Ever Clean Pet Shop ürünleri arasında yer alan Ever Clean kedi kumları, evcil kedilerinizin tuvalet ihtiyacını karşılarken aynı zamanda dışkı ve idrar kokusunu güçlü içeriği ile absorbe eder. Kedi kumları arasında kokulu ve kokusuz kedi kumlarının yanı sıra kalın, ince, patilere yapışmayan, topaklaşan ya da topaklaşmayan kedi kumları olmak üzere birçok seçenek bulabilirsiniz. Evcil hayvanınız için seçeceğiniz özel kokulu Ever Clean kedi kumları, kediniz için ve sürekli temiz ve ferah bir ortam sağlar. Böylece sık sık kum değişimi yapmanıza gerek kalmayacaktır. 

Kediniz İçin Konfor Sağlayan Ever Clean Kedi Kumları

  • Ever Clean kedi kumları arasında yer alan hızlı koku absorbe edici kedi kumu çeşitleri, koku kontrolü için yapacağınız mükemmel bir seçimdir. Patentli Aktif Karbon ve süratli topraklaşma sayesinde idrardaki amonyak ve dışkı kokusunu hızlı bir biçimde %60 oranında absorbe eder. Kedi kumu, sıvıyla temas ettiği andan itibaren hızlı bir biçimde topaklanarak kokunun kum içerisinde hapsedilmesini sağlar. Rosmaring, Eukaluptus ve Fesleğen gibi bitkisel özlerle karıştırılmış olan kedi kumları, sürekli temiz ve ferah bir ortam oluşturur. Bu kumun temizliği de topaklanmadan ötürü son derece kolaydır. Koku sorunu yaşadığınız küçük alanlar için ideal olan bu kedi kumları sayesinde kokuyu kontrol altına almanız sağlanmış olur. Kum içeriğinde bulunan tozlar Ever Clean'a özel metotlarla emdirildiği için toz problemi de oluşturmaz. 
  • Kedileriniz için özel olarak formüle edilmiş kokulu ve topaklaşan kedi kumlarının içeriğinde bulunan ferahlık kokusu, kumun nem ya da sıvı ile temas etmesi durumunda etrafa yayılmaya başlar. 30 gün boyunca tazeliğini koruyan kedi kumları sık sık kum değiştirme derdinden sizi kurtarır. Sıra dışı emilim ve topraklama etkisine sahip olan Ever Clean kedi kumları, idrarın kum kutusunun en altına kadar ulaşmasını önler ve böylece kötü kokuların oluşmasına engel olur. Kum kapları içerisinde biriken katı ve sıvı atıkların toplanması sayesinde daima ferah bir koku ve temiz bir görünüm sağlanır. 
  • Yüksek kaliteye sahip olan birinci sınıf hammadeler kullanılarak hazırlanan kedi kumları, saf, güvenli %99 oranında hipoallerjenik ve tozsuzdur. Üstelik alışılagelmiş kedi kumlarından farklı olarak çok daha az miktarda atık üretirler. Kedi kumlarının içeriğinde özel aktifleştirilmiş karbon yer alır. Aktifleştirme işlemi, karbonun ortalama 1000 derece sıcaklıkta oksijen bulunmayan ortamda buhar veya karbondioksitin ısıtılmasıyla gerçekleşir. Bu işlemler sayesinde karbon, benzersiz bir mikroyapı kazanır ve yüzeyinde porlar oluşur. Oluşan bu porlar ile kum içerisindeki kokular yüksek oranda emilir ve hapsedilir. Karbon, bazı organik kokuları adeta mıknatıs gibi içine çeker ve koku partiküllerini tutar. 5 g'lık bir karbon, ortalama bir futbol sahası kadar bir alanın kokusunu emebilecek etkiye sahiptir. Ever Clean kedi kumları içeriğine yalnızca kokuları değil; koku kaynaklı bakteriyel üremelerin önüne geçen antimikrobiyel ajanlar da ilave edilmiştir. Böylece hem kokusuz hem de hijyenik bir kullanım hedeflenmiştir. 
  • Kedi kumları içeriğinde bulunan boratlar, aktifleştirilmiş karbon, Bentonint kumu, sedir bitkisi veya doğal koku zeolit kristali ile kedi kumu daha etkili bir yapıya kavuşturulmuştur. Evcil hayvanlarınız için daima hoş kokulu ve temiz bir ortam sağlayan kedi kumları aynı zamanda evinizin de idrar ya da dışkı kokusu gibi kötü kokulardan arındırılmasını sağlar. Kokuyu tamamen emen ve dışkıyı komple kaplayan toz miktarı düşük kedi kumlarını kum kabına 7 cm yüksekliğe ulaşana kadar doldurun ve günlük olarak biriken katı atıkları ve topraklanmış kumları bir kürek ile temizleyerek kumu karıştırın. Eksilen kumun yerine yenisini ilave edin. Haftada bir defa da kumun tümünü dökerek kum kabına yeni kum doldurun. Böylece evcil hayvanınıza daima ferah ve temiz bir alan sağlamış olacaksınız. 
  • Ever Clean'ın sunduğu tüm kedi kumu çeşitleri, istenmeyen kokulara neden olan dışkıdaki bakterileri pasifleştirir ve kötü kokuların oluşmasını önler. İdrarla temas eden kumlar hızlı bir biçimde topaklanır ve dağılmasının önüne geçilerek kokusu absorbe edilir. Topaklaşan bu ince yapılı mikrogranüller, kedinin bıraktığı sıvı ve katı atıkların %99'unu kaplayarak mühürler. Böylece ortamınızda istenmeyen kokuların oluşması tamamıyla engellenmiş olur. 

Kedinizinin ihtiyacı olan tüm Ever Clean kedi kumu çeşitlerine şimdi hepsiburada.com üzerinden kolayca ulaşabilir, bütçenize uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ever Clean Kedi Kumu Fiyatları

195 ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Kedi
Kedi
Kedi Kumları
Kedi Kumları
Slika Kristal Kedi Kumu
Slika Kristal Kedi Kumu
Doğal Kedi Kumu
Doğal Kedi Kumu
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 195 ürün
DSACategoryId/2147483616/560074/561355/everclean