Gelişen teknolojiyle birlikte bilgisayarların üstlenebildiği pek çok işi kolayca gerçekleştirebilen akıllı cep telefonu ve tabletlerin uzun süreli çalışmaya bağlı olarak gün içerisinde şarjları tükenebilir. İş gereği ya da sadece eğlence amacıyla edindiğiniz bu aygıtları daha uzun süreyle kesintisiz olarak kullanabilmeniz için çeşitli markalar tarafından sizlere sunulan taşınabilir şarj cihazlarını edinebilirsiniz. Ortaya koyduğu çeşitli bilişim ekipmanlarıyla ülkemizde çok sayıda kullanıcıya ulaşan Frisby’nin geliştirdiği taşınabilir şarj cihazları sizin için ideal olacak.

Frisby Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Evde, okulda, iş yerinde ya da tatillerde, kullandığınız akıllı aygıtların ve USB üzerinden şarj edilebilen mobil oyun konsolu, müzik çalar, taşınabilir hoparlör gibi yüksek teknoloji ürünlerinin şarj edilmesinde kullanabileceğiniz Frisby taşınabilir şarj cihazları; farklı amper çıkışları ve tasarımlarıyla gereksinimleri rahatlıkla karşılıyor. Ergonomiyi ön planda tutan markanın ürettiği modeller, yuvarlak hatları ve işlevsel ekstra fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. 10400 mAh’e kadar varan batarya güçleriyle günlük kullanım senaryolarında yeterlilik gösteren şarj cihazları, sahip olduğunuz aygıtları şarj etmek için en sık başvurduğunuz ürünler haline geliyor.

İhtiyaçlarınıza göre edineceğiniz Frisby taşınabilir şarj cihazı fiyatları; seçeceğiniz modelin batarya kapasitesi, çıkış sayısı, sağladığı amper gücü ve sahip olduğu farklı özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Hedefiniz aynı anda birden fazla aygıtı şarj etmekse, yüksek kapasiteli ve farklı amper gücü sağlayan modellere yönelebilirsiniz. Ayrıca bu modellerin bazıları, üzerlerinde yer alan LED ekran aracılığıyla bataryanın kapasitesini anbean görebilmenizi mümkün kılar. Amacınız akıllı aygıtlarınızın enerji gereksinimlerini, yolculuklarda ya da priz üzerinden şarj etme imkanı bulamadığınız durumlarda gidermekse, 3000 mAh’den başlayan kullanışlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Fener özellikli bu modeller, aynı zamanda karanlıkta kalmanızın da önüne geçerek bu yöndeki beklentilerinizi de karşılar.

Frisby Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

iOS veya Android işletim sistemine sahip tüm aygıtları sorunsuz olarak şarj eden Frisby taşınabilir şarj cihazı modelleri; aşırı şarj, aşırı ısınma ve kısa devreye karşı geliştirilen güvenlik önlemleriyle, kullanım sırasında herhangi bir sorun yaşamanızın önüne geçiyor. Kaliteli materyallerle üretilen modeller, uzun ömürlü olmaları sayesinde farklı taşınabilir şarj cihazı kullanmanıza gerek bırakmıyor. Edindiğiniz Frisby taşınabilir şarj cihazları üzerinde bulunan LED aydınlatmaları, üründe hangi oranda güç kaldığını gösterebiliyor. Seçeceğiniz modellerin kutu içeriklerinde Android ve iOS cihazlarla uyumlu konnektör ve şarj kablolarının yer alması, ürünleri tercih nedeniniz haline geliyor. Özellikle yoğun görüşme neticesinde batarya azalması sorunuyla karşılaşan ve bu nedenle iş akışı sekteye uğrayan kullanıcıları memnun edecek Frisby taşınabilir şarj cihazları, işlevsel yeteneklerinin yanı sıra şık görünümleriyle de göz kamaştırıyor. Evde, ofiste ya da seyahatte rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde yapılandırılan ürünler, cebinizde ve çantanızda kolayca taşınabilecek boyutlarıyla ilgi çekiyor.

Performans açısından tatmin edici modellere imza atan Frisby, geliştirdiği modellerin gerek tasarımlarıyla, gerekse teknolojik özellikleriyle günceli yakalayarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başarıyor. Dayanıklı kasa yapıları ve uzun vadeli kullanımlara göre geliştirilen batarya hücreleriyle öne çıkan Frisby taşınabilir şarj cihazları, yalnızca akıllı aygıtlarınızın değil; fotoğraf makinesi, mobil oyun konsolu ve taşınabilir hoparlör gibi teknolojik ürünlerinizin de şarj edilmesi noktasında beklentileri karşılıyor. Frisby’nin geliştirdiği bazı modellerde bulunan askı aparatları ve anahtarlık bölümleri, aldığınız şarj cihazını daha farklı şekillerde de kullanarak günlük hayatın içinde yer vermenize imkan tanıyor.

Aynı anda hem şarj olma hem de kendine bağlı olan aygıtları şarj etme özelliğiyle de göz dolduran Frsiby taşınabilir şarj cihazı modellerinden dilediklerinizi edinebilir, beklenmedik anda biten şarj sorunlarından kurtulabilirsiniz.

Frisby Taşınabilir Şarj Cihazları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Frisby
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Codegen
  14. Trust
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Sony
  18. Ligovi
  19. Remax
  20. Philips
  21. Tunçmatik
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Frisby
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN