Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Forbix
Forbix Gts 35 Genel Amaçlı Sprey

Forbix Gts 35 Genel Amaçlı Sprey

Forbix
34,85 TL
( / adet)
%
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (4)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

34,95 TL
65,19 TL
DSACategoryId/60002705/2147483631/20035732/20035742
Forbix Gts 35 Genel Amaçlı Sprey

Pek çok temizlik işlemi için kullanılabilen ve etkili bir temizlik performansı sunan genel amaçlı temizleyiciler, çok amaçlı kullanım özellikleri sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih edilir. Motorlu araçların temizliği için de son derece pratik ve kullanışlı olan bu temizleyiciler, en zorlu kirleri dahi kolay bir şekilde yok etmeyi başarır. Forbix Gts 35 genel amaçlı sprey, uygulama yüzeylerine zarar vermeden yüksek temizlik performansı sunan, son derece etkili bir temizlik ürünüdür. Harici bir temizleyiciye ihtiyaç duymadan en zorlu kirleri ve lekeleri dahi kolayca temizler.

Tüm Yüzeyler İçin Forbix Gts 35 Sprey

Tüm yüzeyler için gönül rahatlığıyla kullanılabilen Forbix Gts 35, kullanıcıları karmaşık temizlik maddelerinden kurtarır.

 • Tüm yüzeylerde güvenle kullanılabilir ve yüzeylere zarar vermez.
 • Endüstriyel yağlar, kahve lekesi, kola lekesi ve daha pek çok zorlu leke ve kire karşı etkili sonuç gösterir.
 • Sprey tasarımı sayesinde kolay ve pratik bir şekilde kullanılabilir ve saklanabilir.
 • Özel içeriği sayesinde koku giderme ve dezenfekte etme görevlerini de yerine getirir.
 • Güçlü formülü sayesinde bir dakika gibi kısa bir sürede etkisini gösterir.

Forbix Gts 35 Genel Amaçlı Sprey Özellikleri

 • Ürün Miktarı: 1000 gr.
 • Kullanım Alanları: Cilt Dışında Tüm Yüzeylerde Kullanılabilir.
 • Kullanım Şekli: Doğrudan Püskürtme ve Seyreltilerek
 • Ürün İçeriği: Yüzey Aktifleri ve Çözücüler
 • Diğer Özellikler: Temizleme, Parlatma ve Koruma

Forbix ile Çok Daha Temiz

Türkiye merkezli temizlik ve kimya şirketi tarafından piyasaya sürülen Forbix ürünleri, pek çok alanda etkili bir temizlik deneyimi sunar. Üstün özellikleriyle Forbix ürünleri, kullanıcılar tarafından sıkça tercih edilir.

Forbix Gts 35 Genel Amaçlı Sprey Kullanım Önerileri

Forbix genel amaçlı sprey, temizlenecek yüzeye püskürtme veya seyreltilerek uygulama sonrasında bez veya sünger yardımıyla temizlenir.


Förbix GTS-35, ev temizliğinden, halı temizliğine, oto temizliği ve bakımına kadar sayısız kullanım alanında mucizevi çözümler sunan leke çıkarıcı bir temizlik ürünü olarak öne çıkıyor. Başka yardımcı bir ürün kullanmaya gerek bırakmadan tek başına kirleri ve lekeleri çözebilen bir temizleyici olan Förbix GTS-35, otomotiv, ev, otel, restoran, sanayi temizliği gibi birçok alanda kullanılabiliyor. Kir ve lekenin yapısına göre direkt veya seyreltilerek kullanılabilen ürün, uygulandığı yüzeyin yapısını bozmadan etki sağlayan güçlü bir temizlik maddesi olarak kullananların memnuniyetini topluyor. Hem kişisel hem de sanayi alanında kullanıma uygun, çok amaçlı, her zeminde kullanılabilen tek bir ürün arayışında olan ve kısa zamanda etkin çözüm bekleyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Tek Bir Ürünle Tüm Zeminlerde Temizlik

 • Förbix GTS-35 beton, fayans ve mermer gibi ıslak zeminlerin yanı sıra ahşap zeminlerde ve halı temizliğinde de kullanılabilen çok amaçlı çığır açıcı bir temizlik ürünü olarak dikkat çekiyor.
 • Zemin ve halı temizliğinde, beton, epoxy, ahşap gibi her türlü zeminde kullanılabilen güçlü bir leke çıkarıcı arayanlara hitap ediyor.
 • Çeşitli kullanım alanları bulunan Förbix, gıda işletmelerinin temizliğinde de kullanılıyor. Tezgâh, bant, makine, kanca gibi her türlü alanda mükemmel hijyen sağlıyor.
 • Et kesim yerleri, süt işletmeleri, restoranlar ve yemek fabrikaları gibi ağır ve zorlu kirlerin olduğu işletmeleri derinlemesine temizliyor.
 • Kola lekesi, kan lekesi, çay lekesi, pas lekesi gibi zorlu lekelerde etkili sonuçlar veriyor. Özel içeriği sayesinde koku giderme ve dezenfekte işlemlerinde başarılı oluyor.

Ürün Özellikleri

Ürün tipi: Genel amaçlı sprey temizleyici
Ürün içeriği: Çözücü ve yüzey aktifleri
Ürün miktarı: 1000 gr
Boya: Yok

Yüzde Yüz Yerli Sermaye

2008 yılında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Förbix’in üreticisi Uzuner Kimya, her geçen yıl genişleyen ürün yelpazesiyle Türkiye’nin en önemli temizlik kimyasalları üreticilerinden biri olup teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla büyüme hedefine emin adımlarla ilerliyor.


ÇOK AMAÇLI TEMİZLEYİCİ / FORBİX GTS 35

Geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür.
Birçok temizlik ürününün üstesinden gelemediği,kirleri tek başına çözebilen bir etkiye sahiptir.
Forbix Gts 35 otomotiv,mobilya,tekstil,halı yıkama,çamaşırhane,otelcilik,restorant,entegre gıda tesisleri,metal sanayi,plastik sanayii,ev temizliği ve benzeri birçok sektörde kirin yapısına göre direkt ve seyreltilerek kullanılan ve de uygulandığı yüzeyin ve malzemenin yapısını bozmadan çözebilme etkisine sahip,ortak çözüm sağlayan güçlü bir temizleyicidir.Türkiye’de büyük ilgi gören Uzuner Kimya firmasının ürettiği Forbix Gts 35 genel amaçlı sprey (üretim tarihi 2017), kişisel ve endüstriyel alanda kullanıma açık, çok amaçlı temizleyici arayışında olan kişilere hitap ediyor. Bu ürün, gerek ev ve otomobil temizliğinde gerekse iş yerlerindeki katranlanmış sanayi kirliliğinde kesin sonuç vermesi bakımından, kısa zamanda etkin çözüm bekleyen ve bütçesini koruyan kişiler tarafından öncelikli olarak tercih ediliyor.

Temizlikte Hızlı, Ekonomik ve Kesin Sonuç

 • Forbix Gts 35 genel amaçlı sprey, ağırlaşmış kir, yağ ve katran temizliğinde maksimum 1 dakikada, aşındırma yapmadan mucizevi sonuçlar yaratıyor.
 • Çok yönlü olarak kullanılabilen bu sprey, uygulandığı eşya ya da ortamda hijyen sağlama ve yüzey korumayı bir arada sağlayarak, yapacağınız ekstra masrafların önüne geçiyor.
 • Ürün etkin temizleme gücü sayesinde, evlerinizde mutfak, banyo, cam, halı, koltuk, plastik ve deri yüzeylerde, az enerji sarfiyatıyla kesin sonuç almanızı sağlıyor.
 • Sprey, hastane, otel, fabrika ve restoran gibi iş kollarında tek tip bir temizleyici olarak, etkili ve ekonomik bir çözüm sunuyor.
 • Bu genel amaçlı sprey, araç iç ve dış temizliğinde de benzersiz sonuçlar verdiğinden otomotiv sektöründe sıklıkla tercih ediliyor.
 • Ürün uygulandıktan sonra çok kısa sürede sonuç verdiğinden, bütçenizin yanı sıra emek ve zamandan yana size tasarruf sağlıyor.

Dört Etki Bir Arada

 • Ürün tipi: Genel amaçlı sprey
 • Ürün içeriği: Çözücü ve yüzey aktifleri
 • Üretim Tarihi: 2017
 • Boya: Yok

Forbix Gts 35 genel amaçlı sprey, temizlik, hijyen, parlatma ve koruma etkilerini bir arada yapması özelliği sayesinde benzersiz bir ürün olarak öne çıkıyor.

Tüm Yüzeyler İçin Çözüm Tek Şişede

 • Gramaj: 1000 gr.
 • Bileşenler: %5-15 Non iyonik aktif madde                                       %5’ten az miktarda anyonik aktif madde
 • Ürün, esans ve dmdh hidantoin içeriyor.
 • Çözücü ve yüzey aktiflerini içeren özel formülü ile bu ürün, deriden plastiğe, metalden seramiğe kadar pek çok farklı yüzeyde etkinlik gösteriyor.
 • Spreyin püskürtme başlığının kilitli olması, güvenilir kullanım koşulu sunuyor.
 • Ürün, üzerindeki etikette kullanım önerileri ve yönlendirme bilgileri içeriyor.
 • Sprey, özel içeriği sayesinde püskürtüldüğü alanda tahribata neden olmadığı gibi eşyalarınızı korumaya yönelik etki gösterdiğinden, onları daha uzun süre kullanmanıza yardımcı oluyor.

Uzuner Kimya: Bilimin Yaşamı Kolaylaştırdığı Adres

Uzuner Kimya, 10 yıl önce, İzmir’de, %100 yerli sermayesiyle kurularak, her geçen yıl artan Ar-Ge çalışmaları ve genişlettiği ürün gamıyla, bugün Türkiye’deki temizlik kimyasalı üreticileri arasında liderliğe oynuyor. Müşteri talepleri ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren bu firma, Türkiye’deki dağıtım ağının yanında yurt dışı satışlarıyla da dünyanın pek çok noktasındaki müşterilerini bilim ile buluşturuyor.

Teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla öne çıkan Uzuner Kimya, Türkiye’de büyük ilgiyle karşılanan Förbix® GTS 35 adlı ürünü başta olmak üzere, geniş ürün yelpazesiyle, sürdürülebilir büyüme hedefleri doğrultusunda emin adımlarla ilerliyor.

Kolay Uygulama Hızlı Sonuç

Forbix Gts 35 genel amaçlı sprey ile hem kişisel eşyalarınızı ve alanlarınızı hem de çalışma ortamı ve aracınızdaki zorlu kirler için püskürtme yoluyla genel yıkama yapabilirsiniz.

Ürünü kullanmadan önce mutlaka eldiven ve maske takınız. Cildinizin zarar görmemesi için uzun süre elle temastan kaçınınız. Ürünü doğrudan solumayınız. Gözünüze bulaştırmayınız.

Kullanım hatasından kaynaklanan istenmeyen sonuçlarda, firma sorumluluk kabul etmediğinden, ürünü kullanmadan önce kullanım talimatını mutlaka okuyunuz.

Evinizde kullanacaksanız, yüzeydeki kirin yoğunluğuna bağlı olarak ürünü suyla seyreltiniz.

Aracınızdaki cam ve torpido temizliğinde, spreyin püskürtüldüğü miktarda 15-20 kat seyreltme yaparak ürünü kullanınız.

Çok hassas olduğunu düşündüğünüz yüzeylerde, eşyanızın görünmeyen iç yüzeyinde, küçük bir noktada spreyin etkisini test ederek, gözlemleyiniz.

Gıda maddelerinden ve çocuklardan uzak tutunuz.

Derideki mürekkep lekelerini çıkarmakta kullanmayınız.

Ürünü püskürtüldüğü yüzeyde maksimum 1 dakika bekletmeli, sonrasında durulamaya geçmeli ya da nemli bir bezle yüzeyi silmelisiniz.

Ürünün yutulduğu durumda vakit kaybetmeden, ürün şişesi ile birlikte doktora gidiniz.

Kişisel ya da çalışma alanlarınızın tüm yüzeyleri için kullanacağınız, ekonomik ve etkili bir makro temizleyici arıyorsanız, vakit kaybetmeden bu ürünü incelemelisiniz.

 

 

 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OTWEB20630433
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön