Erkek modasının önemli parçalarından biri de tişörtlerdir. Günlük giyimde rahatlığı ile kullanımda öne çıkan tişört modelleri, erkeklerin sıkça tercih ettiği ve gardıroblarında pek çok çeşidini bulundurduğu bir üründür. Günlük giyimin en önde gelen parçalarından biri olan tişörtler smart - casual olarak bilinen giyim tarzı için de son derece uygundur. Erkek tişört modelleri farklı renk ve tasarım çeşitlerinde üretilen giysilerdir. Yaka modeli, kalıbı ve desenleri gibi pek çok unsur bir tişörtün görünümü etkileyebilir. Özellike havaların ısındığı yaz aylarında, erkekler için tişört modelleri daha çok tercih edilen bir giysi haline gelir. Erkek tişörtlerinde öne çıkan ve tercih edilen renklerden birisi de mavi renktir. Mavi erkek tişört modelleri sunduğu uyumlu renk tonlarıyla erkekler tarafından beğenilen ve pek çok farklı kombinle giyilen bir üründür. Erkek tişörtlerinde farklı yaka yapıları da tişörtlere isim verebilir. Örneğin polo yakalar şık görünümü ve özel kesimiyle beğenilen bir yaka çeşididir. Mavi erkek tişört modelleri arasında, polo yakaya sahip modeller de bulunur. Polo yakalı tişörtler iş hayatında da erkekler tarafından tercih edilen modellerden biridir. Mavi polo yaka tişört erkek modasında önemli bir yere sahiptir. Erkek tişörtlerde kullanım alanı oldukça geniştir. Organizasyonlarda, özel davetlerde ve bu gibi etkinliklerde giyilebilecek özel tasarımla ve kalite ile şıklığın birleştiği pek çok erkek tişörtü vardır. Erkek modasında mavi renk canlı ve dinamik görünümü ile göze hoş gelen ve tercih edilen renklerden biridir.

Farklı Yaka Modelleriyle Mavi Erkek Tişörtleri

Mavi rengi ile öne çıkan ve enerjik bir görünüm sunan erkek tişörtleri, farklı yaka tipleriyle tasarlanır. Yaka tipleri erkeklerin zevk ve beğenilerine hitap edecek şekildedir. Polo yaka erkek tişörtlerinin haricinde, V yaka tişörtler ve bisiklet yaka erkek tişörtleri gibi tasarımlar da bulunur. Sunduğu estetik görünüm ile mavi erkek tişört v yaka tasarımları tercih edilen modellerdir. V yaka tişörtler, blazer ceketler ile de uyumlu oldukları için giyimde rahatlığı önemseyen ama şıklığı da kaybetmek istemeyen erkekler tarafından sevilen bir yaka modelidir. V yaka tişörtler arkadaş buluşmalarında, günlük hayatta ve arzu edilen her yerde tercih edilebilen ürünlerdir. Bisiklet yaka modeller de mavi erkek tişörtlerinde oldukça sık kullanılır. Mavi erkek bisiklet yaka tişört kesimi, V yaka kesime göre daha yuvarlak bir şekle sahiptir. Bisiklet yaka kesimi de tçok tercih edilen modeller arasında yer alır. Bu tişörtler gömleklerin içine giyilerek farklı bir tarz da elde edilebilir. Ayrıca yaz aylarında plajlarda, sıcak bölgelerde ve deniz kenarında tercih edilebilecek sıfır kol modeller de bulunur. Bu modeller mavi erkek kolsuz tişört olarak bilinir. Kolsuz tişörtler sıcak havalarda oldukça iyi bir tercih olabilir. Bermuda şortlar ile birlikte kombinlenebilen bu modeller, yaz aylarının vazgeçilmez parçalarından birisidir. Özellikle mavi rengiyle kolsuz tişörtler, deniz kenarı yerler için uygun bir tercih olur.

