Günümüzde telefon, tablet ve bilgisayar gibi elektronik aletlerin artan pil ihtiyacını karşılamak adına birçok taşınabilir şarj aletleri tasarlanıyor. Taşınabilir şarj aletleri, ergonomik ve pratik yapıları ile elektriğin ve prizin olmadığı durumlarda en uygun aksesuarlar olarak öne çıkıyor. Ses sistemlerinden sarf ürünlere kadar birçok alanda elektronik ürün barındıran Everest, sunduğu taşınabilir şarj aletleri ile kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Pil konusunda beklentileri karşılayan Everest taşınabilir şarj cihazları arasından siz de seçiminizi yapabilir, gün içerisinde bulunduğunuz her mekanlarda cihazınızı şarj edebilirsiniz.

Everest Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Gerek teknolojik donanımları, gerekse şık tasarımları ile dikkati çeken Everest taşınabilir şarj cihazları, 2900 ile 4900 arasındaki mAh kapasiteleri sayesinde tatmin edici bir şarj deneyimi yaşatıyor. Ürünlerin çıkış bölmesi, sadece telefon değil tablet veya bilgisayar gibi farklı elektronik eşyalarınızı da şarj etmenize imkan tanıyor. USB adaptörü, her türlü marka veya modele uygunluk gösterdiği için şarj aletini ihtiyaç duyduğunuz cihaza bağlayabiliyorsunuz.

Everest taşınabilir şarj cihazları, şarj etme donanımlarının yanı sıra kablosuz ağlara bağlanma özelliği de sağlıyor. Router özelliği olarak da bilinen ve güncel şifreleme sistemleriyle uyumluluk gösteren kablosuz bağlantı, gittiğiniz her yerde internete bağlanmanıza destek oluyor. USB adaptörünü ethernet kablosu ile modeminize hızlıca bağlayabilir, internetin keyfini doyasıya sürebilirsiniz. Şarj cihazlarının güçlü çipsetleri sayesinde 150 Mbps bağlantı hızına erişebilirsiniz.

İnternete dilediğiniz her yerde girmek için ise adaptörü; desktop, laptop, Macbook veya tablet gibi cihazlara bağlayabilirsiniz. İnternete bağlandıktan sonra 3G özelliğini etkinleştirerek sosyal medya hesaplarınızla ve arkadaşlarınızla iletişim kurabilirsiniz. Everest taşınabilir şarj cihazı fiyatları ise ürünün özelliğine ve güç verimliliğine göre farklı aralıklarda tutuluyor. İhtiyaç duyduğunuz taşınabilir şarj cihazlarını, sahip olmayı ulaşılabilir kılan cazip fiyat seçenekleri sayesinde değerlendirerek tercih edebilirsiniz. Yurt içi veya yurt dışı uzun yolculuklarda akıllı cihazınızı şarj ederek, eğlencenizin yarıda kalmasını önleyebilirsiniz.

Everest Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Teknik donanımlı özellikleriyle öne çıkan Everest taşınabilir şarj cihazları, farklı modelleriyle kullanıcıların beğenisini topluyor. Üzerinde açma ve kapama butonu yer alan modeller, LED aydınlatmalı tasarımlarıyla batarya durumunuzu takip etmenize imkan tanıyor. Estetik kullanım sağlayan cihazlarla, özellikle çok fazla ihtiyaç duyulan akıllı telefonlarınızı hızlıca şarj edebilirsiniz. Everest taşınabilir şarj cihazı modelleri, ayrıca çok yönlü güvenlik mekanizması ile güçlendirildiği için de müşterilerinin beğenisini kazanıyor. Yüksek verimliliklerine rağmen şarj esnasında cihazınızda ısınma, kısa devre ve voltaj gibi sorunlar yaratmıyor. Dolayısıyla şarj cihazınızı ve şarj edeceğiniz elektronik eşyanızı daha uzun yıllar kullanabiliyorsunuz.

Düşük sıcaklıklarda üstün performans sunan ürünler; Windows, Linux ve MacOS gibi gelişmiş işletim sistemlerini destekliyor. Taşınabilir şarj cihazlarının ergonomik tasarımları, kolay tutuş sağlayan boyutları ve hafiflikleri, taşınabilirlik noktasında hayatınıza kolaylık katıyor. Taşınabilir modeller, bir telefonu günde 2 kez şarj etme özelliği sunuyor. Düşük voltaj ile kuvvetli akım destek fonksiyonu gösteren modeller ile çalışma hayatınızda işlemlerinizi, hızlı ve kesintisiz şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yüksek kapasiteye sahip olan şarj cihazları; konuşma, mesajlaşma ve multimedya gibi uygulamalarınızı daha uzun süre kullanmanıza yardımcı oluyor. Everest taşınabilir şarj cihazları ile akıllı telefon gibi elektronik eşyalarınızın dışında dilerseniz oyun cihazlarınızı ve dijital fotoğraf makinelerinizin de şarj ihtiyacını karşılayabilirsiniz. Müzik çalar veya taşınabilir hoparlör gibi aygıtlarınızı şarj ederek eğlence yaşantınızı kesintisiz şekilde devam ettirebilirsiniz. Kullanım alanlarınızı belirleyerek kendinize en uygun cihazı satın alabilir, daha verimli bir şarj deneyimi sürdürebilirsiniz. Şarj cihazınızı çizilme ve kırılma gibi sorunlara karşı korumak adına da uygun bir kılıf seçebilirsiniz.

Everest Taşınabilir Şarj Cihazları

1 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Everest
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Codegen
  14. Trust
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Sony
  18. Ligovi
  19. Remax
  20. Philips
  21. Tunçmatik
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. USB Çıkış Sayısı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN