Dijital alışveriş ortamı artık her yaştan tüketicinin aradıkları ürüne ulaştıkları neredeyse sınırsız bir mağaza niteliği taşıyor. Tüketiciler arasında sadece yetişkinler değil çocuklar da bulunuyor. Ebeveynlerinin rehberliğinde istedikleri giysileri ya da diğer ürünleri alışveriş sitelerinden kolayca seçen çocuklar, dışarıda mağazaları dolaşarak yorulma zahmetinden de kurtuluyor. Çocukların internette ailelerine aldırdıkları ürünlerden biri de oyuncak bebekler. Kız çocukların severek oynadıkları oyuncak bebekler, yüzyıllardır bu niteliğini kaybetmiyor. Bu bebekler bazen tamamen tasarım eseri olabileceği gibi bazen de var olan animasyon ya da kitap karakterlerinin oyuncak versiyonu olarak piyasaya sunuluyor. Bunlardan biri de tüm dünyada severek izlenilen "Ever After High" çizgi filminden esinlenilerek üretilen birbirinden renkli Ever After High Oyuncak Bebek çeşitleri.

Ever After High Oyuncak Bebek

Orijinal eserdeki karakterlerin neredeyse birebir yansıması olan bu bebekler, kız çocukları tarafından beğeniyle tercih ediliyor. Aslında sadece küçük kız çocukları değil genç kızlar da bu bebeklerin güzelliğinden etkileniyor. Her ne kadar ergenliğe gelmiş genç kızlar artık oyuncaklarla oynamasalar bile bu bebekleri yataklarının bir köşesine süs olarak koymaktan kendilerini alıkoyamıyorlar. Kız çocukları, özellikle hayal dünyasını yansıtan bebekleri severek kullanıyorlar. Ebeveynlerinin kendileriyle kurdukları iletişimi oyuncaklar aracılığıyla evcilik oynarken taklit etmeye çalışıyorlar.

Bebeklerin diğer oyuncaklardan farkı, cansız da olsalar çocuklar için yaşamlarının büyük bölümünde yer verdikleri arkadaş özelliği taşıyor olmaları. Onlarla beraber uyuyorlar, beraber yemek yiyorlar hatta beraber geziyorlar. Bazen de onları kendi bebekleri olarak görüp bakımını üstleniyorlar. Çocuklar hayranlıkla izledikleri çizgi filmlerdeki karakterleri ete-kemiğe bürünmüş şekilde yanlarında görmek istiyorlar. Çocukların bu eşsiz hayal gücünü yansıtmak üzere geliştirilen Ever After High Oyuncak Bebek, farklı karakterleri yansıtan çeşitleriyle çocuklara sunuluyor.

Ever After High Oyuncak Bebek Modelleri

Çizgi filmdeki her karakteri bulabileceğiniz bebeklerin saç renkleri sarı, siyah, kızıl, eflatun, mavi gibi birbirinden farklı renklerden oluşuyor. 2-12 yaş aralığındaki kız çocuklarına hitap eden bebeklerin elbiseleri tül, polyester ve saten kumaşlardan üretiliyor. Farklı konseptlerde kostümler giydirilen bebeklere ona göre aksesuarlar takılıyor. Bu sükseli ve şık oyuncakların aksesuarları sıra dışılığı ile de çocukların ilgisini çekiyor. Çocuklar, elinde çantası olan bebeğini alışverişe götürüyor, elinde ok olan bebeğe ise hayali bir ormanda atış yaptırıyor. Çocuklar kimi zaman da bebeğiyle yemek yapmayı ya da pikniğe çıkmayı tercih ediyor.

Oyuncak seçiminde çok titiz davranan tüketiciler, bu kaliteli oyuncakları çocuklarına gönül rahatlığıyla alıyor. Bu sevimli bebeklere Külkedisi, Uyuyan Güzel, Pamuk Prenses, Küçük Denizkızı, Kırmızı Başlıklı Kız gibi masal karakterlerinden esinlenilerek yaratılan kahramanların kostümleri giydiriliyor. Upuzun ve renkli saçlarıyla kız çocuklarının hayran kaldığı Ever After High oyuncak bebek modelleri, birbirinden güzel desenler içeren elbiseleriyle çocuk odalarının her köşesini renklendirecek süs eşyası olarak da kullanılıyor.

Çocuklarınızın yıllarca elinden düşürmek istemeyeceği bu bebekler, gelecekte onların eşsiz anılar biriktirmelerini sağlayan hatıra eşyalar olarak kalıyor. Işıltısıyla göz kamaştıran Ever After High Oyuncak Bebek, çizgi filmde aradığınız her türlü detayı içeriyor.
Bu bebekleri dilerseniz çocuğunuza alıp onu sevindirebilir dilerseniz bir arkadaşınızın ya da akrabanızın kızına hediye edebilirsiniz. Oyuncak kutusunu süsleyecek eşsiz bir hediye olan Ever After High Oyuncak Bebek, uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılıkta üretiliyor. Ayrıca bebeklerin kutuları da en az kendileri kadar süslü ve renkliliğiyle göze çarpıyor. Rengarenk kağıttan ve şeffaf naylondan üretilen kutular, daha ilk görüşte farklılığı ve süsüyle kendini belli ediyor. Ever After High Oyuncak Bebek Modelleri, her kesimden tüketicinin beklentileri doğrultusunda üretildiği için tüketiciler eli boş dönmüyor.

Ever After High Oyuncak Bebek Fiyatları

31 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Ever After High
  2. Barbie
  3. Vardem
  4. Mattel
  5. Our Generation
  6. Winx Club
  7. Sunman
  8. Kkd
  9. Monster High
  10. Polly Pocket
  11. Kılıfkapakdünyası
  12. ABC Oyuncak
  13. Can Oyuncak
  14. Birlik Oyuncak
  15. Disney Frozen
  16. Can-Em Oyuncak
  17. Disney
  18. Baby Alive
  19. Furkan Toys
  20. Bansidoll
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Yaş Aralığı
 8. Karakter / Tema Seçenekleri
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Ever After High
DSACategoryId/2147483639/23031884/23022184
BAŞA DÖN