İlgi Çeken Tasarımlarla Mavi Erkek Tişörtler

Tişörtler, pek çok kıyafetle uyum sağlayan giyim ürünleridir. Bu nedenle çok tercih edilirler. Baskılı, düz veya desenli birçok alternatifi bulunur. Mavi tişörtler düz bir mavi renginde olabileceği gibi üzerlerine çeşitli baskılar kullanılarak da tasarlanabilir. Mavi erkek baskılı tişört ile kendi tarzınıza uygun bir baskıyı üzerinizde taşıyabilirsiniz. Baskılar genellikle çizimlerden, karikatürlerden veya şekillerden oluşur. Baskıların haricinde mavi yazılı tişört erkek modelleri de ilgi gören parçalardır. Mavi baskılı tişört erkek modelleri, tasarımcılar tarafından erkek giyime uygun olarak hazırlanan ürünlerdir. Üzerlerinde yer alan cep gibi detaylar da tişörtlere farklı bir görünüm katabilir. Giydiği tişörtün üzerinde bir cep yer almasını isteyenler mavi cepli erkek tişört modelleri arasından tercih yapabilir. Ayrıca cepli ve baskılı tasarımların haricinde çizgili tasarımlar da farklı bir tarzı yansıtan tişörtlerdir. Mavi erkek çizgili tişört; ince, kalın veya farklı şekillerde çizgilerle tasarlanan bir giysidir. Bazı çizgili tişörtler, mavinin farklı tonlarının birlikte kullanıldığı tasarımlar sunar. Koyu bir mavi tonuna eşlik eden açık mavi çizgili tişört erkek ürünleri, renk uyumu ile dikkat çeken parçalardır. Yaz aylarının sevilen giysilerinden olan tişörtler ayrıca soğuk havalarda giyilmek üzere de tasarlanan farklı modellere sahiptir. Mavi erkek uzun kollu tişört modelleri, sonbahar mevsimlerinde sıkça tercih edilen bir tarzdır. Uzun kolları sayesinde üşümenizi de engeller ve aynı zamanda konfor ve şıklık sunar. Mavi tişörtlerle birlikte erkek denim pantolonlar ile kombinleyebilirsiniz.

Mavi Renk Erkek Tişörtleri ve Kombinler

Mavi renk tişört erkek modellerinin pek çok pantolon ile kombinlenebilmesi avantajı vardır. Bu modeller, özellikle jean pantolonlar ile oldukça şık bir görünüm sunar. Mavi jeans erkek tişört modelleri ile kombinlenen kot pantolonlar renk uyumu ile dikkat çeken bir görünüm yaratır. Daha sportif kombinler için mavi erkek oversize tişört modelleri tercih edilebilir. Oversize modeller, geniş ve bol kesimi sayesinde sportif bir tarz yansıtmak isteyenler için uygun bir tercih olabilir. Mavi uzun kollu tişört erkek modasında yeni yeni popüler olan bir ürün olsa da sunduğu şık görünüm ile birçok pantolon ve ceket ile kombinlenebilir. Daha sade bir tercih isteyenler, mavi basic tişört erkek giyim ürünlerini inceleyebilir. Yaz aylarında şık bir stil yansıtmasıyla mavi v yaka tişört erkek tarzında önemli yere sahip modeldir. Mavi erkek tişört yakalı modeller farklı giyim tarzlarına hitap edebilen parçalardır. Yetişkin erkekler için üretilen mavi tişörtlerle beraber, çocuklar ve bebeklere özel olarak tasarlanan mavi renkli tişörtler de bulunur. Mavi erkek bebek tişört modelleri ile mavi renkli tişörtlerin, bebeklere uygun model ve beden ölçülerindeki, geniş ürün yelpazesine ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında mavi renk erkek tişörtlerini erkek güneş gözlükleri ile tamamlayabilir, şıklığınızın yanıda göz sağlığınıza da fayda sağlayabilirsiniz. Hepsiburada ile istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Mavi Erkek Tişört Fiyatları Ne Kadar?

Yaz aylarının popüler giyim ürünlerinden olan mavi erkek tişört fiyatları, birçok faktöre göre değişebilir. Marka, kullanılan kumaşın özelliği, tişörtün yapısı veya üzerindeki detayları, tişörtlerin fiyatını etkileyen özelliklerdir. Bu nedenle mavi erkek tişört fiyatları konusunda standart bir bilgi verilemez. Mavi erkek tişört indirim fırsatlarını takip edebilirsiniz. Fiyat ve kullanıcı yorumlarını inceleyebilirsiniz.

Mavi Erkek Tişörtleri Bedenleri Nedir?

Mavi kısa kollu tişört erkek giyim ürünleri arasında tercih yapılırken, ürün bedenleri dikkate alınır. Kullanıcılar kendilerine uygun tişört bedeninin mavi renk tişörtlerde de olup olmadığını merak edebilir. Mavi renk erkek tişörtleri, farklı beden ölçülerine uygun kalıplarda çeşitli ürünler sunar. Bu ürünler XXS ile XXL aralığına kadar beden ölçülerini kapsar. Beden seçenekleri arasından kendi bedeninize en uygun olanı seçebilirsiniz.

Mavi Erkek Tişörtlerin Yıpranmaması İçin Ne yapılmalıdır?

Giyim ürünleri genelde uzun süreli kullanım için üretilirler. Ancak kumaş, doğru kullanılmadığında zaman içinde deforme olabilir. Özellikle baskılı tişörtlerin, yıpranması veya baskılarının zarar görmesi istenmez. Bu nedenle tişörtler, düşük sıcaklıklarda yıkanmalıdır. Fazla ısıya maruz bırakılmamalıdır. Deterjan da aşırı kullanıldığı takdirde, tişörtlere zarar verebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Erkek Tişört Modelleri

6971 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler