Fakir Kastell Cyclonic 1600 W Toz Torbasız Elektrikli Süpürge Yorumları

(31 Yorum)
Ürün detayına git
2000
150
 • SK
  Almayın bence

  Az paraya kıyında daha iyisini alın bence. ikide bir elktrik süpürgesiyle mi uğraşacağız. Kimsenin boşa para harcama lüksü yok bence.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (61) Hayır (18)

 • ŞM
  dandik malzeme

  hava üfleyen kapağın sürekli fırlaması beni deli etti, ben de bantladım :) ama bu sefer de garip sesler çıkıyor çekmiyor bu arada 2 kere fabrikasına gitti birşey yok diye geri geldi :( parama yazık oldu

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (52) Hayır (11)

 • H
  Aldım eve getirdim aynen geri götürdüm

  bu ürünü aldım gerçekten güzel görünüyordu. toz dışarı çıkmayacak diye almıştık. eve getirdim çalıştırdık, arka sanırım hepa filitrenin kapağı fırladı. demekki çok kuvvetli çekiyor ondan fırlattı dedim evi süpürelim bari dedik ama sonuç hüsran hemen geri götürüp iade ettim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (51) Hayır (10)

 • MB
  bunu ürünü alan pişman olmaz

  ben fakir markasına güvenip aldım. Bu ürünü eşim ilk gördüğünde , şık tasarımı hoşuna gitti. çekiş gücüde iyi pişman değiliim. iyi bir ürün herkese tavsiye ederim.

  - Tekirdağ - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (24)

 • NT
  emiş gücü güzel

  önceki makinemle evi süpürdükten sonra fakirle tekrar süpürdüm.toz hanesi tamamen doldu. ama sesi çok fazla. başlığının hortum girişi kırıldı.sağlam malzemeden yapılmamış.geçmeli hortumu bazen takılmıyor kendi kendine kapanıyor.daha iyi bir ürün alınabilir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (8)

 • MA
  Beklentilerimi karşılamadı...

  Maalesef ki beklediğim performansı alamadım.Halıyı kavradığı belirtilmiş yorumlarda.Bırakın kavramayı yerinden oynatmadı bile.Yüzeysel tozları tabiiki çekiyor ama çıkardığı sese bakınca büyük beklentiler içine giriyor insan ister istemez.Ayrıca malzemesi çok kalitesiz.Süpürge başlığı kalitesiz plastik oyuncaklara benziyor.Kısaca "Bence" vasat.Zaten martta Dyson alacağım için o zamana kadar idare etmesi için almıştım.Umarım martı çıkarır...Bekle beni Dyson :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (15)

 • SD
  Gayet güzel ve kullanışlı bir ürün

  Ürünü alalı yaklaşık 1 ay oldu. Sorunsuz ve gayet performanslı çalışıyor. Malzeme kalitesi ve boyutları kullanım açısından gayet iyi. Bence tek sorun cihazın çıkardığı yüksek ses, çalışırken epey gürültü yapıyor ama temizliğine diyecek birşey yok.

  KAĞITHANE - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (5) Hayır (14)

 • ED
  elektirikli süpürgede marka FAKİR

  Daha önce sulu sistem temizlik robotu kullanıyorduk, çok da pahalıya almıştım , ancak eşim hiç memnun kalmamıştı. Uzun araştırmalarım sonucu bu marka ve modeli tercih ettim. Fiyatı da çok ucuz , kısa sürede elimize ulaştı , çekim gücü çok yüksek,eşim çok memnun oldu . Tavsiye ederim.

  MERKEZ - Van - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (20) Hayır (24)

 • çok ses çıkarıyor

  yorumlara bakarak aldım ama açıkçası çok memnun kalmadım eski süpürgem halıya yapışırdı bu hiç öyle değil süpürdükten sonra toz haznesi dolu oluyor ama süpürürken hiç çekmiyormuş gibi bir görüntü vermiyor sanki çok yüzeysel alıyormuş gibi anlamadım bence acayip ses çıkarıyor açıkçası çok memnun değilim ama görüntüsü gerçekten çok hoş...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (7)

 • ZY
  işte aradığım buydu

  eski süpürgemiz yanınca çok detaylı bir arama yaptık eşimle eraber internette. hem çok pahalı olmayan hem de emiş gücü iyi kaliteli bir süpürgeydi aradığımız. ve sonunda coğrafyacı olmanın verdiği terim bilgisiyle (cyclonic=tropikal güçlü fırtına demektir) bu makinede karar kıldık. ve iyi ki almışız. sesi kesinlikle rahatsız edici değil. halıyı havaya kaldırabilecek emişi var. fotağraflarda gözüktüğü gibi de üyük değil. ayrıca sadece bir halıdan aldığı tozu görünce de gözlerimize inanamadık bu süpürgeyse daha önce kullandığımız neydi acaba ? muhabbetle

  ÇERKEŞ - Çankırı - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (13)

 • tavsiye edebilirim

  ürün görüntü ve çekiş bakımından çok güzel torba sıkıntınız yok ama eski süpürgeme kıyasla biraz ağır onun dışında ürün çok harika

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (7) Hayır (8)

 • NB
  görünüşü çok güzel

  ürün dün elime geçti biraz geç geldi ama sorun değil. eşim beğendi. ağır deniyordu. ama gayet hafif ve tasarımı çok şık. sesi de çok değil. umarım ilerisi içinde böyle memnun kalırım .

  NUSAYBİN - Mardin - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (8) Hayır (5)

 • MD
  bence gürültülü

  uzun zaman oldu alalı emiş gücü iyi olmakla birlikte, sesi rahatsız edici bir ıslık sesi gibi ama gürültülü. ayrıca toz torbalı olmaması artı olarak düşünmüştüm ama tozu toplarken motor tarafından dışarıya hafif bir toz kokusu veriyor. onuda alınan parfümlü haplarla çözmeye çalıştım ama pek değişen birşey olmadı.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (6)

 • AT
  gerçekten güzel bir süpürge

  öncelikle sesi eski süpürgelere oranla çok az.emiş gücüde oldukça yüksek halıyı havaya kaldırıyor.almak isteyen arkadaşlara tavsiye ederim tanınmamış markalardan almak yerine kalitesini ispatlamış bir markayı almak bence daha cazip

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (12)

 • ÖH
  Bundan iyisi şamda kayısı

  Evet ürünü alalı yaklaşık 10 gün oldu ve bu süre zarfında yeni süpürgemi tam anlamıyla test edip performansıyla ilgili kesin yargılara varma fırsatım oldu. Öncelikle şunu söylemeliyim ki kimse bu fiyata dyson ayarında bir süpürge beklemesin. Gerek malzeme kalitesi,gerekse çalışma performansı olarak gayet tatmin edici. 1600 w olmasına karşın emiş gücü gerçekten başarılı. Herhangi normal bir kompakt süpürgeye nazaran çıkardığı çok çok fazla rahatsız edici değil. Ama şunu söylemeliyim ki normal boyutlarda bi bayanın taşıyamayacağı kadar ağır.

  ÇEŞME - İzmir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (9) Hayır (12)

 • emiş gücü süper

  bu ürünü yeni aldım hepsiburadadan ve hemen çalıştırıp denedim. emiş gücü çok kuvvetli. halıları parlattı. görüntüsü çok güzel. malzemesi sağlam. biraz ağır gibi ama yine de kaldırılabiliyor. kablosu düğmeye basınca hızlı bir biçimde sarılıyor. ben çok memnun kaldım. alacak herkese tavsiye ederim.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (24)

 • süper

  uzun bir araştırmadan sonra bu ürüne emiş gücü ve fiyatından dolayı karar verdim, en uygun fiyat tabiki hepsiburada da idi. 2 günde teslim edildi ve de gerçekten harika bir ürün, sadece bahsedildiği kadar sessiz çalışmıyor, ama kesinlikle tavsiye ederim.

  ŞİŞLİ - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (11)

 • MA
  tek kelime ile PERFECT

  Daha önce toz torbası yerine suya temizleyen bir model kullanıyordum.Hiç çekmemesinden ve çok kısa sürede yorulup stop etmesinden fenalık gelmişti. Bu süpürgeyi Nisan ayı başında aldım.Çok araştırarak karar verdim.İyi ki de almışım. Teleskobik borusu ile iki büklüm temizlik yapmaktan kurtuldum. Emiş gücü sayesinde her seferinde binlerce kilometre maraton koşmuş gibi yorgun ve bitkin düşmüyorum. Koca evin komple süpürme işi neredeyse yarım saatte ve yorulmadan bitmiş oluyor.Kablo uzunluğu sayesinde fiş tak fiş çıkar uğraşmıyorum.tek fişe takarak pek çok yere hatta merdivenlere bile ulaşabiliyorum Evim merdivenli merdivenleri süpürürken taşımakta hiç zorlanmıyorum.Toz haznesi oldukça geniş sık sık boşaltmama gerek kalmadan işim bitene kadar kullanabiliyorum.Tozları boşaltırken haznenin üstüne bir poşet geçirip kapağı öyle açınca etrafa ve yüzüme gözüme hiç toz gelmiyor.Sonderece pratik tutma kulbunun yanındaki çıkıntı sayesinde süpürme aparatını süpürgenin yanına dik bir şekilde sabitleyebiliyorsunuz bu sayede oraya buraya devrilip durmuyor.Çalışırken sesi rahatsızlık verici boyutlarda değil ama çalışma kapasitesine ve motor gücüne göre eh o kadar da ses çıksın artık.Son olarak bu kaliteyi bu fiyata ve böyle ödeme kolaylığı ile almak da cabası. Herkese tavsiye ederim.Hatta benim evimde kullanıp memnun kalan iki arkadaşım daha aldı.

  ÇANKAYA - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (38)

 • iyi

  bu ürünü yeni aldım yorumlara bakarak,gayet güzel ve çok memnun kaldım.Eğer düşünen varsa, bence almaya değer hemde bu fiyata,bu kalitede..vede bu hızda hepsiburada.coma teşekkürler...

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (10) Hayır (19)

 • ÖÖ
  fakir marka süpürgeyi aldığıma çok memnun kaldım.

  halılar parladı önceki süpürge demekki iyi süpürmüyormuş ki halılar pırıl pırıl oldu fakir ile süpürünce.hem de çok pratik tek bir düğmeye basarak toz haznesi çıkıyor ve yine tek bir düğme ile hazne boşaltma kapağı açılıyor ve tozlar boşaltılıyor.çekişi çok güzel ve sesi de gayet normal.

  DURSUNBEY - Balıkesir - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (18)

Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

BAŞA DÖN