Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Euro Bor Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Yağ Katkısı 300 ml

Nano
145,50 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60002705/2147483631/26005/80531052
Euro Bor 375 Ml Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Yağ Katkısı
Euro Bor 

375 ml Nano Aktif Motor Yenileyici 

Onarıcı Koruyucu Yağ Katkısı

 

Aracınıza Eurobor'la Hayat Verin!

 

ÖNEMLİ DUYURU:  Euro Bor   ürünleri  SEYRANLIOĞLU LTD ŞTİ  tarafından,  ISO 9001-14001  standartlarına uygun tesiste üretilmiştir. Ürünümüz doğrudan adınıza faturalı, fabrikadan adresinize gönderilecektir. 

 

Devrim niteliğinde bir ürün! "Dünyada ENB teknolojisiyle üretilen ilk ve tek ürün". Eurobor mühendisleri nano boyutta bir araya gelmesi imkânsız gibi görünen; elektriksel yalıtkanlık, ısıl iletkenlik, kimyasal kararlılık ve mükemmel yağlayıcılık gibi aşılmadık beraberlikleri enb teknolojisi ile buluşturarak dünyada bir devrim niteliği kazandırmışlardır. ENB Euro Nitro Boron?dan gelmiştir ve Eurobor ismine de ilham olmuştur. ENB akıllı bor moleküllerinin özel adıdır. LPG dizel benzin 4 zamanlı tüm motorlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

 

Euroborda kullanılan akıllı euro nitro bor molekülleri %5 dahi kullanıldığında motor parçaları üzerinde aşınma alanını %96 azaltır. Eurobor motor parçalarındaki sürtünmeyi ve aşınmayı en aza indirir. Motorunuzu uzun süre korur. Soğuk hava şartlarında ilk çalışmada kolaylık ve mükemmel yağlama sağlayarak motor performansını arttırır. Eurobor benzin dizel LPG ve diğer motor yağlarında rahatlıkla kullanılabilir. Yük taşıma kapasitesini artırarak aşınmaları minimuma indirir.

 

EUROBOR?UN FAYDALARI: E NB sayesinde aracınızda çekiş gücünde yüksek derecede artış ve yüksek performans sağlanır. Motor gücünde %10-15 artış sağlar. Motor sesini minimuma indirir. Motorunuzu korur. Motorunuzu onarır. Yakıtta %10-12 tasarruf. Yağ değişimi uzar. Üflemeyi keser. Motor yağ sıcaklığını dengeler. Motor aşınmasını engeller. Korozyondan korur. Eksoz dumanını azaltır. Servis aralığını uzatır. CO2 salınımında %17 azalma meydana gelir Yanmayan gaz atılımını azaltır. Motor hararetini kesinlikle çözer.

 

EUROBOR NEDEN DOĞDU?: Otomotiv sektöründe makina ve ekipmanlarının en önemli sorunlarından biri birbirine temas eden metal parçalarının dönme öteleme hareketlerinden kaynaklanan sürtünme kayıplarıdır. Bilim adamları yaklaşık 100 yılı aşkın bir süredir bu sürtünme kayıplarını en aza indirecek sistemler ve ürünler üzerinde çalışmaktadır. Değeri ancak 2000 li yıllara gelirken anlaşılan Bor minerali ile üretilen Eurobor nanoteknoloji bilimi sayesinde sürtünme kayıplarını en aza indiren ve eşsiz özelliklere sahip süper yağlayıcı olarak en önemli sorunu olan sürtünmeyi ortadan kaldırmak için doğmuştur. Özellikle Eurobor içerisindeki ENB (EuroNitroBoron) bu teknolojide bir devrim olarak nitelendirilmektedir. Eurobor içeriğinde bulunan akıllı ENB tanecikleri ve nanopartiküller yağ filtresinden kolayca geçer. Bu partiküller inert yapısından dolayı motor yağıyla birlikte kesinlikle reaksiyona girmez. Sürtünme bölgesinde ve aşınmış yüzeylerde nano partiküller aktif hale geçerek yüzeyin yeniden onarımını sağlar. ENB tanecikleri ise pistonların hareketi sırasında yüksek derecelere kadar ısınan yağ molekülleri içerisinde serbest olarak yüzerek yağlamanın son bir yağ molekülü kalana kadar devam etmesini sağlar.Böylece nano partiküller hareketli parçaların üzerine soğan zarı gibi bir film tabakası oluşturarak yüzey aşınmasını önlerken, yağ içerisinde yüzen akıllı ENB tanecikleri de yağın tutuşma sıcaklığını yükselterek çok yüksek entalpi değerlerine ulaşıldığında dahi yağlamanın tam ve verimli olmasını sağlar. Sonuç olarak hareketli parçalar yüksek entalpi değerlerinde bile çok yüksek performansta ve sorunsuz olarak çalışır. Tüm metal yüzeylerinde Eurobor un nitrolanmış gücü kendini gösterir.

 

ENB TEKNOLOJİSİ NEDİR? ENB teknolojisi EUROBOR mühendisleri tarafıdan geliştirilen teknolojinin ve Eurobor ismine de ilham kaynağı olmuş Akıllı Bor Moleküllerinin özel adıdır. (ENB=EuroNitroBoron) ENB teknolojisi boroksidin karbon ve azot taşıyıcılarla ve nitrojenle karbotermik reaksiyonu sonucu elde edilen nano boyuttaki bor moleküllerinin üretim teknolojisidir. Eurobor mühendisleri nano boyutta bir araya gelmesi imkansız gibi görünen; elektriksel yalıtkanlık, ısıl iletkenlik, kimyasal kararlılık ve mükemmel yağlayıcılık gibi aşılmadık beraberlikleri ENB teknolojiyle buluşturarak dünyada bir devrim niteliği kazandırmışlardır.

 

ENB TEKNOLOJİSİNİ ÜSTÜN KILAN ÖZELLİKLER NELERDİR?: ENB teknolojisini üstün kılan en önemli özellik nano boyuta getirilen Akıllı ENB Bor tanecikleri yağlama karakterizasyonuna etkisidir. Akıllı ENB molekülleri motor yağının içerisinde optimum sıcaklıkta (70-80 C) hızla dağılarak milyarlarca nano partiküle dönüşürler. Bu nano partiküller motor yağının sıcaklığını çalışabileceği optimum sıcaklıkta tutmasını sağlar. Diğer taraftan nano partiküller adeta belleklerine yüklenmiş kodlarla hareket ederek motor içerisinde sürtünme ile aşınmış yüzeyler üzerine yapışarak nano kalınlıkta çok sert bir film tabakası oluştururlar. Euro Nitro Bor molekülleri motor yağının sıcaklığını optimize ederek yağın yağlama özelliğini hep en üst seviyede tutar. Sıradan yağlayıcılar sadece pistonlar üzerinde hareket etmez motor bloğu gibi motorun hayati unsurlarını barındıran alt kısmında zamanla güç bir katman oluştururlar. Bu da diğer nano teknolojik yağlayıcıların kısa sürede etkilerinin iyi olduğunu ancak uzun sürede motora zarar verdiğini gösterir. Oysa Akıllı ENB tanecikleri aşınmış yüzeyleri bilerek hareket ettikleri için görevlerini tam ve eksiksiz yapar. Motorunuzu uzun yıllar koruma altına alarak yüksek performansta çalışmasını sağlar.

 

EUROBOR NASIL KULLANILIR? Yağ kapasitesi 5 lt ye kadar olan motorlarda 375 ml EUROBOR yeterlidir. Aracınızı 10-15 dakika çalıştırarak motor yağının 70-80 C olmasını sağlayın. Aracınızın motorunu stop ettirin. Durdurun. Eurobor ürününü iyice çalkalayarak motor yağına boşaltın. Eurobor un piston ve silindir yüzeyleri arasında kuvvetli bir film tabakası oluşturması için 10-15 km sürüş yapın veya 15-20 dk çalıştırın. En iyi neticeyi almak için 2 yağ değişiminde bir Eurobor kullanın.

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTEUR6258STR
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Biobor+ Sıvı Bor Katkılı Motor Yağı Performans Katkısı 1 Lt. Liqui Moly Supap Temizleyicisi Bor Power Premium Motor Yağ Katkısı Nnt 2 Li Gazpromneft Standard 10W-40 4l Borup Gold Bor Elmas Motor Yağ Katkısı 500 Ml Double-Up Duman ve Buhar Kesici Motor Koruyucu 400 ml Bor Power Nano Green MS 250 ml Jo Moyner Nano Motor Yağ Katkısı Motor Koruyucu Ses Kesici Performans Yükseltici 325 ml Jm-25 Würth Otomatik Şanzıman Yağı Performans Iyileştirici 150 ml Bor Power Premium Motor Yağ Katkısı Wogens Titanium Nanotech Yenileyici Onarıcı Koruyucu Motor Yağ Katkısı Kunzel Motor Yağ Sızıntı Önleyici 300 ml Doill GEARPLUS 75W-85 1 Litre Tam Sentetik GL-5 / GL-4 /GL-4 Plus Manuel Şanzıman Yağı (Üretim Yılı: 2024) Bor Power Premium Edıtıon Motor Yağ Katkısı Nnt Mannbor Nano Teknolojili Motor Koruyucu Bor Yağ Katkısı 250 ml 3 Adet Botogen Motor Yağ Sızıntı Önleyici Bor Power Dizel Yakıt Katkısı Bor Içerikli - Yakıt Tasarrufu , Performans Artışı - Nnt Boostup Nitro Bor Motor Yenileyici + Koruyucu Ikili Eurobor 2 Adet - 375 ml Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Yağ Katkısı Eurobor Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı ve Koruyucu Motor Yağ Katkısı 300 ml Bor Power Gbx Bor Içerikli Şanzıman ve Dişli Için Yağ Katkısı Tunap 121 Mukavemetli Yağlayıcı 400 ml Euro Bor Nano Aktif Motor Yenileyici Onarıcı Koruyucu Yağ Katkısı 300 ml LIQUI MOLY Yağ Duman Önleyici 300 ml 2122 Würth Motor Yağı Sızıntı Önleyici 300 ml Lubex Primus 5W-40 MV 1 Litre Motor Yağı ( Üretim Yılı: 2022 ) Powerten 5W30 Motor Yağı 900 ml ( Üretim Yılı: 2022 ) Nnt Bor Power Nano Green 250 ml Motor Yağ Katkısı Liqui Moly Oil Smoke Stop Duman Kesici Önleyici Yağ Katkısı 2122
Başa dön