ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Fujifilm
Fujifilm FinePix J37 12.2MP 3.0" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

Fujifilm FinePix J37 12.2MP 3.0" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

Fujifilm
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483606/60002083/248

Fujifilm FinePix J37 12.2MP 3.0" LCD Dijital Fotoğraf Makinesi (Li-ion Bataryalı)+Orjinal Çanta Hediyeli !!!

12 Mega piksel ve 3 kat Optik Zoom
12 Milyon piksel seviyesindeki yüksek çözünürlüğün gücü ile 3 kat optik yakınlaştırmanın işbirliği, olağanüstü neticelerin teminatıdır.
Değerli anlarınızı, yüksek nitelikte çekin cı sonuçlar oluÇarpıcı sonuçlar oluşturan 12 milyon piksel çözünürlük, konunuzun en ince ayrıntısını dahi kaçırmaz. Resimler, özellikle büyük ebatlı baskılara da uygun olarak en keskin biçimde ve canlı renklerin berraklığında çekilir.

3 kat Optik Yakınlaştırma yapabilen objektifi ile bu muhteşem makine, görkemli geniş-açı çekimlerinden heyecanlı yakın çekimlere kadar çok sayıda çekim kipinin keyfini sürmenizi sağlar.

Ortam Tanımı ve Yüz Tanımı

Yeni geliştirilen ve 6 farklı çekim ortamını ayırt edebilen Ortam Tanımı (SR AUTO) ve Yüz Tanımı özellikleri ile her türlü çekim sahnesini ve çehresini en uygun şartlarda fotoğraf hâline getirmek çok daha kolay olmaktadır.

Çekim Ortamı Tanımı - Bu makine, en iyisini bilir
Yeni geliştirilen ve 6 farklı çekim ortamını ayırt edebilen Ortam Tanımı (SR AUTO) ve Yüz Tanımı özellikleri ile her türlü çekim sahnesini ve çehresini en uygun şartlarda fotoğraf hâline getirmek çok daha kolay olmaktadır.

Portre

Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Manzara

Dağlar veya binalar gibi manzara öğeleri otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ormanların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlikli bir şekilde yansıtılır

Gece

Az ışıklı veya gece ortamlarında ışıklama süresi (Enstantane) ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; böylece en düşük kumlanma seviyesinde berrak sonuçlar elde edilir.
Diğer Makine Fujifilm J37

Makro

Makro kipi, konuların ince ayrıntılarına göre netleştirme yapar.               
Diğer Makine Fujifilm J37

Gece Portresi

Gece veya az ışıklı ortamlarda insan resmi çekileceği zaman Konum tanıma kipi otomatik olarak flaş menzilini, ışıklama süresini ve ışıklamayı çekim şartlarına en uygun olacak şekilde ayarlar. Aynı zamanda arka plan, yumuşak ve kumlanmasız olarak çekilir.Gece veya az ışıklı ortamlarda insan resmi çekileceği zaman Konum tanıma kipi otomatik olarak flaş menzilini, ışıklama süresini ve ışıklamayı çekim şartlarına en uygun olacak şekilde ayarlar. Aynı zamanda arka plan, yumuşak ve kumlanmasız olarak çekilir.
Diğer Makine Fujifilm J37

Arka Işıkta Portre

Işık arkadan geldiğinde karanlığa bürünen çehrelerin aydınlığını iyileştirir.

 
Diğer Makine Fujifilm J37

Yüz Tanımı İşlevi

Yüz tanımı işlevi insan çehrelerini tanıyarak, netleştirme ve ışıklama ayarlarını ise en iyi ve yüzlere en uygun şekilde yapmak sureti ile aydınlık ve berrak sonuçlar elde edilmesini sağlar.
Diğer Makine Fujifilm J37

Bulanıklık karşıtı (Resim Sabitleme)

ISO 3200  yüksek seviyede ışık duyarlılığı ve bulanıklık karşıtı kip (Resim sabitleme) işbirliğinde berrak fotoğraflar elde edilir.

Yüksek seviyede ışık duyarlılığı ISO3200

İç mekânda, geceleyin veya çok hızlı bir hareketin tam ortasında: Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı (ISO 3200) sâyesinde, şartlardan bağımsız olarak aydınlık ve berrak resimler elde etmek çok kolay olmaktadır.

Resim sabitleme / Bulanıklık karşıtı kip

Resim sabitleme / bulanıklık karşıtı kip sayesinde makinenin veya elin sallanmasından kaynaklanan bulanıklıklar, otomatik olarak dengelenir. Çok hızlı geçen anlar, keskin bir şekilde ve arka plan ayrıntıları kayıp olmadan durdurulur.
 
Diğer Makine Fujifilm J37

Geniş Görünüş Fotoğraf Çekimi (Panorama)

Yeni geliştirilen “Geniş görünüş (Panorama)” kipi ise, görkemli manzara çekimleri yaratmayı çok kolay kılmaktadır. Bu kipte: Ardarda çekilen azamî üç resim, birbirleri ile birleştirildikten sonra “Geniş görünüş (Panorama)” fotoğrafı olarak kayıt edilir.
 

Optik yakınlaştırmalı (zoom) film çekimi

Eğlenceli anılarınızı tam ekran ve sesli filmler hâlinde çekiniz. Hattâ çekim sırasında 3 kat yakınlaştırma imkânı ile, daha güzel filmler oluşturabilirsiniz.

Kolay ve çeşitli çekim kipleri

Çekim ortamını en iyi karşılayan çekim kiplerinden birini seçiniz. Böylece ışıklama süresinden (enstantane) beyaz dengesine kadar tüm ayarların en uygun şekilde yapıldığı fotoğraflar elde edersiniz.

Çağdaş görünümlü ve ince gövdeli makine, cebinize yerleşmeye uygundur

Fujifilm J37  sayısal fotoğraf makinesi çağdaş görünümü ve inceliği ile daima yanınızda taşıyabileceğiniz hoş bir aksesuar konumundadır.


7,62 cm çapında sıvı kristal ekran (LCD)

7,62 cm çapındaki geniş ve aydınlık sıvı kristal ekran (LCD) 230.000 nokta çözünürlüğe sahiptir. Çok güzel resimlerin tasarlanmasını kolaylaştıran görüntü birimi, izleme ve paylaşmayı da çok keyifli kılar.

Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön