Adını, İngiltere'de asilzade sınıfı tarafından oynanan "polo" oyunundan alan polo yaka sweatshirt, erkek modasının vazgeçilmez unsurları arasındaki yerini alıyor. Sportif, klasik ya da "casual"; tarzınız ne olursa olsun bu sweatshirt çeşitlerinden en az birkaç parçaya mutlaka gardırobunuzda yer vermelisiniz. Giyim tarzlarında şıklıktan vazgeçemezken sadelikten de ödün vermeyen erkeklerin tercihi polo yaka sweatshirt'ler, rahatlığı ve ince giyim zevkini bir arada yansıtıyor.

Gerek giyim tarzınızı oluştururken gerekse de halihazırda sahip olduğunuz tarzı yansıtıp vurgularken pek çok farklı kombinle kullanabileceğiniz polo yaka sweatshirt modelleri, geniş bir yelpazede hazırlanan renk ve desen seçenekleriyle beğeninize sunuluyor.

Polo Yaka Sweatshrt Modelleri

Günlük hayatın her alanında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz polo yaka sweatshirt, ne giyeceğinize karar vermek için hiç vaktinizin olmadığı en sıkışık zamanlarda giyim stilinizin kurtarıcısı görevini rahatlıkla üstlenebiliyor. İster arkadaşlarınızla organize ettiğiniz bir pazar kahvaltısına giderken eşofmanın üzerinde ister vaktinde yetişmeniz gereken önemli bir iş toplantısına giderken şık kumaş bir pantolonla birlikte kullanabiliyorsunuz. Polo yaka sweatshirt, zarif olduğu kadar havalı bir imaj için yerinde bir tercih oluyor. Uygun bir pantolonun üzerine giyeceğiniz düz renk bir model ile yarı resmi bir davete bile katılabiliyorsunuz. Bu anlamda polo yaka sweatshirt'ler sizi hiçbir koşulda ve hiçbir ortamda mahcup etmiyor. İş hayatının ciddiyetine de gündelik yaşamın rahatlığına da uyum sağlayabilen modeller, gerçek bir erkek giyim klasiği olarak kabul ediliyor. Ayrıca, hızlı hazırlanmayı bilen erkeklerin sırrı da yine bu ürünlerden geçiyor.

Tek başına ya da klasik bir pantolonun üzerinde düşünüldüğünde bir miktar ciddiyeti çağrıştıran polo yaka sweatshirt'ler, bir şort ya da kapri ile bir araya geldiğinde ise iddialı ve eğlenceli bir tarzın sinyallerini veriyor. Bu noktada tercih edeceğiniz polo yaka sweatshirt aracılığıyla ciddiyeti rahatlıkla veya trend ile harmanlamak, bütünüyle sizin modaya bakış açınıza ve yaratıcılığınıza kalıyor.

Farklı model, kalıp, renk ve desen seçenekleriyle polo yaka sweatshirti yediden yetmişe her tarza ve her yaşa hitap ediyor. Nispeten genç ve elbette kendini genç hisseden erkekler için tasarlanmış renkli ve dinamik desenli modellerin yanında daha düz ve ağır renklerle dizayn edilmiş; daha olgun görünmek isteyen ya da ciddiyeti seven erkeklerin tercih ettiği tasarımlar da sizlerin beğenisine sunuluyor. Kendiniz için alabileceğiniz gibi babanıza, eşinize veya dostunuza hediye olarak da düşünebileceğiniz göz alıcı ürünlerle sevdiklerinizin giyim tarzına katkıda bulunabilir; her giydiklerinde sizi hatırlayacakları şık parçalarla onları mutlu edebilirsiniz.

Polo yaka sweatshirt'ler, aynı zamanda okul çağındaki erkek çocuklar ve genç öğrenciler için de vazgeçilmez bir forma parçası olarak kullanılıyor. Okula göre değişiklik gösteren farklı renklerdeki ve genellikle desensiz, düz olarak tasarlanmış sweatshirt'ler öğrencilerin eğitim hayatlarının büyük bölümünde sürekli olarak kullandıkları bir giyim ürünü olma niteliği taşıyor.

Polo Yaka Sweatshirt Fiyatları

Sportif ve şık bir tarz yaratan polo yaka sweatshirt'lerin alternatif renk ve desenlerde bulunabilen çeşitli modelleri beğeninize sunuluyor. Tek renkli, çizgili yahut desenli çok sayıda polo yaka sweatshirt modeli arasından tarzınıza ve zevkinize uygun olan parçayı tercih edebilirsiniz.

Dünyaca ünlü markaların imzasını taşıyan ürünler, model ve markalarına göre çeşitlilik gösteriyor. Polo yaka sweatshirt fiyatları, özellikle marka gibi değişkenlere göre belirleniyor. Tercihinizi yaparken aradığınız kriterler üzerinden bir filtreleme yoluna da gidebiliyorsunuz. Böylece yüzlerce ürün arasında karar vermeniz, biraz daha kolaylaşıyor. Sayısız marka, model, renk ve tarzda sunulan polo yaka sweatshirt'ler arasından beğeninize uygun olan modeli zaman kaybetmeden bulabiliyorsunuz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Polo Yaka Sweatshirt

Konumseçilmedi
Toplam 60 / 770 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60004641/12102800/80077023