Trabzon şehri ve halkı için kocaman birer simgedir bordo ve mavi renkleri. 3 büyüklerin dışında ilk ve en çok kez şampiyonluk yaşamış Anadolu takımlarımızdan biridir aynı zamanda Trabzonspor. Şenol, Hami, Ogün, Apo ve daha ismini yazmakla bitiremeyeceğimiz nice Trabzon efsaneleri... Birçok yıldız isim yıllarca terlettiler bu formayı. Kutlu şampiyonluklarla taçlandırdılar Trabzon'luları. Her zamanki gibi hedef belli: şampiyonluk!
Her sezon olduğu gibi, yine birbirinden güzel ve estetik dolu formalarla taraftarlarının beğenisini tazeleyen Trabzonspor formaları hepsiburada.com ayrıcalığı ile yalnızca bir tık ötenizde. 61. dakika ruhunu her daim canlı tutabilmek ise sizin elinizde. 3 farklı tasarım ile vitrinlerde yerini alan Trabzonspor formalarını iç saha, dış saha ve alternatif forma olarak tercih edebilirsiniz.
Trabzonspor iç saha forması, artık bir klasik haline gelen bordo ve mavi renklerin dikey şeritler halinde formanın yüzeyinde bulunmasıyla oluşuyor. Dış saha forması, Anadolu'yu ve Türk'ü simgeleyen turkuvaz rengiyle bütünleşiyor. Alternatif forma ise saflığı ve temizliği simgeleyen beyaz renkten meydana geliyor.
Trabzonspor'un o şanlı taraftarına yakışacak bu formalara istediğiniz beden ve ölçülerde sahip olabilirsiniz. Siz de fırtınanın gücüne kulak vererek son teknoloji ile tasarlanmış bu formalardan birine hemen sahip olmak için seçiminizi yapın ve sepete ekleyin.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Trabzonspor Forması Fiyatları

Konumseçilmedi
Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/60001546/2147483635/27007679/352444/60000345