Elektrikli

Elektrikli Çim Biçme Makineleri

Büyük şehirlerde, yüksek binalarda, kalabalık ve trafik gürültülerinde yaşayan insanlar daha sakin bir hayata yönelmeye başladı. Modern hayat artık form değiştirmeye başladı. Eski alışkanlıklar yerini teknolojik getirilerle, insanlığın eski iyi alışkanlıkları ve yaşam tarzlarını harmanlayarak yeni modern yaşamlara evriltti. Yeni tarz modern yaşama eğilimin başladığı bu günlerde hemen hemen birçok insan bahçeli bir evde yaşamak ve doğaya geri dönmek için hayaller kurmaya başladı. Çocuklarının çimlerde top oynamasını izlemek, sabah sporlarını evlerinin bahçesinde çimlerin üzerinde yapmak gibi düşlerle yeni yaşam tarzını oluşturmaya başladı. Bu yeni yaşamda da elbette teknolojik aletlere ihtiyaç duyulacaktır. Doğa ile iç içe yaşayan herkesin günün birinde mutlaka ihtiyaç duyacağı elektrikli çim biçme makineleri de işte bu teknolojik aletlerden bir tanesi.

Enerjinin tüm dünyada büyük problem olduğu son dönemlerde, yeni yeni kaynaklar oluşturan teknoloji dünyası ise birçok konuda benzin ve dizelden uzaklaşarak elektrik enerjisini daha ön plana çıkarmıştır. Elektrik enerjisinin yenilenebilir enerji metotları ile her evde üretilebilinecek konuma gelmesi elektrik enerjisinin daha çok kullanıma başlanmasında ön ayak olmuştur.

Çim biçme makineleri elektrikli, mazotlu, benzinli gibi farklı enerji kaynakları ile çalışabilirler. Çimlerin bir halı gibi evinizin bahçesini yemyeşil kapladığını gördüğünüzde size huzur verecektir. Çimlerin sulama yapıldıktan sonraki ya da yağmur sonrası kokusu ile doğayı içinize çekeceksiniz. Çimlerin bakımı ve biçilmesi eskiden bir hayli zordu ama artık benzin kokusunu içinize çekmeden elektrikli çim biçme makineleri ile çimlerinizi biçebilirsiniz. Mazotla çalışan çim biçme makinalarında evde mutlaka bir bidon mazot bulundurmak gerekir. Mazotun ortama yaydığı kötü kokusu dışında muhafaza sorunu ve yangın tehlikesi riskini de göze almak gerekir. Böyle bir riske girmeden elektrikli çim biçme makinelerini tercih etmek uygun olacaktır.

Elektrikli Çim Biçme Makineleri Özellikleri

Farklı farklı kullanım amaçlı elektrikli çim biçme makinaları bulunmaktadır. Dar ve eğimli araziler için, geniş ve düz araziler için kullanabileceğiniz çim biçme makinelerini bulmak mümkün. Bu ürünlerden birini seçmeden önce düşünmeniz gereken önemli nokta, alacağınız elektrikli çim biçme makinesini nasıl bir alanda kullanacağınızı kesinlikle belirlemeniz gerekmektedir. Evinizin bahçesi düz bir alansa dakikalar içinde elektrikli çim biçme makinası ile istediğiniz boyda çimlerinizi biçebilirsiniz. Haznesinde biçilmiş çimleri barındıran çim biçme makinaları, hazne doluluk göstergesi ile hazneyi yerinden tek klik ile kolayca çıkarabilir ve boşaltıp yerine kolayca takabilirsiniz. Ortalığa saçılan otlar olmadan temiz bir iş çıkarabilirsiniz. Birçoğunda akıllı kablo sistemi bulunmaktadır. Bu sistem sayesinde ayağınıza değen ya da oraya buraya sürüklenen kablo olmadan rahatça çalışabilirsiniz. Farklı çaplarda kesme bıçakları ile çiminizin kısalığını, yükseklik ayarları ile ayarlamanız mümkün olacaktır. Çimlerinizin ıslak ya da kuru olması elektrikli çim biçme makinaları için fark etmez. Elektrikli çim biçme makinaları çok ağır olmadığı gibi motor gücü de oldukça yüksek kapasitededir. Bu da sizin çok fazla bir kuvvete ihtiyaç duymadan rahatça çimleri biçebileceğinizi gösterir. Ayarlanabilir yükseklik ile boyunuza göre olan yüksekliği seçtiğinizde, kadın, erkek fark etmeksizin hiçbir sorunla karşılaşmadan rahatlıkla elektrikli çim biçme makinalarını kullanabilirsiniz. Kullanacağınız alana göre farklı ebatlarda hazne ve sepet imkanı vardır. Elektrikli ot biçme makineleri benzinliye oranla daha sessiz çalıştıkları için komşularınızın gürültüden rahatsız olma gibi durumlarını da ortadan kalkmış olacaktır. 

