ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Fujifilm
Fujifilm FinePix S2950 14.0MP 3.0" LCD 18x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi (HD Video Çekimi)

Fujifilm FinePix S2950 14.0MP 3.0" LCD 18x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi (HD Video Çekimi)

Fujifilm
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
 • Karşılaştır
DSACategoryId/2147483606/60002083/248

Fujifilm FinePix S2950 14.0MP 3.0" LCD 18x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi (HD Video Çekimi)

Orijinal Ürün / Fujifilm Türkiye Garantilidir..

18 kat Optik kaydırmalı (Zoom) ve 28mm geniş açılı Fujinon objektif

Fujifilm tarafından geliştirilen yüksek kesinlikteki Fujinon objektif, dünya çapında aldığı olumlu değerlendirmeler ve övgüler almaktadır. Çok çeşitli sanayi alanlarında, uzayda dolaşan uydularda, TV ve film sektöründe, güvenlik alanlarında ve her sınıftan fotoğraf makinelerinde kullanılan mercek sistemi, bu modelde olağanüstü nitelikte 28mm geniş açılı ve 18 kat optik kaydırmalı bir objektif biçiminde sunulmaktadır.

28mm Geniş açı 5 Kat Yakınlaştırma 18 Kat Yakınlaştırma

28mm geniş açılı optik kaydırma ile gerçek kademeleri, derinliği ve sahnenin devingenliğini, geniş bir açı çerçevesinde kapsayabilirsiniz.

14 Milyon Piksel – Canlı renkler ve berraklık

Her göreni etkileyen nitelikteki 14 milyon piksel çözünürlük, konunuzun tüm ayrıntılarını kapsamanızı sağlar. Keskin, berrak ve canlı renkler ile çekilen resimler, özellikle büyük ebatlı baskılar için uygundurlar.14 Milyon Piksel – Canlı renkler ve berraklık

Her göreni etkileyen nitelikteki 14 milyon piksel çözünürlük, konunuzun tüm ayrıntılarını kapsamanızı sağlar. Keskin, berrak ve canlı renkler ile çekilen resimler, özellikle büyük ebatlı baskılar için uygundurlar.

Yüksek seviyede ışık duyarlılığı + CCD kaydırmalı, resim sâbitleme sistemi

İkil resim sâbitleme sistemi, yüksek seviyede ışık duyarlılığı ve kısa süreli ışıklamalar ile makinenin veya konunun hareketinden kaynaklanan bulanıklıkları azaltır. Böylece hareket anında ve optik kaydırmanın tüm menzilinde çekilen resimler bile berrak ve keskin olurlar.

ISO6400: Yüksek seviyede ışık duyarlılığı

ISO6400* seviyesindeki azamî ışık duyarlılığı ile resimler, özellikle az ışıklı ortamlarda, tüm doğallıkları ile çekilirler. Yüksek seviyedeki ışık duyarlılığı ile çok hızlı hareket hâlindeki konuları bile dondurmak, çok kolaydır. 
• * ISO3200 ve 6400 seviyesinde kayıt edilen piksel adedi, 3 milyon ile sınırlıdır. Tam çözünürlükte (12 Milyon) ışık duyarlılığı, azamî ISO1600 seviyesindedir..

HDTV uyumlu fotoğraflar ve filmler

16:9 biçiminde hem fotoğraf, hem de film çekebilen FinePix S2800HD ile tam ekran HDTV görüntülerin zevkini yaşayabilirsiniz.

Fotoğraf çekimi

16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü resimler çekebilirsiniz (4,288 x 2,416 piksel, 3,072 x 1,728 piksel, 1,920 x 1,080 piksel).

Film çekimi

16:9 biçiminde, çok yüksek çözünürlüklü filmler çekebilirsiniz. (1,280 x 720 piksel).

HD Resim gösterimi

Bir HDMI kablosunu HD nitelikli bir televizyona bağlamanız yeterlidir. Böylece yüksek çözünürlüklü resim ve filmlerin etkileyiciliğinin keyfine varabilirsiniz.
• * Makinenin HDMI çıkışından, doğrudan bağlantı yapılır. Mini HDMI kablo haricen satılır.

SR AUTO ve tanımlama işlevleri

6 adet SR AUTO (Otomatik, çekim ortamı tanımı) ortamını ayırt edebilen ve yüz tanımı, göz kırpma tanımı ve gülümseme tanımı işlevleri ile donanmış olan makine, böylece her ortamı ve her yüzü kolayca en iyi biçimde çekebilir.

Portre

Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Manzara

Dağlar veya binâlar gibi manzara öğeleri otomatik olarak tanınır. Gökyüzünün, ormanların veya çiçek bahçelerinin renkleri canlı renkler ve derinlikli bir şekilde yansıtılır.

Gece

Az ışıklı veya gece ortamlarında ışıklama süresi (Enstantane) ve ışık duyarlılığı otomatik olarak ayarlanır; böylece en düşük kumlanma seviyesinde berrak sonuçlar elde edilir.

Makro

Makro kipi, konuların ince ayrıntılarına göre netleştirme yapar.

Gece Portre

Gece veya az ışıklı ortamlarda insan resmi çekileceği zaman "Konum tanıma" kipi otomatik olarak flaş menzilini, ışıklama süresini ve ışıklamayı çekim şartlarına en uygun olacak şekilde ayarlar. Aynı zamanda arka plan, yumuşak ve kumlanmasız olarak çekilir.

Karşı ışıkta portre

Ekranda görünen çehreler süratle tanımlanır ve buna göre netleştirme, aydınlık ve beyaz dengesi ayarlanır.

Yüz tanımı

Yüz tanımı işlevinde insan çehreleri esas alınır ve netleştirme ve ışıklama ayarları, buna göre yapılır.

Tanımlanan çehrelerde, kırmızı gözleri düzeltmek

Kırmızı göz düzeltme işlevi, flaş yansımalarını otomatik olarak tanır ve düzeltir.

Ânında tanımlanan 10 çehre!

Yüz tanımı işlevi, eşzamanlı olarak, aynı kare içindeki 10 adete kadar çehreyi ayırt edebilir. Çok sayıda kişinin yer aldığı fotoğraflarınızda uygulanan yüz tanımı ile her kişiyi yakınlaştırabilirsiniz. Çekiminizin istediğiniz bir kısmını kesip, ayrı bir resim dosyası hâlinde kayıt edebilirsiniz.

Göz kırpma tanımı

Makine, çerçeve dâhilindeki kişiler göz kırptığında sizi uyarır; böylece resmi yeniden çekebilir veya resmi büyültüp, denetledikten sonra silip-silmemeye karar verebilirsiniz.

Gülme tanımı

Senaryo konumlarında bulunan gülme tanımı işlevi, çerçeve içinde bir gülümseme gördüğü anda deklanşörü işletir. Böylece, gerçekten de en mutlu görüntüleri elde edebilirsiniz.

Yüksek başarımlı çekim işlevleri

Hareketli panorama, netleştirme tâkibi, hızlı yakınlaştırma ve yakınlaştırma dizisi gibi yüksek başarımlı seçenekler içerir.

Hareketli Panorama

Sayı saymak kadar kolay bir biçimde panorama resimler çekebilirsiniz. Makine, otomatik olarak üç adet ardışık resmi birleştirerek, içinde gezinebileceğiniz tek bir resim hâline getirir. Sonuç, görkemli bir resim hâlinde bellek kartına kayıt edilir. .

Netleştirme tâkibi

En dar açı (tele) ile çekim yapılırken hızlı hareket eden konular çerçeveye ve netleştirmeye alınır. Devingenlik içeren yakından çekimler için çok uygundur.

Hızlı yakınlaştırma

Çok dar açıdan yapılan hareketli konuların çekiminde, geniş bir bakış açısının korunmasını sağlayan bir işlevdir. Tek bir tuşa basıldığında konu, seçili çerçeve ile birlikte izlenir ve yüksek bir yakınlaştırma oranında (1,4 veya 2 kat sanal yakınlaştırma) çekilir.

Yakınlaştırma dizisi

Tek bir tuşa basıldığında, farklı büyültme oranlarında üç kare çekilir (orijinal, 1,4 kat ve 2 kat). Böylece, sonradan bilgisayarda kesim yapmaya gerek kalmadan en iyi çerçevenin seçilmesi sağlanır.

Çok yönlü çekim kipleri

Önceden düzenlenmiş ve bir çok durumu kapsayan çekim kipleri ile her ortamda en iyi sonuçları elde etmek mümkün olmaktadır. Böylece karmaşık ayarlamalar yerine konuya yoğunlaşarak, en iyi çekimler yapılır.

Otomatik, konum tanımlama   Otomatik  
Makine konuya kilitlendiğinde otomatik olarak çekim ortamını tahlil eder ve en uygun ayarları yapar. Resim çekmek için en kolay kip. Olağan çekimleriniz için bu kipi kullanınız.
Senaryo konumları   Video  
Çekim konusuna ve ortamına en uygun olan ayarlar kesinleştirilir.. Sesli filmler çekilir.
Düzenlenmiş otomatik   Enstantane öncelikli otomatik  
Diyafram ve enstantane hâriç ayarların yapıldığı otomatik kip. Işıklama süresinin ayarlandığı bir otomatik çekim kipidir.
Diyafram öncelikli otomatik   El ile  
Diyaframın ayarlandığı bir otomatik çekim kipidir. Otomatik kipte mümkün olmayan ayarların yapılabildiği bir çekim kipidir.
Doğal ışık   Portre  
Az ışıklı ortamlarda çekilen resimlerin doğal havasını korur. Portre çekimleri için seçilir. Ten renkleri yumuşatılır ve doğal görünüm arttırılır.
Bebek kipi   Manzara  
Bebeklere zarar vermeden ve en güzel renkler ile çekim yapılır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Panorama   Hareket Sport  
Azamî 3 adet ardışık resim birleştirilir ve tek bir resim hâlinde kayıt edilir. Hareket hâlindeki kişileri veya nesneleri en mükemmel biçimde yakalayabilmek için çok kısa ışıklama süreleri (enstantane) kullanılır
Gece   Gece (Sehpa ile)  
Akşam ve gece çekimleri için uygundur. Resimler, uzun süreli ışıklanır. Gün ışığı altında, dağlar veya yapılar gibi öğelerin berrak ve keskin betimlerini elde etmek için uygundur.
Havâi fişek   Gün batımı  
Uzun süreli ışıklamalar ile yapılan çekimler, havâi fişek resimleri için verimlidir. Gün batımı çekimleri, canlı renkler ile yapılır.
Kar   Kumsal  
Doğal olmayan karartmalar içeren resimler önlenir. Karenin çoğunun fazla açık renkte olduğu ortamlar için uygundur. Aşırı gün ışığı altında bulunan kişilerin berrak görüntüleri çekilir.

Olağanüstü tasarımlı bir gövde

Etkileyici başarımda bir optik kaydırma (zoom) ile donanmış olmasına rağmen FinePix S2800HD modelini, hafifliği ve ele yatkınlığı ile her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz.

7,6cm genişliğindeki aydınlık ekran vasıtası ile muhteşem resimler tasarlamak kolay olur. 230.000 noktadan oluşan yüksek ekran çözünürlüğü sayesinde resimleri paylaşmak, bir zevk hâline gelmektedir.

Gösterim işlevleri

Gösterim sırasında resim gösterisi ve kırmızı göz düzeltme dâhil kolay ve basit arama işlevi.

Resim arama

Çok kullanışlı resim arama işlevi ile resimleri tarihe, çehreye, çekim ortamına, veri biçimine ve sınıflandırmaya göre arayabilirsiniz.

 • Tarihe göre
 • Tarihe göre yapılan arama ile önemli gün ve özel olayları belirlemeniz kolaylaşır.

 • Çehreye göre
 • Tüm portre çekimleriniz, derlenişlerine göre seçilir ve gösterilir: Grup resimleri, çift resimleri veya tek kişi portreleri

 • Çekim ortamına göre
 • Otomatik veya SR kiplerinde çekilen resimler, çekildikleri ortama göre gösterilir: Portre, manzara, gece ortamı veya makro.

 • Veri biçimine göre
 • Resim albümünüzün tümünü, veri biçimine göre sıralayabilirsiniz: Fotoğraflar, işlenmiş resimler veya filmler.

 • Sınıflandırmaya göre
 • Resimleriniz, önceden yaptığınız sınıflara göre gösterilir. Sâdece en çok sevdiğiniz resimleri ekrana getirebilirsiniz.

Resim gösterisi

Tanımlanan çehrelerin yakınlaştırılan biçimleri, bir gösteri hâlinde izlenir.

Gösterim işletiminde, kırmızı gözler düzeltilir

Bu işlevde, tanımlanan yüzlerin ve yakından çekimlerin içerdiği olası kırmızı gözler düzeltilir.

Çok kareli gösterim

10x10 büyüklüğündeki bir alanda, bir seferde 100 kareye kadar resim izlemek mümkündür. Böylece seçim ve arama kolaylaşır.

4 adet AA türü pil

Her zaman ulaşılabilen güç kaynağı; hantal doldurma gereçlerine ihtiyaç yoktur.

SDHC Bellek kart yuvası

Çok yönlü bellek kart yuvası SD ve büyük sığalı SDHC türü bellek kartları ile uyumludur.

Görüntü İşlemcisi CCD
Görüntü Sabitleyici Var
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu FT245443
Fujifilm FinePix S2950 14.0MP 3.0" LCD 18x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi (HD Video Çekimi) YorumlarıTüm yorumları gör (812)
Fujifilm FinePix S2950 14.0MP 3.0" LCD 18x Optik Dijital Fotoğraf Makinesi (HD Video Çekimi)
Çok İyi
(347)
Çok İyi (347)
%43
İyi
(342)
İyi (342)
%42
Ne İyi / Ne Kötü
(100)
Ne İyi / Ne Kötü (100)
%12
Kötü
(21)
Kötü (21)
%3
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%0
Ortalama Puan
4,2
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (0)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 812 yorum var.
Sırala
AA
AA
slr ye servet ödemeye gerek yokArkadaşlar bu fiyata gerçekten mükemmel.Ben ürünü hepsiburadadan yaklaşık 1 yıl önce aldım.Eğer profosyonel çalışmayacaksanız; (bana göre çalışablirde) evde harika çekimler yaparsınız.SLR makineler ayrı bir katogoride ancak pahalılar.Eğer evde piknikte plajda ailenizle çekimler yapacaksanız bu makine bedava.Ancak ürünün bir eksisi HD video aldatmacası.Görüntü tatmin edici ama sesler mono kayıt yaptığı için kötü.şahsen ben videoyu hiç kullanmıyorum.Zaten bu alet fotoğraf makinesi.
(42)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
İG
İG
Süper makinaArkadaşlar süper bir makina yalnız iyice çekeceğiniz kareye göre ayar yapmanız lazım.Onun içinde kullanma kılavuzunu okuyun veya yakınlarınızda prof olarak uğraşan varsa ondan ders alın yoksa çektiğiniz resimler bence öyle profesyonel bir resim gibi çıkmaz...
(25)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TK
TK
Harika bir makinaEpey bir incelemeden sonra, bu makinanın 15 zoom özelliğe sahip olanını Hepsi Buradadan aldım. Makinanın özelikleri mükemmel, çok memnunum. Eeee! şimdi özellikler daha da geliştirilmiş. Ne diyeyim? Bu fiyata bu makina kaçmaz. Düşünmeden alabilirsiniz. * Gece çekimlerinde, tripo kullanabilirseniz. görüntünün kalite de o nisbet de iyi oluyor. * Makinanın beraberinde verilen Kullanım kitabını mutlaka çok iyi okuyun, özelikleri gördükçe ve kullandıkça mest olacaksınız.
(61)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
OE
OE
Bu Kaliteye Bu fiyat az bileArkadaşlar fotografçılığa ilk adımda süper bir makina,oldukça net ve çekimler yapıyor,Umduğumdan süper çıktı Herkese tavsiye ederim. .. bu fiyata bu ürün kaçmaz ;))
(25)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SS
SS
fena değilvideo çekimi güzel ama zoom yapınca görüntü kalitesi ciddi mana da bozuluyor. yine video çekiminde sesi çok az algılıyor. dolayısıyla çekilen videonun ses kalitesi kötü oluyor.
(40)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
benim isteklerimi karşılamadıÜrün kısa zamanda elime geçti. Denemelerimde iyi bir makinenin çekmesi gerektiği gibi sonuçlar almadım. Otomatik ayarlarda bile iyi ışıkta renkler çok soluk. Yakınlaştırma 18x ama tripot kullanmadan yakınlaştırdığınız bir fotoyu net olarak zor çekersiniz! Çünkü yakınlaştırırken büyük ölçüde hassaslaşıyor. 4 kalem pil ile çalışıyor. Yanında normal 4 tane veriyorlar. Ama Hafıza kartı yok! Ona da ayrıca masraf ediyorsunuz. Çanta, pil, hafıza kartı, şarj aleti vs. Doldurulabilen en güçlü pillerden 8 adet almıştım. 4ü biterse diğerler yedekte dursun diye. 1 günde full time çekim yaparken 8 adet yetmiyor! Kompakt makinem ile yapabildiğim fotoların aynısını çekebiliyorum. Bir değişiklik görmedim. Ne kadar ayarların manuel olarak değiştirilebilir özelliği verilmiş ise de sonuçlar pekde iyi değil. Akşam floresan ışığında veya hafif ışıklarda güzel çekimler yapabilmeniz söz konusu değil. Uzun lafın kısası iyi sonuçlar istiyor ve birazcık fazla paranız varsa (ki ben daha çok maddi yönden almıştım) bir slr almanızı tavsiye ederim. Çünkü diğer gereçlerle beraber zaten bir slrye vereceğiniz parayı vermiş oluyorsunuz. (ve genelde slr ile beraber pil, şarj aleti bazende çanta birlikte veriliyor)
(45)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SO
SO
Gündüz çekimleri başarılıBasçeklerden sonra bu makineye geçtiyseniz, memnun kalacağınızı düşünüyorum. Gündüz (aydınlık) çekimleri çok başarılı, güneş varsa ISO 64te canlı gibi gözüken harika resimler çekiyor, küçük bir makine için çok iyi bir zoomu var. Özellikle hazır sahne modları çok çok başarılı, eğer bu modları kullanırsanız çektiğiniz resimlere siz bile şaşırıyorsunuz (Mesela güneş batışı çekerken, sahne modunu gün batımı yapıp, düğmeye basın ve şaşırın!) :) Panaromik çekimi bugüne kadar kullandıklarımın en iyisi. Ama bu iyi yönlerine rağmen, makine benim beklentilerimi karşılamadı. Makine kötü olduğu için değil, sadece benim beklentilerime uymadığı için. Bana göre olumsuz yönleri şunlar: Loş ışık çekimi çok kötü, ISO 200ün üstüne çıkınca noise oranı kabul edilmez seviyede, diyafram/shutter ayarları yok gibi birşey, sadece 1 ya da 2 basamağı belirlemenize izin veriyor. Menü kullanımı çok zor (en azından ben alışamadım). İşlemcisi çok zayıf ve tepki, çekme ve işleme hızları çok yavaş. Ama bu herşeye rağmen bu konuları büyük dezantaj olarak görmeyen ve basçeklerin bir üstü bir makineyi basçek fiyatına almayı düşünenlere öneririm, özellikle de ağırlıklı olarak gündüz (güneş altında) çekim yapıyorsanız.
(49)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MI
MI
Ürünfiyatı çokiyiArkadaşlar makineyi daha birhafta oldu alalı gerçekden çok güzel Yarı profesyonel makineiçin fiyatı ve kalite açısından çokideal bir makine Herkese tavsiye ediyorum
(38)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EG
EG
amatör bir kullanıcı olarak güzel bir makinaçevremde gördüğüm çok makinadan güzel ve kullanışlı tavsiye ederim.amatör bir kullanıcıyım menüsü ve kullanımı kolay.
(40)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TB
TB
SüperÜrünü geçen hafta aldım, hemen denemelere başladık gayet başarılı kusur bulamadığım bir makina. Profesyonel düşünenler illaki kusur bulurda, bana yetecek tarzda bir makina. Piyasaya görede fiyatı uygun hemen alın derim. Teşekkürler hepsi burada...
(48)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
IG
IG
Bu fiyata süpermakine bgn geçti elime harika bir çekim yapıyor herşeyi ile süper tavsiye ederim çektiği fotoğraflar etkileyici flaşı çok kibar duruyor
(27)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GY
GY
Tatmin edici bir aletMakinayı Hepsiburadadan alalı yaklaşık on gün oldu. Gayet kullanışlı, güzel bir makina. Profesyonel makina almadan önce iyi bir başlangıç için ideal. Fiyatı gayet iyi. Olumsuz yorumların da hemen hemen hiç birine katılmıyorum. Uygun ayarlarla her ortamda tatmin edici fotoğraflar elde edebilirsiniz. Teslimat süres de gayet kısa.
(36)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Amatörlükten profesyonelliğe adımın ilk basamağı...Makinayı almadan önce gezmediğim araştırmadığım adres kalmadı.En son Hebsiburada.com kullanıcılarının yorumlarını okuyarak kararımı verdim ve ürün şu anda elimde gerçekten profesyonel makinaları artmıyor.Özellik olarak bu fiyata bundan iyisini bulabilmek zor...Bence almayı düşünen arkadaşlar hiç başka makinaya bakmasınlar kolay ve güzel fotograf çekmenin tek yolu...
(37)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Para Fiyat Bazında 1 NumaraEğer kaliteli fotoğraf çekiyim, ve aynı zamanda çok fazlada para vermiyim diyorsanız indirimdeyken kaçırmayın... Çünkü bu fiyata daha iyisini bulamazsınız, bir haftadır kullanıyorum mükemmel bir cihaz :D
(30)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
bu fiyata süper bir makinaarkadaşlar fiyatına bakıpta kötü bir makina sanmayın.pahalı makina almanıza hiç gerek yok bence amatörler için çok süper bir makina .herkese tavsiye ederim
(52)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
OB
OB
Kamera da ses sorunuarkadaslar urunu yaklasık 2 hafta önce aldım. fotograf konusunda cok özellıklı guzel yanlızlca video konusunda bunu soylemek mumkun degıl. Video cekerken o arkadan gelen çekim sesi videoya yansıyor. şıyırtı sesi geliyor videonun içinde zoom yaptıgımızda o ses de video da cıkıyor alırken bunlara dıkkat etmenızı ısterım
(34)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÜD
ÜD
Daha fazlasına gerek yokEğer profesyonel makina degilde yarı profesyonel makina istiyorsanız bence daha fazlasına gerek yok, bu makina en ideali, kötü tarafı sanırım işlemcisi biraz yavas, oda problem degil bence, geriye kalan her özellik diğer makinalardakiler ile aynı ne gerek var bir sürü para verip marka parası vermeye diyorum ben siddetle tavsiye ediyorum.
(37)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖK
ÖK
Hala bekliyorumÜrünü 13 temmuzda sipariş ettim bugün 19 temmuz hala paketleme işlem sırasında bekliyor. Benim gibi birçok hepsiburada.com üyesi ürünlerini alamıyor. Bi açıklama da yok ortada. Kaç kez mesaj attım geri dönmediler...
(28)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖE
ÖE
Harika FırsatBen makineyi alalı yaklaşık 3-4 gün oldu.Hepsiburadadan aldım ve bu fiyat gerçkentede harika. Makine ile ilgili ilk izlenimlerim son derece iyi bir tercih yaptığımı hissettirdi bana.Aşırı derece pro bir makine almak istemiyorsanız kesinlikle ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir makine diye düşünüyorum. Çok araştırdım almadan önce ve sizin de aldığınızda memnun kalacağınızı düşünüyorum.İlgilenen herkese tavsiye ederim.
(34)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
BULUNABİLECEK EN UYGUN FİYATLI VE EN KALİTELİ MAKİNELERDEN BİRİkesinlikle öneriyorum. uygun fiyata ve yarı profesyönel makina, fotoğrafçılığa başlamak için ideal. piller gerçekten ağırlık yapıyor ancak elinizde bi cisim var sonuçta ve bu ağırlık normal.
(61)
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön