Fankey aspiratörler, farklı model seçenekleriyle mutfağa şıklık katıyor. Mükemmel temizlik ve konforu bir arada sunan Fankey marka ev aspiratörleri, hızlı kurulum ve kullanım avantajları sunuyor. Kademeli çekim gücü ve çift motorlu çalışma sistemi sayesinde kısa sürede ortamın havasını yenilemeye yardımcı oluyor.

Fankey Aspiratör Fiyatları

Fankey aspiratörler yüksek hava çıkış debisiyle kötü kokuları hızla ortamdan uzaklaştırmaya yardımcı oluyor. Çift motorlu yapısıyla güçlü performans gösteren Fankey aspiratörler uzun süreli kullanım vadediyor. Fankey aspiratör modelleri, dayanıklı ve modern tasarımlarıyla mutfakta sağlam bir duruş sergiliyor. Fankey aspiratörler, saatte 460m3 çekim gücüyle mükemmel performans gösteriyor. Fankey araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle ürünlerini birçok bölgede satışa sunuyor. Fankey, kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği ürünlerle kalite ve güveni bir arada sergiliyor. 

Oluklu emiş sistemiyle en zorlu yemek kokularını dahi içine hapseden Fankey aspiratör modelleri, zahmetsiz ve kolay temizlik imkanı sağlıyor. Fankey aspiratörler, fonksiyonel ve estetik görünümleriyle mutfakta göz kamaştırıyor. Fankey, sunduğu teknik donanım imkanlarıyla farklı fiyat avantajları sağlıyor. Fankey aspiratör fiyatları ürünün teknik özelliklerine ve ekipmanlarına göre farklılık gösterebiliyor. Parlak aydınlatma gücü ve ses seviyesiyle öne çıkan Fankey aspiratör modelleri kullanıcıların duyularına hitap ediyor. Fankey dekoratif görünümlü aspiratörler, güçlü çekim kuvveti ile yemek yaparken kötü kokuların oluşumuna engel oluyor.

Fankey aspiratör modelleri, üstün yapılarıyla her türlü ortama uyum sağlayarak fonksiyonel kullanım vadediyor. Fankey aspiratörler, normal, hızlı ve çok hızlı olmak üzere 3 kademeli emiş gücü sunuyor. Detaylara önem veren Fankey, 120 mm çapında hava çıkış borusuyla kurulum kolaylığı sunuyor. Bununla beraber ürün ile beraber gelen kullanım kılavuzu sayesinde gerekli teknik detaylara kolayca erişilebiliyor. Fankey aspiratörler, çoklu çalışma modları sayesinde mutfak temizliğinde devrim gerçekleştiriyor. Fankey marka aspiratörler geniş ve çok yönlü çalışma kapasiteleriyle rahatsız edici kokuların önüne geçerek ferah bir ortam sunuyor.

Fankey Aspiratör Modelleri

Fankey aspiratör modelleri güçlü teknik tasarımlarıyla göz dolduruyor. Kolayca monte edilebilen Fankey ev tipi aspitatörler, manuel ayarlama sistemleri ile kolayca çalıştırılabiliyor. Fankey ankastre aspiratör modelleri, en ağır yemek kokularını dahi yoğun çalışma programı sayesinde kısa sürede ortadan kaldırıyor. Sürgülü tutucağı ile kolayca kontrol edilebilen Fankey marka aspiratörler, cihaz üzerinde yer alan kontrol tuşlarıyla kolayca ayarlanabiliyor. Fankey marka ev aspiratörleri, temiz hava akışının korunmasına yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra bulaşık makinesinde yıkanabilen alüminyum yağ filtresi ile kısa sürede yeniden kullanıma hazır hale geliyor.  

İnce filtreleme özelliği sayesinde kir ve tozların motora ulaşmasını önlüyor. Yenilikçi ürünleriyle göze çarpan Fankey  pürüzsüz Inox yüzey ile mutfağa modern bir duruş katıyor. Kullanıcıların ihtiyaçlarına faydalı çözümler bulmayı amaçlayan Fankey, ürettiği özgün ürünler ile yemek yapmayı keyifli hale getiriyor. Saatte 460m3 hava çekim gücüyle kısa sürede ortamı yenileyen Fankey, atık madde salınımını en aza indirerek doğanın korunmasına katkıda bulunuyor.  Etkileyici ışıklandırma sistemiyle pişirme esnasında başka ışık kaynağına ihtiyaç duymadan çalışmayı sağlayan Fankey yemek yapmayı kolaylaştırıyor.

Fankey çift filtreleme özelliği sayesinde en zorlu yemek artıklarını dahi kolayca yakalayarak temiz bir ortam sunuyor. Manuel olarak kontrol edilebilen Fankey aspiratör modelleri kullanışlı yapısılarıyla göz dolduruyor. Mutfağa kolayca monte edilebilen tasarımıyla kurulum kolaylığı sağlıyor. Geniş hizmet ağıyla öne çıkan Fankey, satış ve satış sonrası güvenilir hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütüyor. Dekoratif tasarımları ile dikkat çeken Fankey aspiratörler istenmeyen kokuları ortadan kaldırarak daha ferah bir yaşam alanı sağlıyor.

Fankey Aspiratör Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Fankey
  2. White Daisy
  3. Beko
  4. Arçelik
  5. Cvs
  6. Bosch
  7. Mekappa
  8. Siemens
  9. Stilevs
  10. Arnica
  11. Dominox
  12. Esty
  13. Franke
  14. King
  15. Simfer
  16. Sunny
  17. Altus
  18. Eminçelik
  19. Exep
  20. Ferre
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Kontrol Tipi
 5. Kademe Sayısı
 6. Maksimum Emiş (m3/saat)
 7. Renk
 8. Genişlik (cm)
 9. Satıcı
 • Marka Fankey
DSACategoryId/2147483637/235604/22002
BAŞA DÖN