Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...


En yeni trendlere güvenli ve kolayca ulaşmanın adresi Hepsiburada.com, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaya devam ediyor. Hızla değişen teknolojiyi kolayca takip etmenize yardımcı olacak Hepsiburada.com ikinci el telefon satışı, mevcut akıllı telefonunu en yeni akıllı telefon modeliyle değiştirmeyi planlayan tüketicilere güvenli bir pazar sunuyor. Size hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayan ikinci el telefon satışı hizmetiyle, Hepsiburada.com hızlı gönderi avantajından yararlanarak eski telefonunuzu kolayca yenisiyle değiştirebilirsiniz.

Eski Cihazınızı Şimdi Değerlendirin

Akıllı telefonlar her geçen gün yeni özelliklerle gelişip zenginleşirken, bu yenilikleri yakından takip etmek zorlaşıyor. Uzun süredir almayı planladığınız en sevdiğiniz akıllı telefon modeli veya değiştirmeyi düşündüğünüz eski akıllı telefonunuz için şimdi harekete geçmenin tam zamanı. Mevcut eski telefonunuzu yepyeni bir akıllı telefonla değiştimenin kolay ve güvenli yolu, Hepsiburada ikinci el telefon satma özelliğiyle kullanımınızda. 

İhtiyaçlarınıza cevap vermeyen ve bir süredir yenisiyle değiştirmeyi planladığınız akıllı telefon modelini, güncel özellikler ve yeniliklerle güçlendirilmiş bir akıllı telefon modeliyle değiştirmek, Hepsiburada ayrıcalığıyla son derece kolay. Hepsiburada.com ikinci el telefon satma işlemi, elinizdeki telefonun ekonomik değerinin tanımlanması ve tanmlanan bedelin bir alışveriş çeki olarak tarafınızca kullanıma sunulmasıyla sağlanıyor. Bu işlemi gerçekleştirmek için "Eskiyi Getir Yeniyi Götür" kampanyasıyla belirlenen adımları izlemeniz yeterli.

Birkaç Adıma Alışveriş Çekiniz Hesabınızda

Hepsiburada.com Eskiyi Getir, Yeniyi Götür Kampanyası, beklentilerinizi karşılamayan eski model akıllı telefonunuz için birkaç adımda cihazınızı değiştirerek, belirlenen tutardaki değişim bedelini yeni bir akıllı telefon alışverişinde kullanmanıza olanak tanıyor. Eski cihazınızı yenisiyle değiştirmek için basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli.

  • Hepsiburada.com Eskiyi Getir Yeniyi Götür kampanya sayfasında yer alan cihaz seçim ekranına, mevcut cep telefonuz için marka ve model seçimi yapınız.
  • Bir sonraki adımda cihaz durumunu tanımlayan özellikleri doğru şekilde seçiniz.
  • Bu aşamada, mevcut telefonunuzun ikinci el satışından hesabınıza yansıtılacak tutarı görebilirsiniz.
  • İşlem onayı için kişisel bilgileriniz ile adres ve iletişim bilgilerini doğru şekilde tanımlayıp, bilgilerin doğruluğundan emin olarak onay işlemini gerçekleştiriniz.

Vereceğiniz bilgilerin Hepsiburada.com sistemi üzerinden değerlendirmesi tamamlandığında, size iletilecek olan kargo gönderi numarasını kullanarak, mevcut akıllı cihazınızı değişim kampanyasına dahil edebilir ve süreci devam ettirebilirsiniz. Tüm aşamalarda sorunsuz bir süreç takibi için, e-mail adresi bilgileriniz dahil olmak üzere, doğru bilgiler üzerinden hareket etmeniz oldukça önemli.

Ürün gönderiminin ardından, kampanya kapsamında belirlenen adrese kargolanan eski telefonunuzun değerlendirilmesi tamamlandığında, işlem onaylanacak ve eski telefonunuz için belirlenen tutar, Hepsiburada hesabınıza tanımlanacaktır. 

Artık hesabınıza tanımlanan eski telefonunuza ait tutarı, yeni bir akıllı cihaz almak için kullanabilir, bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz. Hepsiburada hesabınıza tanımlanan satış fiyatı değerindeki hediye çekinizi kullanmadan önce, bazı detayları dikkate almanız yararlı olacaktır.

  • Eski cep telefonunuzun satış fiyatı değerindeki hediye çeki, yalnızca akıllı telefon alışverişinde geçerlidir. 
  • Tanımlanan tutardaki hediye çekinin kullanımına ilişkin bir son kullanım süresi bulunmaz ve hediye çekini tüm satıcılardan gerçekleştireceğiniz akıllı telefon alışverişlerinde kullanabilirsiniz.
  • Eski telefonların gönderimiyle elde edilen her bir hediye çeki, bir bütün olarak ele alınır ve tutar bölünmez. Ancak birden fazla hediye çeki tutarı birleştirilerek daha yüksek tutarda hediye çeki bedeli elde edilebilir.

Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası dahilinde daha yüksek tutarlarda hediye çeki kazanmak için daha fazla eski telefon getirerek, yepyeni akıllı telefonunuza daha yüksek fiyat indirimiyle sahip olabilirsiniz. 

Teknolojiyi yakından takip etmenin keyifli adresi Hepsiburada.com ile ikinci el telefon sat kampanyasından şimdi yararlanıp, siz de aklınızdaki akıllı telefon modeline kolayca sahip olabilirsiniz.

Başa dön