Fatih markası, 1960 yılında İstanbul’da kurulur. 1980’li yıllarda kolektif bir şirket haline gelen Fatih markası genişler ve 1993 yılında Fatih Kalem olarak üretimi yürütür. Kırtasiye temelli firma yıllardır hizmetini sürdürür ve ürün çeşitliliğini de ilerletir. Fatih Kırtasiye ürünleri ayrı bir kategori oluştururken bu ürünler hem çocuklara hem de yetişkinlere hitap eder. Fatih Kırtasiye markasının ürünleri, kırtasiye kapsamına dahil edilebilecek tüm çeşitlilikleri kapsar. Bu sayede okul ya da ofis ihtiyaçları gibi detaylar tamamlanır. Kırtasiye ürünleri bünyesinde çeşitlilikleri gruplandırmak, ürün seçimini kolaylaştırır. Bu ürünler kalem ve yazı, okul çantası, okul aktivite ve boya ürünleri gibi alternatiflere sahiptirler. Bunlara ek olarak defter ve ajanda ürünleri, sınıf ve laboratuvar malzemeleri, masa üstü gereçleri de eklenebilir. Aynı zamanda ölçüm ve çizim ürünleri ve setleri de bu kapsama girer. Ofis ürünleri kapsamında pratik ofis gereçleri bulunur. Birde sanatsal boya kategorisi vardır. Sanatsal boyalar akrilik, guaj, kumaş, kuru ve pastel boya olarak kendi içerisinde sınıflandırılır. Bu ürünlere sanatsal malzemeler eşlik eder ve bunlar da hobi ürünleri, kalemler ve yardımcı malzemeler olarak ayrışır.

Fatih Kırtasiye Çeşitleri

Fatih Kırtasiye çeşitleri, ürün gruplandırması sonucu oluşur. Bu ürünler aynı markadan olsa da kendi içerisinde kullanım alanları dikkate alınarak ayrışır. Fatih Kırtasiye ürünleri çeşitlenirken kullanım biçimine de bakılır. Bu nedenle ürünler yazı, boya gibi amaçlarına göre ayrışır. Bu durumda elbette ürünler kendi içinde de çeşitlenir. Örneğin yazı için dolma kalem, kurşun kalem ve tükenmez kalem gibi çeşitlere sahiptir. Aynı zamanda özel tasarımlara sahip çocuklara ve benzeri hitap eden kalemler de bu gruba dahil edilir. Boya ürünleri ve diğer ürünler için de benzer çeşitlilik söz konusudur.

Fatih Kırtasiye Yazı Ürünleri

Fatih Kırtasiye yazı ürünleri adından da anlaşılacağı üzere yazmayı sağlayan tüm ürünleri kapsar. Özellikle kurşun kalemler bu grupta yer edinir ve tekli ya da çoklu olarak sunulur. Bunun yanında sınav kalemi, kurşun kalem, dereceli kalem ve başlangıç kalemi gibi çeşitler vardır. Kalemler kurşun kalem olduğunda numaralandırılır ve bunlara bağlı olarak ayrışır. Aynı zamanda alemlerin çevresindeki süslemeler ve tasarımlar değişebilir. Seramik, siyah Lata Lily gibi birtakım özgün isimlerde kurşun kalem üretimleri yapılır.

  • Fatih Kırtasiye Boya Ürünleri

Fatih kırtasiye boya ürünleri içerisinde birçok farklı boya türü yer alır. Bunlar arasında parmak boyalar, guaj boyalar sıkça görülür. Buna ek olarak keçeli boyalı kalemler, kuru boyalı kalemler de eklenebilir. Boyalı kalemlerin çeşitleri arasında pastel boyalar ve sulu boyalar da yer alır. Bunların hepsinin bir arada bulunduğu set örnekleri de vardır. Fatih boyama çantası gibi ürünler, tek bir çanta içerisinde birçok türde boyayı kapsar. Bu boyalar ayrı olduğunda da tekli ya da set çeşitlerine sahiptir. Özellikle kuru, pastel ve sulu boyalar set halinde iken parmak boya ve guaj boya hem set hem de tekli versiyonları ile öne çıkar.

  • Fatih Kırtasiye Oyun Hamurları

Fatih Kırtasiye oyun hamurları oldukça çeşitlidir ve ürünler kendi içerisinde de çeşitlenir. Bu ürünler hem tekli hem de çoklu olarak sunulur. Tekli ve çoklu olduğunda kullanılan renkler de oldukça fazladır. Sarı, kırmızı, mavi, yeşil, siyah ve beyaz gibi renkler bu kapsamda görülen renkler arasındadır. Fatih oyun hamurları 3 renk,, 4 renk, 5 renk, 6 renk gibi set çeşitliliklerine sahiptir. Bunun yanında Fatih Kırtasiye oyun hamurlarının kalıpları ve aksesuarı da vardır. Hayvan şekilli ürünler, oyun hamuru için merdane ve kesici ürünler ve rakam setleri gibi birtakım detaylar da öne çıkar. Bu gibi ürünleri seçerek oyun hamurlarını çeşitlendirmek mümkündür. Öyle ki oyun hamurlarında renk seçenekleri neon olarak da kendisini gösterir. Çocukların zevkine ve ihtiyaçlarına göre ürün tercihi yapılabilir.

  • Fatih Kırtasiye Yapıştırıcı Ürünleri

Fatih Kırtasiye yapıştırıcı ürünleri birçok alanda ihtiyaç duyulan ürünlerdir. Çocukların ödevlerinde, tasarımlarında kullanılırken, ofis ve iş alanlarında da bir yapıştırıcıya ihtiyaç olduğu bilinir. Bu yapıştırıcılar sıvı ve stick olarak ikiye ayrılır. Adından da anlaşılacağı üzere sıvı yapıştırıcılar akışkan kıvamdadır. Stick yapıştırıcılar ise stick formunda olup yapıştırma işlemini bu şekilde sağlar. Stick formunda yapıştırıcıyı içeriye sokmak ve çıkarmak için uygun bir sistem de yer alır. Aynı zamanda her bir ürün farklı ölçülere sahiptir. 90 gr, 40 gr, 30 ml gibi birtakım ölçüleri de barındırır.

  • Fatih Kırtasiye Silgi Ürünleri

Fatih Kırtasiye silgi ürünleri farklı renklere sahiptir. Bunlar kendi içerisinde beyaz silgiler, mavi silgiler ve siyah silgiler olarak ayrışır. Silgiler set halinde ya da tekli olarak sunulur. Bu sayede kullanımı ve tercihi de ihtiyaca göre yapılır. Silginin farkı rengidir. Bunun dışında bazı silgiler de kalem üstü silgiler şeklindedir. Bunlar dinozor gibi farklı tasarımlara sahip olup çocuklara hitap ederler. Bunlar kalem üstüne takılabilirler. Bazı kalemlerin de kendi içlerinde silgileri yer alır. Bu sayede bir üründen birden fazla etki almak mümkündür.

  • Fatih Kırtasiye Makas Ürünleri

Fatih Kırtasiye makas ürünleri aslında standart görünüme sahip olsa da farklı birtakım özellikleri ile bilinirler. Bunlar arasında ilk olarak cetvelli modeller vardır. Cetvelli, isimlikle ve yaylı olarak bir üründe birden fazla özellik görülebilir. Aynı zamanda korumalı modeller de vardır. Korumalı modeller özellikle küçük çocukların kendisine zarar vermesinin önüne geçmeyi hedefler. Bu makaslar kendi içlerinde de farklı renkleri barındırırlar. Bu sayede her zevke hitaba açıktırlar.

Fatih Kırtasiye Modelleri

Fatih Kırtasiye modelleri ürünlerin setlerini kapsar. Fatih markasının ürünleri set olarak da sunulur. Bu setler içerisinde 1.sınıfta okula başlayanlara özel setler örnek gösterebilir. 21 parçalı setler, daha azı veya daha fazlası olarak değişime açıktır. Sınıfa göre veya çocuğun ihtiyacına göre çoklu ürün tercihi yapılması mümkündür. Bu setler içinde kitaplar, dosyalar, kalemler ve nicesi konumlanır. Aynı zamanda bir ürün de tek başına set halinde sunulabilir. Örneğin silgiler 30’lu olarak setlere sahiptir ve tekli alım dışında toplu alım seçenekleri de vardır. Bunun yanında kalemler, makaslar ve nicesi tek ürün türü olarak setlere ayrışır.

Fatih Kırtasiye Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Fatih Kırtasiye ürünleri arasından seçim yaparken birtakım unsurlara bakmak gerekir. Markanın birçok kırtasiye ürünü yer alır ve her biri kendi içerisinde de ayrışır. Örneğin kurşun kalem edinmek isteyen biri için markanın pek çok ürünü vardır. Farklı tasarımlar ve numaralandırmalar ile zenginleşen ürün alternatifleri arasından seçim yaparken ürün açıklamalarına bakılır. Bu açıklamalarda ürünün birçok bilgisi öne çıkar ve bu sayede ürün seçimi de daha pratik olur. Aynı zamanda ürünlerin fiyatlarına da bakılır. Birçok kişi ürünlerin fiyatlarına göre tercihini yapar. Fatih Kırtasiye markasının ürünleri için yorumlar da incelenir. Çünkü yorumlar yönlendirici etkiye sahiptir ve kişilerin beklentileri yorumlarda da yer alabilir. Elbette ürün sayısı, teslim detayları gibi birçok unsur da ürün seçiminin öne çıkan konuları arasında yer alır. Tüm bunlara bakmadan genellikle ürün seçimi tamamlanmaz. Özellikle kırtasiye ürünleri yüzlerce seçeneğe sahip olduğundan ve kendi içerisinde çeşitlendiğinden  seçimi de daha detaylı olur.

Fatih Kırtasiye Yorumları

Fatih Kırtasiye yorumları, ürünün bilgilerinin detaylanmasını sağlar. Fatih Kırtasiye hakkında pek çok yorum yapılabilir. Bu yorumlar genel olarak ürün bazında olup aynı zamanda marka hakkında da bilgilendirmeleri oluşturur. Yorumlar direkt ürünü edinen kişi tarafından yapılır ve bu nedenle ürünün altında yer alır. Yorumlar içerisinde ürünün memnuniyetinden söz edilir. Ürünün iyi olup olmadığı ve açıklamalarında ifade edilenler bu kapsamda değerlendirilir. Yani ürünün beklentiyi karşılayıp karşılamadığına bakılır. Elbette bu kapsamda ürünlerin performansını da değerlendirmek mümkündür. Yorumlarda ürünün yeterli gelip gelmediği, çocukların ya da çalışanların memnuniyeti ön plana çıkar. Yorumlar içerisinde teslimat bilgilerinin de olduğunu bilmek gerekir. Yorumlarda markanın ürünleri ne kadar sürede teslim ettiği, ürünlerin eksiksiz gelip gelmediği gibi detaylar ifade edilir. Bu durumda kırtasiye ürünlerinin teslim süreci hakkında da birçok soru işareti ortadan kalkar. Elbette bu yorumlar tamamen özgün yorumlar olup kişilerin fikirlerine göre değişime açıktır.

Fatih Kırtasiye Kampanyaları

Fatih Kırtasiye kampanyaları, farklı zamanlarda oluşturulabilir ve faydalanmak mümkündür. Kampanyalar özellikle markanın tercihi itibari ile gerçekleşir. Bu bağlamda genel bir fiyat indirimi ya da ürün sayısına bağlı indirimler öne çıkar. Kampanyalar çeşitlendirilir ve bazen de tek bir ürünü ya da birden fazla ürünü kapsar. Kampanyalar özel zamanlarda olabildiği gibi daha standart zamanlarda da görülebilir. Elbette Hepsiburada kampanyaları da vardır. Bu kampanyalar neticesinde marka tüm ürünlerini ya da birkaç ürününü buraya ekleyebilir. Böylelikle kampanyalar süreklilik kazanır ve her bütçe ile uyumlu hale gelir. Çocuklar için veya çalışanların ofis ihtiyacı için tercih edilebilecek bu ürünlerin kampanyalarına merak söz konusudur. Kampanyalar kendi içlerinde süreye sahip olabilirler. Bu birkaç saat, birkaç gün ya da bir ayı kapsayabilir. Aynı zamanda kampanyaların stokları da vardır. Fatih Kırtasiye kampanya stokları oldukça değişkendir ve bu nedenle kampanya açıklamaları kapsamında detaylı bir biçimde incelenir.

Fatih Kırtasiye Fiyatları

Kırtasiye ürünleri çeşitliliği ile birlikte fiyatlar da kendi içerisinde değişim gösterir. Çünkü bu ürünler marka bazında aynı olsa da modelleri oldukça farklıdır ve zaman içerisinde de değişime açıktır. Fatih Kırtasiye fiyatları bu nedenle birçok kişinin ilgisini çeker ve ürünü edinirken bakılan faktörler arasında görülür. Kırtasiye ürünlerinde boya, yazı, çanta, defter gibi farklılıklar fiyatlara yansır. Bu bağlamda bir çanta ile bir defterin aynı fiyatlarda olmaması doğaldır. Ancak ürün içi fiyatlar da farklılıklar açısından bir örnektir. Tükenmez kalem ile kurşun kalem fiyatlarında farklılık olması da buna bir örnektir. Fatih Kırtasiye markasının fiyatlandırması ürünler bazındadır ve ürünlerin ne kadar yeni olduğu gibi faktörlere de bakmak gerekir. Özellikle markaların döneme özel üretimlerine yeni sezonları da fiyatlandırmada belirleyicidir. Fatih Kırtasiye markasının ürünlerinde sayıya da bakılır. Tekli boya ile birlikte 6’lı boy seti arasında fiyat farkı olacaktır. Bu durum boyanın guaj, pastel ve benzeri olmasına göre de değiştirir. Fiyatlandırmayı etkileyen birçok unsur vardır ve bunlar sonucunda ürünler fiyatlandırılır. Bunun yanında kampanyalar da olabilir ve bunun takibi de yapılabilir. Hepsiburada içerisinde markanın bir kampanyası olduğu takdirde bundan yararlanmak mümkündür. Stoklar ile sınırlı ise bu gibi detaylar da açıklamalar üzerinden öğrenilmeye açıktır. Fatih Kırtasiye firmasının ürünleri, Hepsiburada bünyesinde birçok ürünü ile yer edinir. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Fatih Kırtasiye ve Ofis

1302 ürün listeleniyor
Kırtasiye / Ofis
Kırtasiye / Ofis
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis ve Okul Kırtasiye
Ofis Mobilyaları
Ofis Mobilyaları
Sanatsal Boya ve Malzeme
Sanatsal Boya ve Malzeme
Ofis Sarf Tüketim Malzemeleri
Ofis Sarf Tüketim Malzemeleri
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 25 / 1302 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?