Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Filipp
Filipp Okullara Özel Satranç Takımı Rulo Taşıma Kutulu

Filipp Okullara Özel Satranç Takımı Rulo Taşıma Kutulu

Filipp
25,80 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (3)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

29,99 TL
44,79 TL
DSACategoryId/60003054/2147483605/1200001/60002721
Filipp Okullara Özel Satranç Takımı Rulo Taşıma Kutulu

Satranç, çok eski zamanlardan beri en etkili ve önemli beyin egzersizlerinden bir tanesidir. Sık sık organizasyonu yapılan, konferanslarda ve kitaplarda faydasından fazlasıyla söz edilen satranç, bir strateji oyunudur. Ebeveynlerin çocuklarına sıklıkla satranç sevgisi aşılamaya çalışmasının sebebi, satrancın kişilere farklı düşünme sistemleri kazandırmasıdır. Birkaç sonraki hamleyi dahi düşünmeyi gerektiren satranç, planlı hareket etme zorunluluğu sunarak dikkati ve odaklanma becerisini geliştirir. Hızlı düşünen kişinin stratejik düşünme becerisi de gelişir.

Satranç hem küçüklere hem de büyüklere birçok katkı sağlarken bir yandan da onların güzel vakit geçirmelerini sağlar. Filipp Okullara Özel Satranç Takımı, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Taşınabilir olma özelliği ile kişinin dışarıya çıkarken de kolayca yanında götürebilmesini sağlar. Özel korumalı taşıma kabına sahip olan satranç takımı, çarpma ve darbelere karşı oldukça korunaklıdır. Katlanabilir satranç tahtası kaba koyulduğunda çok küçük bir yer kaplar ve taşımayı kolaylaştırır. Sert plastik malzemelerden üretilen satranç taşları dayanıklıdır ve yere düşme gibi durumlarda kırılmaz. Böylelikle set uzun yıllar boyunca kullanılabilir.

Ürün Faydaları:

  • Düşünsel bir oyun olduğundan kişiye stratejik düşünme becerisi kazandırır.
  • Sonraki hamleleri düşünmeyi gerektirdiği için planlı hareket etme kabiliyetini geliştirir.
  • Özellikle dikkat dağınıklığı olan kişilerin dikkat toplama ve odaklanma becerisini geliştirir.
  • Sert plastik malzemelerden üretilen taşları dayanıklıdır ve uzun yıllar boyunca kullanılabilir.
  • Özel korumalı taşıma kılıfı sayesinde çarpma ve darbelere karşı dayanıklıdır.

Teknik Özellikler:

  • Ürün Ölçüleri: 30 x 10 x 10 santimetredir.

Kişisel Gelişimi Destekleyen Bir Marka

Flipp, ürettiği ürünlerin kişilere fayda sağlamasını önemser. Kişilere stratejik düşünme yetisi kazandırmayı hedefleyen marka, bu düşünceyle ürettiği ürünlerinde daima kaliteli malzeme kullanır. Çocuk gelişimini destekleyen Flipp, ürünlerinde sağlığa zararlı hiçbir katkı maddesi kullanmaz.


Okul Satranç Takımı Satranç hem sizin hem çocuğunuzun keyifle zaman geçirebileceği en yararlı oyunlardan biridir. Kişiliği ve karakteri olumlu yönde etkileyen bu yararlı oyun ile çocuğunuz planlı hareket etmenin önemini kavrayacak, kendine olan güveni artacaktır. Özel koruma ve taşıma kabı sayesinde satranç takımını istediğiniz her yere beraberinizde götürebilecek, kaliteli malzemesi sayesinde yıllarca kullanabileceksiniz. Ürün Özellikleri: - Sert plastik malzemeden üretilmiştir. - Taşıma kabı sayesinde her yere götürebilirsiniz. - Set olarak satranç taşları. Ürün Ölçüleri: - 30 x 10 x 10 cm

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000003ATQI
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön