Film paketleri evinizin rahatlığındaki ekran keyfini sunması açısından önemli bir yeniliktir. Televizyon kumandasına bağımlılığı ortadan kaldırması bakımından dikkat çeken bir alternatiftir. İzlemek istenen içeriklere akıllı telefonlardan, akıllı televizyonlardan ve tabletlerden ulaşmak mümkün. Film Paketleri ile yerli ve yabancı, en güzel gişe filmlerini seyretmek için konforlu alanınızdan uzağa gitmeniz gereklilik olmaktan çıkar. Film keyfinizi istediğiniz yerden sürebilirsiniz: Tatilde, işte, okulda; nerede olursanız olun Film Paketleri ile sinemaya her yerden erişirsiniz.

Sinema tercihiniz aşkı, aksiyonu, gerilimi ve komediyi huzurlarınıza getiren farklı filmlerden yana olabilir. Aradığınız hangi tür olursa olsun Film Paketleri ile binlerce Türk yapımı ve yabancı film arasından size uygun olanı seçip seyrin keyfini sürersiniz. Paketlere yeni eklenen filmler genelde sinema salonlarındaki gösterimi henüz tamamlanmış olanlardır; yani yakın zamana ait merak ettiğiniz bir gişe filmini izlemek için filmin ulusal kanallardaki yayınını beklemek durumunda kalmazsınız. Listeye her ay onlarca yeni film eklenir. Uzun zamandır methini duyduğunuz bir festival filmini izlemek için bilet aramak bir zorunluluk olmaktan çıkar. Ödüllü klasikler aynı platformda, seçki halinde bir araya gelir. Hollywood’un seçkin aktör ve aktrisleri, önde gelen yönetmenler, Türk sinemasının en kaliteli örnekleri Film Paketleri ile evinize girer. Eski-yeni sayısız filmlik koca bir arşivi Film Paketleri izleyicinin beğenisine sunar. Arkadaşlarınızı eve davet edip sinema keyfini onlarla da paylaşabilirsiniz.

Film Paketleri

Film Paketleri’nde kullanıcılara sunulan filmler görüntü niteliği açısından da son derece iddialıdır. HD kalitesinin hakim olduğu geniş film skalasının ses kalitesi de izleyiciyi tatmin edebilecek özelliktedir. Bazı filmler 3D olarak paketteki yerini almaktadır. Filmleri orijinal dilinde izleyebileceğiniz gibi Türkçe dublaj seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. İngilizce-Türkçe altyazı olanağı da paketlerin sunduğu avantajlardan bir diğeridir.

Sinema salonunda film izlerken dikkatiniz dağılıyor olabilir, hatta film izlemek için dışarıya çıkmaya vaktiniz bile olmayabilir. Bütçenizin salonda film keyfi için size yeterli olanağı tanımıyor olması seçeneği de ihtimaller arasındadır elbette. Film Paketlerinin bu gibi faktörlere karşı sunduğu pek çok alternatif vardır. Bu paketlerle sinema keyfiniz için çok daha fazla kolaylık ve olanak elde edersiniz, ayrıca televizyonunuz tarafından size sunulan yayın çizelgesi ve yapımlar sizin için bir mahkumiyet olmaktan çıkar. Sabah veya akşam, hangi saat diliminde olursa olsun aradığınız film keyfi Film Paketleri ile istediğiniz an size ulaşır. 

Televizyonda izlenen Film Paketleri, eş zamanlı olarak Yan Oda üyeliğini de beraberinde sunabilmekte; bu yolla aynı evin içinde aynı paket devam ettirilerek ya da farklı paketler satın alınarak film keyfi hanenin farklı bölümlerine paylaştırılabilmektedir. Gerekli donanımın tamamlanması halinde Film Paketlerinin kapsamına giren yayınlar kaydedilebilir, istenen sıklıkta izlenebilir, geri ve ileri sarılarak yönetilebilir. Tüm bu akıllı fonksiyonlar, araya giren etmenlerle bozulabilen film seyrinin devamlılığına olanak tanır; arzu edildiğinde sinema keyfinin yinelenmesini mümkün kılar.

Sık sık hayata geçirilen kampanyalarla Film Paketlerine avantajlı fiyatlar üzerinden abone olmanız mümkündür. Paketleri aylık olarak deneyimleyebileceğiniz gibi bazı paketler size senelik taahhütname yapma seçeneği sunar ve bu abonelik tipiyle beraber fiyat avantajınızı artırma şansınız da beraberinde gelir. Genel olarak kullanıcılara paketleri mali bir yükümlülük altına girmeden tanımaları için ücretsiz deneme süresinden yararlanma hakkı tanınır. Bu süre zarfında hizmetten memnun kalmamanız durumunda üyeliğinizi iptal etme hakkınız saklı tutulur. Film Paketleri kimi zaman da spor, dizi ve belgesel gibi ek içeriklerle promosyonlu olarak satışa sunulur.

Film Paketleri

1 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Ürün Puanı
  3. Satıcı
DSACategoryId/60001501/2147483640/80268000
BAŞA DÖN