Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Enjoy Outdoor Ems Kas Stimülatörü Abs Karın Kası Kemeri (Yurt Dışından)

Enjoy Outdoor
1.328,58 TL
( / adet)
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.712,04 TL
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/27012399

AçıKlama

1) 2021 Abs UyarıCı Kemer EğItimi IçIn En Yeni TasarıM, Muscle Toner, Her Zaman IstediğIniz KaslarıNıZı TonlamanıZa, SıKıLaşTıRmanıZa Ve SağLamlaşTıRmanıZa YardıMcı Olabilir!

2) Bu KarıN Kas StimüLatöRüNüN Farklı VüCut BöLüMleri IçIn 6 Modu VardıR. Her Program, Her Kas şEkillendirme IhtiyNı KarşıLamak IçIn 9 YoğUnluk Seviyesine Sahiptir. Ergonomik Ped TasarıMı, KarıN BöLgesine MüKemmel YapışMa .

3) Abs StimüLatöR Sistemi, VüCut KaslarıNı KondisyonlamanıZa, SıKıLaşTıRmanıZa Ve GüçLendirmenize YardıMcı Olmak IçIn EMS Teknolojisini KullanıR. Her 15 Dakikada Bir, GüNde 1-2 Kez, Bu üRüNü YaklaşıK 2 Ay KullandıKtan Sonra Size GüZel Bir Fitness şEkli Getirebilir, SavaşMaya Devam Edin!

4) Yedek Pil, Daha Kararlı Ve Daha Uzun öMüRlü Güç , "Spor Salonu" TaşıR; Egzersiz Yapmak IçIn Zaman EndişEsi Duymadan Her Zaman, Her Yerde EğItim IçIn Her Yerde.

5) Abs StimüLatöRü Yeni Bir PU Malzeme Benimser. YumuşAk Ve Hafiftir, Cilde çOk YakışıR. Jel Tabaka, Daha Uzun Bir Hizmet öMrüNe UlaşMak IçIn Elektrik KaybıNı Azaltarak Iyi Bir Elektrik IletkenliğIne Sahiptir.

ÖZellikler

Madde: EMS Kas StimüLatöRü AntrenöRü

Siyah Renk

ÖZellikler: Verin, Ince, Ince Bel, SağLıKlı, ZararsıZ

Cinsiyet: şKin,Erkekler,KadıNlar

Güç Kaynağı: AAA Piller (Dahil DeğIldir)

Paket Listesi

1 * Kemer

2 * Kol Yastığı

3 * Ana üNite(Pil Dahil DeğIldir)

1 * KullanıM KıLavuzu

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00000YQYZ1
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Store Of Stars Şarjlı 4 Başlıklı Darbeli Titreşimli Tabanca Masaj Aleti Kas Rahatlatıcı Ems zayıflama Kemer Mectime 12 Seviye Elektrikli Vakum Çukurluğu Masajı Elektrikli Kazıma Aleti Vakum Negatif Basınçlı Konserve Emme Makinesi Akıllı Yakı (Yurt Dışından) Enjoy Outdoor Krın K Imülörü Ğımni M Fin Kipmnlrı Ğıim Dişli Klrı Lkroimülörü (Yurt Dışından) Elektronik Onlar Ems Kas Stimülatörü Darbe Akupunktur Masaj Terapisi Sırt Boyun Için Tam Vücut Masajı 16 Pedler Rusça / Ingilizce (Cihaz Seti) Unaan Ovmalı Isıtmalı Masaj Yastığı Ayak Bel Boyun Sırt Vücut Omuz Masaj Aleti Enjoy Outdoor Abs Stimülatörü Zayıflama Kemeri Elektrikli USB Karın Kası Çalıştırıcı (Yurt Dışından) Swaro Ems zayıflama Kemeri Starcom Şarjlı Fonksiyonlu Masaj Aleti Yüz Temizlik Fırçası 360 Derece Rotasyon Mini Yüz Temizleyici Derin Gözenek Siyah Nokta Temizleme Makinesi Elektrikli Yüz Masaj | Elektrikli Yüz Temizleme Cihazları (Gül Altın) Acura Masaj Aleti AC-738 B Baosity Tek Şişe Yağ Isıtıcı Çok Hızlı Hızlı Isıtma 2 Pcs Boş Şişeler Siyah (Yurt Dışından) Xınh Elektrik Tens Kas Stimülatörü Dijital Kas Terapisi Tam Vücut Masajı Cihaz Seti (Yurt Dışından) Xhang Elektronik Onlar Ems Kas Stimülatörü Darbe Akupunktur Masaj Terapisi Sırt Boyun Için Tam Vücut Masajı 16 Pedler Rusça / Ingilizce (Cihaz Seti) Comfort Plus J008 Masaj Tabancası Aprilla Ayak Masaj Aleti Swaro E.m.s. Şarjlı Zayıflama Kemeri Aprilla Ayak Masaj Aleti AMA-2850 Enjoy Outdoor 12 Adet Yedek Abs Jel Pedleri Ems Karın Kas Stimülatörü Hidrojel Jel Yama Karın Çıkartmalar Içın Spor Aksesuarları Sıcak(Yurt Dışından) Toptancı Kapında Relax Vibro Shape Masaj Ve Zayıflama Kemeri Enjoy Outdoor Ems Karın Kas Stimülatörü (Yurt Dışından) Strade Store Taşınabilir Karın Stimülatörü Abs Kol Bacakları Eğitmen Fitness Ev Egzersiz (Yurt Dışından)
Başa dön