Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkekliğin Yol Haritası - Bir Cinsellik Rehberi

Doğan Kitap
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/80196007/10002
Erkekliğin Yol Haritası - Bir Cinsellik Rehberi
CİNSEL MİTLER CİNSEL SAĞLIĞI TEHDİT EDEN FAKTÖRLER TEK GECELİK İLİŞKİLER SERTLEŞME SORUNLARI VE TEDAVİSİ CİNSEL İSTEKSİZLİK BULAŞICI CİNSEL HASTALIKLAR PENİS BOYU BÜYÜTME MASTÜRBASYON ERKEN-GEÇ BOŞALMA SANAL SEKS CİNSEL TERAPİ ORGAZM BÜYÜK FİNAL

Cinsellik tabu olamayacak kadar doğal, basite indirgenemeyecek kadar karmaşık ve yaşamsal önemde bir konu. Elinizdeki kitap, erkek cinselliğine etkide bulunan tüm biyolojik, psikolojik ve sosyal faktörleri anlamanız, önce kendinizi daha sonra partnerinizi tanımanız, cinsel sorunlarla karşılaştığınızda hangi adımları atmanız gerektiğini bilmeniz, bu sorunları aşarken doğru iletişim kurallarından yararlanmanız, kısacası kaliteli bir cinsel yaşam için size yeni kapılar açıyor.

Prof. Dr. Halim Hattat, örnek hasta öykülerine, kendi kendinize yapabileceğiniz testlere ve ev ödevlerine de yer vererek, erkekler için kaliteli seks yaşamının sırlarını açıklıyor.

YAZAR HAKKINDA

Prof. Dr. Halim Hattat, 1973’te Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde üroloji ihtisasını tamamlayarak, 1978’de doçent, 1989’da profesör oldu. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Üroloji Kliniği Cinsel Fonksiyon Bozuklukları Araştırma Birimi’ni (1986), İstanbul Üniversitesi bünyesinde Aile Planlaması ve İnfertilite Araştırma Merkezi’ni (1989), Türk Androloji Derneği’ni (1992) kurdu. Faaliyetlerine 1996’da İngiltere’de başlayarak hızla 12 Avrupa ülkesine yayılan ve halkı cinsellik konusunda bilimsel yönden aydınlatmayı amaçlayan Avrupa Cinsel Sağlık Derneği’nin (ESHA) Türkiye ofisini oluşturdu. Dr. Hattat ayrıca 1997 yılında Türkiye’nin ilk özel üro-androloji hastanesi olan Hattat Hastanesi’ni hizmete açmıştır.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön