Android işletim sistemli akıllı cep telefonlarının yaygın olarak kullanılmaya başlamasıyla birlikte, birbirinden başarılı teknoloji markaları, ürün gamları içerisinde telefonlara da yer vermeye başladı. Kimi markalar ise yalnızca akıllı aygıt üretmek üzere sektöre girerek rekabete katıldı. Önceleri yalnızca mobil uygulamalar geliştiren, 2005 yılından itibaren cep telefonu üretimine başlayan General Mobile, ABD’de kurulmasına karşın İstanbul merkezli olmasıyla Türkiye’de en çok tanınan markalardan biri hâline geldi. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden kadrosuyla yeni donanım ve yazılımları, ürettiği akıllı cep telefonlarına entegre eden marka, geliştirdiği bazı modeller sayesinde çeşitli ödüller kazandı.

General Mobile 4,5G Uyumlu Telefon

GSM şirketlerinin altyapı çalışmalarını tamamlamasıyla Nisan 2016’da Türkiye’de aktif olarak kullanılmaya başlanan 4,5G teknolojisi, 3G yapısındaki mobil internet bağlantısına oranla birçok yenilik getiriyor. General Mobile 4,5G uyumlu telefon çeşitleri de bu yeniliklerin kullanıcı tarafından en iyi şekilde değerlendirilebilmesine yardımcı oluyor. İnternet kullanım sürecinin daha seri olmasını mümkün kılan teknoloji; hızlı çağrı başlatma, VoLTE, HD ses kalitesiyle görüntülü görüşme, akıcı sosyal ağ kullanımı gibi sayısız özellikle geliyor. General Mobile, 2015’in ilk aylarından bu yana Google Android One programında yer alıyor. Bu sayede, kullanıcıların en yeni Android sürümünü telefonlarında kullanabilmelerini sağlayan General Mobile 4,5G uyumlu telefon modelleri ile mükemmel mobil internet deneyimi sunuyor.

Günceli yakalayan modern çizgileri ve kullanıcıların rahatlıkla edinebilecekleri fiyat aralıklarına konumlandırılmasıyla ses getiren modeller, iletişim sürecinde olduğu gibi eğlenceye ayrılan zaman dilimlerinde de değerlendirilebiliyor. Android işletim sistemini, tatmin edici donanım gücüyle destekleyen General Mobile üretimi akıllı cep telefonlar, tek hat ve çift hat seçenekleriyle de teknoloji tutkunlarının ilgisini çekiyor. Özellikle iş yaşantısında ayrı bir cep telefonu kullanmak istemeyenlerin yöneldikleri çift hatlı ürünler, yapıları itibariyle çok amaçlı kullanıma uygunluk gösteriyor.

General Mobile 4,5G Uyumlu Telefon Modelleri

Kısıtlı bütçesiyle hem performanslı hem de 4,5G uyumlu bir cep telefonu edinmeyi hedefleyen kullanıcıların yönelebilecekleri General Mobile 4,5G uyumlu telefon modelleri, teknik özellikleriyle öne çıkıyor. 5 inç ve üzeri genişlikte ekrana sahip telefonlar, gerek işletim sisteminin gerekse yüklenen uygulama ve diğer içeriklerin sorunsuz görüntülenebilmesini sağlıyor. 3000 mAh düzeyinin de üzerine çıkabilen bataryayla desteklenen modellerin birçoğu, yüksek bellek ve depolama alanıyla yeni nesil kullanım senaryolarında görev alabiliyor. Kullanıcıların tercihine çeşitli ekstraları da beraberinde getiren General Mobile 4,5G uyumlu telefon modelleri, yalnızca 4,5G özellikleriyle değil diğer kablosuz ağ imkânlarıyla da beğeni topluyor. Modern Wi-Fi standartlarından 802.11ac destekli telefonlar, iletişim işlemlerinin çok yönlü gerçekleştirilebilmesine zemin hazırlıyor. Yazılımı ve donanımının yanı sıra kabiliyetli kameralarıyla da bulunduğu fiyat segmentinin önemli üyeleri arasına dâhil olan akıllı cep telefonları, Full HD video çekimi ve internet üzerinden görüntülü görüşmelerde kullanılabiliyor. Modeller, General Mobile tarafından hazırlanan çekim modları, zengin filtreler ve efektlerle sosyal ağlarda paylaşılabilecek nitelikte görüntülerin yakalanabilmesine yardımcı oluyor.

Zengin kutu içerikleriyle de takdiri hak eden telefonlar; hızlı şarj adaptörü, kulak içi kulaklık, kulaklık silikonu ve dönüştürücüler daha değerli hâle geliyor. Teknoloji tutkunlarını ek aksesuar masrafından kurtaran aygıtlar, dört dörtlük bir telefon deneyimi yaşatmayı başarıyor. Hâlihazırda 3G uyumlu bir akıllı cep telefonu kullanan ancak abonesi olduğu GSM şirketinin sunduğu 4,5G imkânlarından yararlanmayı amaçlayanları cezbediyor. Modern görünümleri, dayanıklı kasaları, yüksek çözünürlüklü ekranları ve güven veren güncel işletim sistemleriyle fark yaratan General Mobile 4,5G uyumlu telefon çeşitleri, en iyi telefon seçenekleri arasına giriyor.

General Mobile 4,5G Uyumlu Telefonlar

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. General Mobile
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Xiaomi
  5. LG
  6. Lenovo
  7. Huawei
  8. Vestel
  9. HTC
  10. Asus
  11. Sony
  12. Casper
  13. Alcatel
  14. Meizu
  15. BlackBerry
  16. Oneplus
  17. TP-LINK
  18. Hiking
  19. ZTE
  20. Cat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Garanti Tipi
 6. Ekran Boyutu
 7. Kamera Çözünürlüğü
 8. İşletim Türü
 9. Dahili Hafıza
 10. Ön (Selfie) Kamera
 11. Arttırılabilir Hafıza
 12. Çift Hatlı
 13. Wi-Fi
 14. Mobil Bağlantı Hızı
 15. Renk
 16. İşlemci Kapasitesi
 17. RAM Kapasitesi
 18. Kapasite
 19. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 20. Göz Taraması
 21. Pil Gücü
 22. Hafıza Kartı Tipi
 23. Satıcı A-Z
 • Marka General Mobile
DSACategoryId/2147483642/371965/60007094
BAŞA DÖN