Elektrikli Misinalı Çim Biçme Makinesi

Elektrikli misinalı çim biçme makinesi portatif bir üründür. Kolay kullanım özellikleri vardır. Özellikle yamaç alanlarda, çok uzun ve sert otların biçilmesinde, çitlerin aralarında kalan bölümlerde, kenar ve köşelerde kalan otların biçilmesinde, zor girilen noktalarda kullanılan elektrikli misinalı çim biçme makinesi çok yönlü kullanma olanağı sunar. Oynar ve otomatik başlık sayesinde sağ-sol, yukarı-aşağı pozisyon ayarlama seçeneği bulunur. Online alışveriş sitelerinde istediğiniz marka ve modelde kullanım durumunuza göre birçok seçeneğe ulaşmanız mümkün. Ağırlığı 3 kiloyu geçmeyen elektrikli misinalı çim biçme makinesinin, boynunuza ve belinize takılan kemerleri sayesinde makinayı sürekli elinizde taşımanıza gerek yoktur. İstenilen misina uzunluğu ve motor gücü ile kendinizi yormadan kısa zamanda istenmeyen otlardan kurtulacaksınız. Online Alışveriş sitelerinden alacağınız elektrikli misinalı çim biçme makinesine en az 2 yıl garanti verilmektedir. İstediğiniz marka ve modelde yetkili servisler her türlü tamir ve yedek parça değişimi için size yardımcı olacaktır. 

Elektrikli misinalı çim biçme makineleri kompakt ve hafif olma özelliği ile her yaştan ve herkesin kolaylıkla kullanabileceği bir üründür. Tek misina ve çift misinalı seçenekleri ile daha geniş alanlarda ve daha sert otları biçme ve istenilen şekilde yükseklik ayarlama şansı sunar. Yüksek darbelere dayanıklı gövdeye sahip olduğu için korkmadan kullanabilirsiniz. Online alışveriş sitelerinde istediğiniz marka ve modeldeki ürünleri kredi kartınıza taksitle alma şansınız olduğu gibi, kapınıza kadar da teslimat yapılmaktadır. Elektrikli misinalı çim biçme makinelerini evinizdeki prizde şarj ederek kullanabilirsiniz. Bu da benzinliğe gidip benzin alama zahmetinden sizi kurtaracaktır. Her elektrikli misinalı çim biçme makinesinde misina kalınlıkları farklı olabilir. Misinanızın kopması durumunda yetkili servise bağlı kalmaksızın, yine online alışveriş sitelerinde, sadece ihtiyacınız olan misinanın kalınlığını yazarak misinayı satın alıp, değiştirebilirsiniz. 

Elektrikli Çim Biçme Makineleri Fiyatları Nasıldır?

Elektrikli çim biçme makinelerinin fiyatları birçok konuda değerlendirilebilir. Öncelikle ne büyüklükte bir çim biçme makinesine ihtiyacınız var, kaç metre karelik alan için ihtiyacınız var, kesilen ot toplama haznesi kaç litre olmalı gibi sorulara cevap vermeniz gerekmektedir. İhtiyacınızın net bir şekilde belirlenmesi sonucunda, online alışveriş sitelerinde ihtiyacınız olan ürünü istediğiniz markada bulma şansınız var. Elektrikli çim biçme makinelerinin fiyatları ilk etapta size pahalı görünse de enerjiden ne kadar tasarruf edeceğinizi hesaplamanızı da mutlaka tavsiye ediyoruz. Zamandan tasarrufun ne kadar önemli olduğu düşünüldüğünde, daha fazla randıman alacağınız elektrikli çim biçme makineleri size ucuza gelecektir. Elektrikli çim biçme makinaları solar enerji paneli ile çok çabuk şarj olduğu için ve uzun vadede enerjiden yapacağınız tasarruf ile alış fiyatı size çok daha ucuza gelecektir. Hem zamandan hem enerjiden yapılacak tasarruf çerçevesinde elektrikli çim biçme makineleri tavsiye ediyoruz.

Elektrikli Çim Biçme Makinelerinde Yedek Parça Bulma Sorunu Var mı?

Elektrikli çim biçme makinelerini istediğiniz markadan satın alama şansınız olduğu gibi satın aldığınız makinenin faturasını mutlaka saklayın, bu fatura garanti yerine geçecektir. Online alışveriş sitelerinden alacağınız elektrikli çim biçme makinelerine en az 2 yıl garanti veriliyor. Her marka ve modeli, bozulması halinde yetkili servisler her türlü tamir ve yedek parça ihtiyacınızı garanti kapsamında ücretsiz olarak karşılayacaktır. Garanti süresi geçmiş olsa bile yetkili servisler elektrikli çim biçme makinası yedek parça bulma konusunda sorun yaşamıyorlar. Orijinal yedek parçaları üretici firmadan ısmarlayarak gerekli değişimi yapılmakta ve yine size çalışan bir elektrikli çim biçme makinasını teslim edilmektedir.

Elektrikli Misinalı Çim Biçme Makinesi Kullanmak Kolay mı?

Yaklaşık 3 kilo ağırlığında olduğundan, boynunuza ve belinize takılan kemerleri sayesinde makinayı sürekli elinizde taşımanıza gerek kalmadan rahatlıkla ve kolayca kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Elektrikli Çim Biçme Makineleri

228 ürün listeleniyor
Bosch
Oleo-Mac
Senix
Efco
Einhell
Garden Pro
Hyundai
Stiga
Black&Decker
Gardena
Ryobi
Kama
Kama By Reis
Opp
RTRMAX
Energy
Rodex
Wolf-Garten
Castel Garden
Datsu
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Motor Gücü (W)
Toplam 36 / 228 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?