göre değişiklik gösterirsek daire testerelerde güvenli kullanım sunan uygun fiyatlı ürünler bulunuyor ve yedek testere ağızları da uygun fiyatlar ile temin edilebiliyor. Polisaj makinelerinde ise çalışma gücü yüksek ürünler ile disk çapı değişen ürünlerin fiyatları farklı oluyor. Performansı ve çalışma gücü daha yüksek olan polisaj makinelerinde ürünler markalara bağlı olarak da birçok açıdan değişiklik gösteriyor. Kaynak makinesi, hava kompresleri, mini vinçler, endüstriyel yıkama makineleri, torna aletleri gibi elektrikli alet fiyatları ise yine değişerek alıcıya sunuluyor.

Kendi modeline göre farklı fiyatlara sahip olan elektrikli yapı aletlerinin türlerini ve çeşitlerini inceleyerek fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilirsiniz. Çalışma alanınıza uygun olarak seçmeniz gereken ürünlerin markaları hakkında da bilgi edinebilir, uzun süreli kullanım sunan kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı kategorilerde ürünlere erişeceğiniz elektrikli aletler arasında ihtiyacınıza uygun ürünleri farklı fiyat segmentlerinde kolayca bulabilirsiniz.  

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Elektrikli Alet

21.591 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bosch Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  2. Makita Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  3. Einhell Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  4. milwaukee Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  5. Sgs Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  6. CatPower Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  7. Hitachi Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  8. RTRMAX Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  9. Atlas Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  10. Dewalt Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  11. İzeltaş Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  12. KLPRO Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  13. Astor Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  14. Osaka Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  15. Mercure Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  16. Gfb Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  17. MTE Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  18. Tomax Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  19. Nesta Elektrikli Aletler Aksesuarlar
  20. Troy Elektrikli Aletler Aksesuarlar
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081
Başa dön