Hepsiburada.com ofis malzemelerinin her zaman en kalitelisini, en uygun fiyatlısını kapınıza kadar getirmeye devam ediyor.

Her ne kadar büro ve ofis işlerinde standart, normal fotokopi kâğıtları kullanılsa da kullanım amacı değiştikçe fotokopi kağıdının gramajı da önem kazanıyor. Normal fotokopi kağıtları 80gr. iken özel durumlarda daha hafif kağıtlar kullanılıyor. Gramajlı fotokopi kâğıtlarında gramajın hafiflemesi en çok tasarruf anlamına geliyor. Özellikle hassas bir yazıcı kullanıyorsanız hafif bir kağıt kullanarak sıkışma sorununu minimuma indirebilirsiniz. Ancak bu durumda da baskı kalitesinin 80 gr bir kağıt ile aynı kalitede olmayacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Aynı şekilde gramajlı fotokopi kağıtlarında ağırlık arttıkça, hedeflenen baskı kalitesi ve elbette yazıcının özellikleri de artar. Örneğin gazete kağıtları yaklaşık 45 gr. olurken, kartvizitler 300 gr. civarındadır. Üretim aşamasında pek çok süreçten geçerek ağaç kabuğundan hamur haline getirilerek üretilen kâğıt hayatımızın her aşamasında kullandığımız vazgeçilmez bir kırtasiye malzemesidir. Hammaddesi ağaç olması nedeni ile son derece kıymetli olan kâğıt israf edilmeyecek kadar değerlidir.

Hepsiburada.com’un satışa sunduğu Mondi DNS, Xerox, Epson gibi markaların arasından dilediğiniz fotokopi kağıdı seçebilirsiniz. Sözleşmelerinizde, ödevlerinizde, ders notlarınızda, aklınıza gelebilecek herhangi bir alanda ihtiyacınız olan fotokopi kağıtları hepsiburada.com’un kırtasiye malzemeleri sayfalarında sizleri bekliyor. Gramajlı fotokopi kâğıtlarının yanı sıra, normal fotokopi kağıtları, renkli fotokopi kağıtları gibi seçenekleri de bulunan fotokopi kağıtları, hepsiburada.com sayesinde size bir bilgisayar kadar yakın.

Gramajlı Fotokopi Kağıtları

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN