Loading interface...
Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Mutlu ve aydınlık yarınlar için Türkiye'nin Hepsiburada'sı herkesin yanında

Mutlu ve aydınlık yarınlar için Türkiye'nin Hepsiburada'sı herkesin yanında

Çocuklarımızın hayallerinden üretici kadınlara, can dostlarımızdan bereketli topraklarımıza kadar teknoloji ve e-ticaret gücümüzü ihtiyacı olan herkese, her yere ulaştırıyoruz.

Girişimci Kadınlara Teknoloji Gücü

Türkiye'nin Hepsiburada'sı olarak binlerce kadın girişimciyi teknoloji gücümüzle destekliyoruz. Cesur, üreten ve ekonominin bir parçası olmak isteyen kadınlarla birlikte sayısız başarı hikayeleri yazıyoruz.

Hemen Keşfet

Kadın Kooperatifleri E-ticaret ile Büyüyor

110'dan fazla kadın kooperatifine süresiz ücretsiz kargo, belirli kategorilerde süresiz komisyon indirimi, fotoğraf desteği, dijital reklam destekleri, entegrasyon desteği ve e-ticaret eğitimleri gibi imkanlarımızı sunarak kadın kooperatiflerinin dijital dönüşümüne destek olup ulusal pazara erişimini sağladık.

Hemen Keşfet

Girişimci Kadınlar COVID - 19'a Meydan Okuyor

Pandemi döneminde girişimci kadınlara ve kadın kooperatiflerine dijital dönüşüm desteği sağlamak için için Katar Kalkınma Fonu’nun katkıları ve Innovation for Development - SPARK iş birliği ile Girişimci Kadınlar COVID-19'a Meydan Okuyor! projesini yürütüyoruz.

Hemen Keşfet

Kadın Kooperatifleri Pandemide E-ticaret ile Güçleniyor

Innovation for Development ve Uluslararası Çalışma Örgütü Türkiye Ofisi’nin iş birliği ve ABD Dışişleri Bakanlığı Nüfus, Mülteciler ve Göç Bürosu’nun katkılarıyla Kadın Kooperatifleri Pandemide E-Ticaret ile Güçleniyor projesini yürütüyoruz.

Hemen Keşfet

Galatasaray Kadın Futbol Takımı Sponsorluğu

Türkiye’nin Hepsiburada’sı olarak, isim sponsoru olduğumuz Galatasaray Hepsiburada Kadın Futbol Takımı ile sporda kadınları desteklemekten gurur duyuyoruz.

Hemen Keşfet

HepsiTürkiye’den ile Yöresel Ürünler Herkese Ulaşıyor!

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile yöresel ürünlerin kalite, geleneksellik, yöresel nitelik açısından öne çıkmasını sağlıyor, dijital pazarlama ve satış faaliyetlerimizle üreticilere ve işletmelere destek oluyoruz.

Ürünleri İncele

Desteğimizin HepsiYürekten

"Her alışverişin HepsiYürekten ile iyiliğe dönüşüyor!" sloganıyla müşterilerimizde farkındalık yaratmayı amaçlıyarak, Hepsiburada’da satış yapmakta olan tüm dernek ve vakıflarımızı bir araya getiriyoruz.

Hemen Keşfet

HAYTAP ile Can Dostlarımızın Yanındayız

HAYTAP ve Lider Pet Food iş birliğimiz ile sokaktaki can dostlarımıza sürdürülebilir besin takviyesi sağlamak için mama bağışı kampanyamızı sürdürüyoruz.

Hemen Keşfet

Make A Wish: Her Çocuk Bir Yıldız

Make A Wish Derneği'ne bağışta bulunan markaları "Yıldızlı Markalar" olarak konumlandırdık. Yıldızlı Markalar’ımızdan alışveriş yapan herkes çocukların hayallerine destek olabiliyor.

Ürünleri İncele

Bir Gülüş Yeter, Bir Gülüş Her Şeye Değer

Bir Gülüş Yeter kampanyamız kapsamında İhtiyaç Haritası ile Türkiye’nin dört bir yanındaki çocuklarımıza binlerce kitap ve oyuncak ulaştırıyoruz.

Hemen Keşfet

ÇABA ile Çocuklarımıza Desteğimiz Tam

ÇABA Derneği’nin gelirini dezavantajlı çocuklarının rehabilitesi ve eğitimine aktardığı Alışveriş Şenliği Hepsiburada'ya taşındı. Böylece alışveriş yaparken, aynı zamanda çocuklarımıza destek olduk.

Ürünleri İncele

Eğitime Destek Seferberliği

Hepsi Okula kampanyamız ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı iş birliğimiz ile Eğitime Destek Seferberliği’ni hayata geçirdik. Bu kapsamda 2.500 çocuğumuzun 1 yıllık eğitimi masraflarını üstlendik.

Hemen Keşfet
Başa dön