Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...


En yeni trendlere güvenli ve kolayca ulaşmanın adresi Hepsiburada.com, ihtiyaçlarınıza özel çözümler sunmaya devam ediyor. Hepsiburada.com, tüketicilere hızla değişen teknolojiyi kolayca takip etmelerine yardımcı olacak Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti ile mevcut Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarını en yeni Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları modeliyle değiştirmeyi planlayan güvenli bir pazar sunuyor.


Eski Cihazınızı Şimdi Değerlendirin


Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları her geçen gün yeni özelliklerle gelişip zenginleşirken, bu yenilikleri yakından takip etmek zorlaşıyor. Uzun süredir almayı planladığınız en sevdiğiniz Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları modeli veya değiştirmeyi düşündüğünüz eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları için şimdi harekete geçmenin tam zamanı. İhtiyaçlarınıza cevap vermeyen ve bir süredir yenisiyle değiştirmeyi planladığınız Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları modelini, güncel özellikler ve yeniliklerle güçlendirilmiş bir Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları modeliyle değiştirmek, Hepsiburada ayrıcalığıyla son derece kolay. "Eskiyi Getir Yeniyi Götür" hizmetinden yararlanabilmek için aşağıda belirtilen adımları izleyebilirsiniz.


1) Hediye çeki istiyorsanız;


Eskiyi Getir, Yeniyi Götür hizmeti beklentilerinizi karşılamayan eski model Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları için birkaç adımda cihazınızı değiştirerek, Hepsiburada Satıcısı (“Satıcı”) tarafından teklif edilen bedelin hediye çeki olarak hesabınıza tanımlanmasına olanak tanıyor. Eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarını yenisiyle değiştirmek için basit birkaç adımı takip etmeniz yeterli.


Eskiyi Getir Yeniyi Götür başvuru formu sayfasında yer alan cihaz seçim ekranında, mevcut Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları için marka ve model seçimi yapınız.


Bir sonraki adımda cihaz durumunu tanımlayan özellikleri doğru şekilde seçiniz.


Bu aşamada, mevcut Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları özelliklerine istinaden Satıcı tarafından teklif edilen hediye çeki tutarı, söz konusu cihazın tarafınızca beyan edilen özellikleri sağlıyor olması şartı ile Hepsiburada.com tarafından hesabınıza tanımlanacaktır. Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.


İşlem onayı için kişisel bilgileriniz ile adres ve iletişim bilgilerini doğru şekilde tanımlayıp, bilgilerin doğruluğundan emin olarak onay işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


Başvuru formunu tamamladığınızda, form sürecinin sonunda size gösterilen ücretsiz kargo gönderi numarasını kullanarak, eski ürününüzü, size teklif tutarını ileten Satıcı’ya göndermek üzere kargoya vererek süreci devam ettirebilirsiniz. Tüm aşamaların sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için , e-mail adresi bilgileriniz dahil olmak üzere, doğru bilgiler üzerinden hareket etmeniz oldukça önemli. Hediye çekinin tanımlanabilmesi için başvuru esnasında beyan edilen e-posta adresi bilgisi ile Hepsiburada hesabınızda kayıtlı olan e-posta adresi aynı olmalıdır.


Ürün gönderiminin ardından, Satıcı tarafından eski inizin değerlendirilmesi tamamlandığında, başvuru sonrasında Hepsiburada Satıcısına gönderdiğiniz Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olması ve bu uygunluğun Hepsiburada Satıcısı tarafından onaylanması halinde eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarınız için belirlenen tutar kadar hediye çeki Hepsiburada hesabınıza tanımlanacaktır. Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.


Artık hesabınıza tanımlanan eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarına ait hediye çeki tutarını, yeni bir akıllı Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları almak için kullanabilir, bu avantajlı kampanyadan yararlanabilirsiniz.


Hepsiburada hesabınıza tanımlanan hediye çekinizi kullanmadan önce, bazı detayları dikkate almanız yararlı olacaktır.


Hediye çeki, yalnızca Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları alışverişinde geçerlidir. 


Tanımlanan tutardaki hediye çekini tüm satıcılardan gerçekleştireceğiniz Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları alışverişlerinde herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.


Eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları gönderimiyle elde edilen her bir hediye çeki tutarı tek seferde, bölünmeden kullanılabilir.


Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti kapsamında aynı ürün katılımı ile kazanılan birden fazla hediye çeki, talep doğrultusunda birleştirilerek daha yüksek tutarda hediye çeki bedeli elde edilerek kullanılabilir. ( örn: Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetine birden fazla Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları ile katılım gerçekleştirildiğinde kazanılan hediye çekleri yine Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları alışverişlerinde geçerli olacak şekilde birleştirilebilecektir.) Ancak farklı ürünlerin katılımıyla kazanılan hediye çekleri birleştirilemez (örn: Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetine Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları ve cep telefonu ile katılım gerçekleştirildiğinde kazanılan hediye çekleri birleştirilemeyecektir.)


Hepsiburada Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmeti dahilinde daha yüksek tutarlarda hediye çeki kazanmak için daha fazla eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları getirerek, yepyeni Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarına daha yüksek fiyat indirimiyle sahip olabilirsiniz. 


2) Nakit istiyorsanız;


Nakit olarak sürece katılmak için başvuru tarihinden önceki 15 gün içerisinde Hepsiburada’dan Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları siparişi vermiş olmanız ve sipariş esnasında "Eskiyi Getir Yeniyi Götür hizmetinden yararlanacağım" kutucuğunu işaretlemiş olmanız gerekmektedir.


Ardından Eskiyi Getir Yeniyi Götür sayfasında yer alan cihaz seçim ekranından, mevcut Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları için marka ve model seçimi yapınız.


Bir sonraki adımda cihaz durumunu tanımlayan özellikleri doğru şekilde seçiniz.


Bu aşamada, mevcut Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları özelliklerine istinaden Satıcı tarafından teklif edilen tutar, söz konusu cihazın tarafınızca beyan edilen özellikleri sağlıyor olması şartı ile Satıcı tarafından başvuru aşamasında belirtmiş olduğunuz hesaba gönderilecektir. Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir. Nakit ödemenin yapılacağı banka hesap bilgilerinizi eksiksiz, tam ve doğru olarak belirtmelisiniz. Başvuru esnasında beyan edilen ad/soyad bilgisi ile geri ödemenin yapılacağı IBAN hesabının ad/soyadı bilgilerinin aynı olması gerekmektedir. Farklı olması durumunda ödeme yapılamayacaktır.


İşlem onayı için kişisel bilgileriniz ile adres ve iletişim bilgilerini doğru şekilde tanımlayıp, bilgilerin doğruluğundan emin olarak onay işlemini gerçekleştiriniz.


Nakit ödeme seçeneği, yalnızca “nakit olarak almak istiyorum” seçeneği ile gerçekleştirilen cep telefonu, Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarları, oyun konsolu, konsol oyun ve aksesuarları başvurularında geçerlidir.


Başvuru formunu tamamladığınızda, form sürecinin sonunda size gösterilen ücretsiz kargo gönderi numarasını kullanarak, eski ürününüzü size teklif tutarını ileten Satıcı’ya göndermek üzere kargoya vererek süreci devam ettirebilirsiniz. Tüm aşamaların sorunsuz bir şekilde ilerleyebilmesi için , e-mail adresi bilgileriniz dahil olmak üzere, doğru bilgiler üzerinden hareket etmeniz oldukça önemli.


Ürün gönderiminin ardından, Satıcı tarafından eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının değerlendirilmesi tamamlandığında, başvuru sonrasında Hepsiburada Satıcısına gönderdiğiniz Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olması ve bu uygunluğun Hepsiburada Satıcısı tarafından onaylanması halinde eski Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlar için belirlenen tutar başvuru esnasında beyan ettiğiniz hesaba Satıcı tarafından gönderilecektir.


Oyun Konsolu Ve Konsol Aksesuarlarının başvuru esnasında beyan ettiğiniz özelliklere uygun olmaması durumunda, revize teklif yapılacaktır. Bu durumda tarafınıza bilgilendirme yapılarak revize teklif onayı alınır, onay vermediğiniz takdirde ürününüz belirttiğiniz adrese ücretsiz olarak geri gönderilir.Teklif tutarının müşteriye ödenmesine ilişkin sorumluluk teklifi veren Hepsiburada Satıcısına ait olup Hepsiburada’nın teklif tutarının ödenmesine ilişkin herhangi bir sorumluluğu yoktur. 

Başa dön