Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Evve Bahce
Evve Bahce Tüplü Nagami Kamkat (Kumkuat) Fidanı 5 Yaş Üzeri Meyveli

Evve Bahce Tüplü Nagami Kamkat (Kumkuat) Fidanı 5 Yaş Üzeri Meyveli

Evve Bahce
150,00 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

139,00 TL
314,28 TL
DSACategoryId/60002705/2147483601/460347/34001394
Evve Bahce Tüplü Nagami Kamkat (Kumkuat) Fidanı 5 Yaş Üzeri Meyveli

Nagami Kamkat Meyve Özellikleri
Saksıda yetiştiricilik için ideal bir kamkat çeşididir.Meyveleri yumurtaya benzer fakat biraz daha küçüktür.Kabuğu soymadan tüketilen bir meyvedir.Özellikle çocuklara dalından meyve koparmanın hazzını hissettirme için kullanabileceğiniz bir üründür.Bakımı gayet kolay ev, ve ofis ortamında rahatlıkla yetiştiriciliği yapılabilen bir narenciye çeşididir.

Nagami Kamkat Fidanı Teknik Bilgiler

-Kamkat Fidanı Yaşı-Görseli:Gönderilecek Fidan yaşı genelde 5-6 yaş arasında olur.Ürün resmi temsilidir.Ürün çiçek döneminde ise üzerinde meyve olmaz.

-Tüplü Kamkat Fidanı Ne Demektir:Tüplü Kamkat fidanı, kökleri saksı veya toprak içerisinde olan dört mevsim dikimi yapılabilen kamkat fidanı demektir.

-Dikim Bölgeleri:Ilıman iklim kuşağı

-Çiçeklenme Dönemi:Bahar sonu, yaz başı

-Kamkat Fidanların Fidan Dikim Mesefesi:Kamkat fidanlarınızı 2 metre ara ile dikebilirsiniz.

-Gönderilecek Kamkat Fidanın Mevsimsel Durumu:Herdem yeşildir.

-Saksıda Yetiştiriciliğe Uygunluğu:Uygundur.İç mekan içerisinde bitkileriniz saksı içerisinde beton zemin üzerinde yetiştirmeniz tavsiye edilmez.Ahşap bir saksı altlığı her zaman idealdir.

-İç Mekan İçerisinde Bitki Konumu:Yarı gölge veya güneş alan ısı kaynaklarından uzak bölgeler

-Kamkat Fidanlarında Gübreleme:Fenni gübre yerine her zaman organik gübreler kullanmanız organik ürünler elde etmenizi sağlar.Organik gübrelere solucan gübresi kullanabilirsiniz.Kışın fidan başına , fidan yaşı çarpı 500 gram olacak şekilde toz organik solucan gübresini fidanının toprağına karıştırarak verebilirsiniz.Çiçek döneminde yapraktan sıvı solucan gübresi uygulaması veriminizi artıracaktır.

-Kamkat Fidan Gönderimi Nasıl Yapılmaktadır:Fidanlarınız etiketli bir şekilde,fidan gönderim kolilerinde kargo teslimat sınırları içerisinde her yere fidan gönderimi yapılmaktadır.Fidanlar gönderim esnasında sulunmaktadır.Kargoda bekleme süresi maksimum 10 gündür.Yaz gönderimlerinde fidanların yapraklarına kaolin uygulaması yapılmaktadır.Bu şekilde fidanlarınızın yaprakları hafif beyaz gelecektir.Bu durum sizi şaşırtmasın.Yaz dikimlerinde fidanların güneşe karşı dirençlerini artırmak için bu şekilde bir uygulama yapılmaktadır.

-Fidanım Geldi Ne Yapmalıyım:Fidanınızı teslim aldıktan sonra kolisinden çıkartın ve gölge bir alanda alın.Su ihtiyacı var ise hafif sulayın.

 

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000GVAUW
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön