ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Fakir
Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge Kahverengi

Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge Kahverengi

Fakir
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
04 Ağustos 2020, Salı
Ürünü kutusundan çıkarırken bile kalitesini anlıyorsunuz. Süpürge nın kendisi ve aksesuarları oldukça kaliteli. Kablosu yeterli uzunlukta, üzerindeki açma kapama ve güç ayar tuşları dokunmatik olması premium cihaz olduğunu hissettiriyor. 4 tane tekerleği olduğu için sağa sola rahat hareket ediyor devrilmiyor. Ben genelde 3. Seviyede kullanıyorum onda bile halıyı derinlemesine temizliyor. Sert zeminde maxinum güçte kullanıyorum büyük başlığı sayesinde hızlıca temizliği bitirebiliyorsunuz. Çıkardığı ses 3. Kademe ve altında oldukça sessiz. Gece 2. Kademede açarsanız kimseyi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz. Daha önce küçük ve hifif bir süpürge kullandığım için bana biraz büyük ve ağır geldi onada zamanla alışırım. Bu fiyat aralığında rakipsiz olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
Serdar K***** (42) MERKEZ - Trabzon Tüm Değerlendirmeler (32)
DSACategoryId/2147483638/17071/155123/80160029

Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge Kahverengi

Saygın elektronik eşya üreticisi Fakir tarafından tasarlanan Smart S 350 süpürge modeli, zengin donanımıyla dikkat çekiyor. Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge, üstün özellikleriyle kullanıcılara temizlik işlemlerinde birçok avantaj sunuyor. Model kahverengi renk seçeneğiyle satışa sunuluyor. Titizlikle belirlenen renk seçeneği, modele şık bir hava katarken bulunduğu odadaki objelere de kolayca uyum göstermesini sağlıyor. Ürün bu özelliklerinin yanında gürültüden uzak çalışma stiliyle de kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 74 dB ses seviyesinde çalışan ürün, tatmin edici bir sessiz içerisinde hizmet veriyor.

Kullanışlı Bir Süpürge Modeli

- Fakir Smart S 350 süpürge modeli, 1300 watt gücündeki motoruyla eşine az rastlanan bir temizlik performansı sunuyor.

- Model, sahip olduğu HEPA filtre özelliği sayesinde bakteri ve toz birikimini engelleyerek temiz ve sağlıklı bir kullanım olanağı tanıyor.

- Dokunmatik panel ve LED ışık donanımıyla kullanıcılara konforlu ve pratik bir süpürge deneyimi vadediyor.

- Kullanışlı tutma sapı ve tekerlek donanımı ile istenilen oda ve mesafeye rahatça taşınabiliyor.

- Otomatik kablo sarıcı eklentisine sahip olan model bu sayede olası bir kablo karmaşıklığına engel oluyor.

- Fakir Smart, donanımları arasında bulunan kırılmaz plastik boru, sert zemin aparatı, kenar köşe aparatı ve teleskopik vakum borusu gibi donanımlar sayesinde çok yönlü bir kullanım fırsatı sunuyor.

Teknik Özellikler

Renk: Kahverengi

Süpürge Türü: Toz Torbalı

Motor Gücü: 1300 Watt

Ses Seviyesi: 74 dB

Toz Haznesi: Var

HEPA Filtre: Var

Kalite ve Kullanıcı Odaklı Bir Marka

Alman üretim geleneğinin güçlü temsilcilerinden olan Fakir markası, elektrikli ev eşyalarından hava temizleyicilere, şohbenlerden klimalara kadar geniş bir grubunu sektöre kazandırıyor. Fakir, dünyanın birçok bölgesinde bulunan satış ağı, uzman çalışanları ve satış sonrası destek birimleriyle kullanıcı odaklı hizmet vermeye devam ediyor.


Yaşadığınız ve zamanınızın büyük çoğunluğunu geçirdiğiniz evlerin temizliği, pek çok açıdan önem taşır. Sık sık yapılan ev temizliğini kısa ve etkili bir şekilde tamamlayabilmek için de kaliteli bir elektrik süpürgesi gereklidir. Bu doğrultuda, Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge Bordo ürününü gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu ürün, evinizin vazgeçilmeye olmaya adaydır. 


Çeşitli Özellikleri Sayesinde Oldukça Pratik ve Kullanışlı


*Kutuda 3 parçalı teleskopik boru, kırılmaz plastik boru, yüksek emiş gücü sağlayan sert zemin aparatı, döşeme aparatı, mobilya aparatı ve kenar köşeler için özel tasarlanmış aparat vardır. 
*Fakir Smart Power Elektrikli Süpürge, %30 daha az elektrik harcayarak 1300 Watt emiş gücüne ulaşır. Yani hem elektrikten tasarruf edip, hem de özel filtre sisteminin sağladığı yüksek emiş gücü ile evinizi kolayca temizleyebilirsiniz. 
*Sof roll tekerlekler zemini korurken, ürünün dört tarafında yer alan koruma bantları da temizlik esnasında gerçekleşen çarpmalara karşı mobilyalarınızın zarar görmemesini sağlar. Böylece herhangi bir korku yaşamadan, rahat bir şekilde temizliğinizi yapabilirsiniz. 
*Fakir S 350 Öko Sensör Teknolojili Süpürgede dokunmatik panel ve led ışıklı gösterge vardır. Panelden açma kapama yapmanın dışında emiş gücünü de ayarlayabilirsiniz. 
*Paslanmaz çelik vakum borusu kıvrılmaz, böylece kesintisiz bir şekilde vakum yapar. 
*Pek çok özelliğe sahip olan bu ürünün minimal tasarımı ve vakum borusunun üç parçadan oluşması hem onunla pratik bir şekilde temizlik yapmanıza olanak sağlar, hem de daha az yer kaplayacağı için yerden tasarruf etmiş olursunuz.Teknik Özellikler

Motor Gücü: 1300 W

Ses Seviyesi: 74 dB

Süpürge Türü: Toz Torbalı

Toz Hacmi (L): 4.5

Hepa Filtre: Var

Ürün Rengi: Kahverengi


Marka Hakkında

Fakir markası, 1985 senesinden beri Türkiye pazarındadır. Ürettiği fonksiyonel ve kaliteli küçük ev aletleriyle kendini ispatlayan Fakir, ürünlerini 80 ülkede kullanıcılarının hizmetine sunar.


1300 Watt’lık yüksek emiş gücü, ergonomik ve pratik kullanımı ile yüksek performanslı ama minimal tasarımlı bir süpürge olan Fakir S 350 Öko Sensör Teknolojili Süpürge, dokunmatik paneli ve led ışıklı göstergesi ile de oldukça işlevseldir. 


Çevre Dostu Teknoloji 


*%30 elektrik tasarrufu yapan ürün, çevrecidir ve karbondioksit salınımını düşürür. 
*5 katlı mikroban filtre, mikro ana filtre, mikro- vario kombine filtre, mikro hava çıkış filtresinden oluşan özel vairo filtre sistemi ile üstün çekiş gücüne sahiptir. 
*Kolay hareket eden sof roll tekerlekleri zemini korurken aynı zamanda etrafındaki koruma banları da olası çarpmalara karşı mobilyaları korur. 
*Kıvrılmayan borusu ile kesintisiz vakum sağlar. 
*Wessel RD296 model özel başlığı sert zeminde eşsiz emiş gücü sunar. 
*3 parçadan oluşan teleskop borusu saklama sırasında yerden tasarruf sağlarken uzun boylu kişilerin kullanımı için de uygundur. 


Diğer Teknik Özellikler 


*Enerji Sınıfı / Halıda Çekiş Sınıfı / Sert Zeminde Çekiş Sınıfı: E / C / B 
*Motor Gücü: 1300 W 
*Ses Seviyesi: 74 dB 
*Süpürge Türü: Toz Torbalı 
*Hepa Filtre: Var 
*Toz Torbası: Var Kutu İçeriği 

Kutu içerisinden 3 parçalı teleskopik boru, kırılmaz plastik boru, yüksek emiş gücü sağlayan sert zemin aparatı, döşeme aparatı, mobilya aparatı ve kenar köşeler için özel tasarlanmış aparat çıkmaktadır. 


Üstün Alman Teknolojisi 

1933 yılında Almanya’da kurulan marka, ev temizliği denilince akla gelen ilk markalar arasında yer almaktadır. Geniş ürün yelpazesi ve üstün Alman teknolojisi sayesinde özellikle kadınların en sevdiği markaların başında gelmektedir. Türkiye pazarına 1985 yılında giren marka, yıllardır en güvenilir küçük ev aletleri arasında gösterilmektedir.


Pratik Bir Süpürge Arayanlara 

Kolayca açılıp kolayca kaldırılabilen, park konumuna getirildiğinde minimum alan kaplayan, pratik ve güçlü bir süpürge arayışında olanlar için isabetli bir tercih olacaktır. 


*Çevreci elektrik süpürgesi %30 daha az enerji tüketerek karbondioksit salınımını düşürür 
*1600w lık elektrik harcayarak 1300w emiş gücüne ulaşma 
*Elektronik ayarlanabilir vakum gücü 
*Açma kapama ve emiş gücünü ayarlamak için sensör teknoloji ile dokunmatik panel 
*Led ışıklı çalışma göstergesi 
*Aksesuar kompartmanı 
*Vakumu sonlandırmak için ideal, otomatik kapanmayı sağlayan vakum borusu park pozisyonu 
*Vario filtre sistemi: 5 katlı mikroban filtre, mikro ana filtre, mikro- vario kombine filtre( Hepa filtre ve aktive edilmiş karbon filtre), mikro hava çıkış filtresi. 
*Elektronik filtre dolum göstergesi 
*Elektrikli fırça bağlanabilmesi için ekstra fiş yuvası 
*Toz haznesi kapak kilidi 
*4 adet kolay hareket edebilen soft roll lastik kaplı tekerlekler ile mobilyalı odalarınızda kullanım rahatlığı 
*Taşıma sapı 
*Dört tarafında mobilyalı koruma bandı 
*Kompakt ölçüler: 25cm x 30,5cm x 48,5 cm 
*Avurapa'' da üretilmiştir. 
*Uzun boylu kişilerin bile kolayca kullanmasına olanak veren ve yerden tasarruf sağlayan 3 parçalı paslanmaz çelik teleskopik boru 
*Gümüş/ siyah renkli, üzerindeki tutma yeri ve vakum kontrolü ile emiş gücü geliştirilmiş vakum borusu 
*Vakum kaybı olmadan ve borunun kıvrılmasına izin vermeden hareketinize göre tamam dönebilen vakum borusu 
*Wessel RD296 model geliştirilmiş emiş gücü sağlayan yüsek sınıf yer aparatı 
*Sert zemin aparatı, döşeme aparatı, kenar köşe aparatı, mobilya aparatı 
*VDE,GS, Koruyucu yalıtım testi yapılmıştır
Eco Özelliği Var
Emiş Gücü Ayarı Var
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Hepa Filtre Var
Motor Gücü (watt) 1300
Ses Seviyesi (dB) 74
Su Haznesi Yok
Toz Hacmi (L) 4.5
Toz Haznesi Yok
Toz Torbası Var
Turbo Başlık Yok
Ürün Rengi Kahverengi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000P5J9N
Fakir Smart S 350 Öko Power Elektrikli Süpürge Kahverengi
Çok İyi
(25)
Çok İyi (25)
%79
İyi
(3)
İyi (3)
%9
Ne İyi / Ne Kötü
(0)
Ne İyi / Ne Kötü (0)
%0
Kötü
(1)
Kötü (1)
%3
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%9
Ortalama Puan
4,4
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (28)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 32 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 32 değerlendirme var.
SK
SK
Ürünü kutusundan çıkarırken bile kalitesini anlıyorsunuz. Süpürge nın kendisi ve aksesuarları oldukça kaliteli. Kablosu yeterli uzunlukta, üzerindeki açma kapama ve güç ayar tuşları dokunmatik olması premium cihaz olduğunu hissettiriyor. 4 tane tekerleği olduğu için sağa sola rahat hareket ediyor devrilmiyor. Ben genelde 3. Seviyede kullanıyorum onda bile halıyı derinlemesine temizliyor. Sert zeminde maxinum güçte kullanıyorum büyük başlığı sayesinde hızlıca temizliği bitirebiliyorsunuz. Çıkardığı ses 3. Kademe ve altında oldukça sessiz. Gece 2. Kademede açarsanız kimseyi rahatsız etmeden kullanabilirsiniz. Daha önce küçük ve hifif bir süpürge kullandığım için bana biraz büyük ve ağır geldi onada zamanla alışırım. Bu fiyat aralığında rakipsiz olduğunu düşünüyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Beyaz+Depo satıcısından aldı.
(41) - Trabzon
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NA
NA
Ürün gayet güzel kısa bir sürede elime ulaştı çekiş gücü süper çekim gücü ayarlama tuş degilde dokunmatik olması ayrı bi güzel herkese tavsiye ederim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Beyaz+Depo satıcısından aldı.
- Diyarbakır
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
NM
NM
1ncisi elektrik supurgesi mukemmel 2nci kademede kaliyi kaldiriyor guzel urun sadece sensor aparati yok benim icin bos biseydi ama belki istiyenler olabilir 2 tane aldim 2sindede cikmadi bosu bosuna fazla para vermeyim arti cok sessiz
Değerlendirme sahibi bu ürünü AYT+HOME satıcısından aldı.
(35) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SY
SY
Mükemmel ürün en düşük seviyede bile halıyı kaldırıyor.ayrıca çok sessiz gece 2 de tut evi süpür cinsinden.kargoda hızlı çavuk geldi.kablosu baya uzun.tavsiye ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü AYT+HOME satıcısından aldı.
(44) - Isparta
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÜT
ÜT
Alırken çok araştırdım.Bu fiyata kaçırılmaması gereken bir süpürge.Çekiş gücü çok iyi,gayet sessiz sayılabilir,içinden 3 adet toz torbası,1 adet de filtre çıkıyor.Siparişi bayramda verdim,bayramın ertesi günü hepsijetle teslim ettiler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
İK
İK
Beklediğim gibi geldi, paketi gayet güzeldi. Henüz uzun boylu kullanmadık, ancak ilk edindiğim intiba olumlu oldu. hepsiburada.com'a teşekkür ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(46) - Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖÖ
ÖÖ
Muhteşem bir ürün. Almak isteyenlere kesinlikle gözüm kapalı tavsiye ederim. Anneme hediye aldım. En düşük seviyesinde bile süpürürken zorlanıyor. Şahane bir çekim gücü var. Heryeri pırıl pırıl süpürdü. Bu fiyata alınanilecek en iyi süpürge...
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HD
HD
Makinanın çekme gücünden çok memnunum. Yanlız Süpürge sopanın ucundaki teker sağlı sollu olanlar ikinci günü yuvasından çıkmaya başladı. Tekrar takılıyor ama bi halının üzerinde zorlandığı zaman tekrar çıkıyor. Gücünü düşürüldüğü veya süpürge sopasındaki hava alan yeri açarsanız bi sorun yok. O yüzden bir yıldızı çektim. Makinanın kendisinden çok memnunum
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Sinop
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OA
OA
Cok güçlü emiş gücü var sesi düşük sayılır diğer süpürgelere göre fiyatına göre kaliteli bi ürün tavsiye ederim tek sıkıntı toz haznesi biraz ufak oda hiç sorun değil
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(42) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
FA
FA
Ürün çok kaliteli.Çekiş gücü mükemmel.Ses seviyesi keainlikle düşük ve rahatsız etmiyor. Gönderi inanılmaz hızlı ulaştı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(52) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ET
ET
ürün güzel fakat kargo dediği teslim tarihinden 5 gün sonra teslim etti
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kayseri
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YB
YB
çok güzel bir ürün, fiyatının çok ötesinde bir performansı var. aldığıma çok memnunum
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AB
AB
Gayet güzel çekişi çok iyi yan aparatları ile evde toz kalmıyor. Hızlı teslimat için teşekkürler
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(46) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YM
YM
ilk başta çekinerek yorumlara güvenerek aldık ama hatun memnun kaldı söylim çekim güçü süper biz seviye 1 veya 2 kullanabiliyoruz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(39) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
2 adet birden aldım fiyati cok uygun, 10 numara 5 yıldız dokunmayın sessiz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(54) - Ankara
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AS
AS
Çekim kuvvetli yalnız dokunmatik olduğu için çalıştırıp kapattığınız zaman tekrar çalıştığında tuşlar çalışmıyor en düşük ayarda kalıyor fişi çekip tekrar takarsanız düzeliyor
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Nevşehir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
AB
AB
Süper ürün kalitesi belli
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(55) - Elazığ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖB
ÖB
Ürün çok güzel.önceki 2 süpürgemide Fakir marka almıştım. Çok memnunum.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Beyaz+Depo satıcısından aldı.
(44) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HK
HK
Gayet güzel ürün tavsiye ederim
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(40) - Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HD
HD
İşimi çok güzel gördü...
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(60) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Arnica Tayfun 2400W Islak/Kuru Elektrikli Süpürge - Kırmızı
Profilo PSU5B111 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
Fantom Eco WF4700 Su Filtreli Islak&Kuru Elektrikli Süpürge
Bosch BGN2A111 Toz Torbalı Elektrikli Süpürge
%13
499,00 TL 434,00 TL
560,00 TL
%10
443,30 TL 399,00 TL
%7
699,00 TL 649,00 TL
Satıcı
Ceylin's 9,7
mry
on8 9,4
Cazipalisveris 9,8
Değerlendirmeler
(134)
(50)
(96)
(37)
Hepa Filtre Yok Yok Yok Yok
Motor Gücü (watt) 2400 800 1400 600
Ses Seviyesi (dB) 58 80 - 80
Su Haznesi Var Yok Var Yok
Toz Haznesi Yok Yok Yok Yok
Toz Torbası Yok Var Var Var
Başa dön