Grundig Laptop Notebook Dizüstü Bilgisayarlar

Grundig 1945 yılında Max Grundig tarafından kurulmuştur. İlk olarak radyo tasarlayıp satarak teknoloji dünyasına adım atan Grundig, teknolojinin gelişmesiyle birlikte televizyon ve bilgisayar üretimine de başlamıştır. Üretimine yabancı bir marka olarak başlamışsa da Türk firmaların 2009 yılında Grundig'i almasıyla yüzde 100 yerli malı olmuştur. Kurulduğu günden itibaren kaliteli hizmetten vazgeçmeyen Grundig, laptop notebook dizüstü bilgisayarlar için geçmişin tecrübesini günümüz teknolojisi ile birleştirerek kullanıcıların beğenisine sunar.

Grundig Laptop

Tecrübesiyle günümüzde de güvenilir ve rekabetçi ürünler piyasaya süren Grundig, kullanıcılarına değer verdiği için dayanıklı ürünler üretmeyi ilke edinmiştir. Grundig laptop, notebook, dizüstü bilgisayarlar da bu ilkelere uygun olarak tasarlanmış ve raflarda yerini almıştır. Yılların getirdiği tecrübe ile birbirinden özgün ürünler tasarlayan Grundig, sizin ihtiyaçlarınıza hitap eden çözümler sunduğu için tercih edilen markalar arasında yerini almıştır.

Teknolojideki yeniliklerden ilham alarak geliştirilen Grundig laptop, notebook, dizüstü bilgisayarlar, kalitenin sizin için öncelikli olduğunu bilir. Bunun için bilgisayarlarını kullanıma sunmadan önce, kimi testlerden geçirerek size en uygun, kaliteli ve dayanıklı ürünü sunmayı hedefler. Testler üç aşamaya ayrılmıştır. Birinci aşama sistem performans testidir. Bu aşamada donanım ve yazılımlar kontrol edilir. Sistem güvenliği ve monte edilen parçaların birbiri ile uyumu denetlenir. İkinci aşama olan düşme, titreşim dayanıklılığı testi, bilgisayarınızın elinizden yere ya da suya düşmesi gibi kazalara hazırlıklı olması için yapılır. Üçüncü ve son aşama ise sıcaklık ve nem testidir. Bilgisayarınızın performansını yıllarca korumasına yardımcı olmak için, değişik sıcaklık ve nem koşullarında test edilen ürünler tüm testlerden geçirildikten sonra sizin için sunulur.

Grundig Laptop Fiyatları

Tecrübeli marka Grundig, yaptığı araştırmalar sonucunda sizin ihtiyacınız doğrultusunda laptop üretiyor. Hafiflik, ekran kalitesi, estetik, saklama alanının büyüklüğü gibi özelliklerden hangisi sizin için önemli ise onun ön plana çıkarıldığı Grundig laptop, notebook, dizüstü bilgisayarlardan zevkinize hitap edeni ve ihtiyacınıza uygun olanı bulmakta zorlanmayacaksınız.

Sunduğu teknolojiye göre fiyatları da çok uygun olan Grundig laptop, notebook, dizüstü bilgisayarlar yılların tecrübesi ile sizleri memnun etmek için tasarlandı. Grundig markasının fiyatlarının uygun olmasının nedeni ise, parçaların uzak ülkelerden gelmeyip Türkiye’de üretilmesidir. Grundig, yerli üretim yaparak, bilgisayar parçalarının sevkiyatına ücret ödemez. Bu da hem daha çabuk kontrol edilmesi, onarılması mümkün ürünler ortaya çıkarır hem de sevkiyat yüzünden yüksek olan bilgisayar fiyatlarının önüne geçilir. Sonuç olarak hem kaliteli hem de uygun fiyatlı ürünler ortaya çıkar.

Grundig Laptop Modelleri

İhtiyaçlarınız çeşitlendikçe Grundig, ihtiyaçlarınıza ayak uydurarak sizin için mükemmel bilgisayarı tasarlıyor. Örneğin bilgisayarınızı her yere taşıyan biriyseniz, hafif ve etkili bilgisayar üreterek bu gereksinimi karşılıyor. İşiniz fotoğraf ya da grafik ile ilgili ise ve alacağınız bilgisayarı iş için kullanacaksanız, ekran kartı ve ekran boyutunu yaptığı araştırmalar ve deneyimi sayesinde sizin ihtiyaçlarınıza uygun tasarlıyor. Laptopların büyüklüğünden, hiçbir yere sığmamasından endişeliyseniz kaliteden ve saklama alanından ödün vermeden boyutları daha küçük bir laptop ile bu sorununuza çözüm buluyor.

Tüm bunları yaparken, bilgisayarınızı aldıktan sonra da sizi unutmayan Grundig, yaygın yetkili satıcıları ile her ilde hizmet sunuyor. Aynı zamanda bir sorun ile karşılaştığınızda günün her saati arayabileceğiniz, size yardım etmeye hazır çağrı merkezi ve servis ekipleri bulunuyor.

Grundig tecrübesi ile kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, fark yaratan tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Keyifle kullanabileceğiniz, uygun fiyatlı ve tam size hitap eden bilgisayarı arıyorsanız Grundig laptop, notebook, dizüstü bilgisayarları inceleyebilirsiniz.

Grundig Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

2 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. Grundig
  2. HP
  3. Lenovo
  4. MSI
  5. Asus
  6. Dell
  7. Casper
  8. Acer
  9. Toshiba
  10. Apple
  11. Monster
  12. Hometech
  13. Exper
  14. I-Life
  15. Packard Bell
  16. Dark
  17. Ezcool
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı
 5. İşlemci Tipi
  1. Intel Core i7
  2. Intel Core i5
 6. İşlemci
 7. Ekran Boyutu
 8. İşletim Sistemi
 9. Ekran Kartı
 10. Ekran Kartı Hafızası
 11. Ram (Sistem Belleği)
 12. Harddisk Kapasitesi
 13. SSD Kapasitesi
 14. Max Ekran Çözünürlüğü
 15. Ekran Kartı Tipi
 16. Optik Sürücü
 17. Cihaz Ağırlığı
 18. Kullanım Amacı
 19. Şarjlı Kullanım Süresi
 • Marka Grundig
DSACategoryId/2147483646/3000500/98
BAŞA DÖN