Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gürbüz Işıklı Siyasi Küre 30cm 42301

Gürbüz
733,12 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 1
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (12)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

765,95 TL
849,91 TL
DSACategoryId/2147483643/15344/15470/289614

Gürbüz Isikli Siyasi Küre 30cm 42301

Çocuklar, gençler ve yetişkinler için dünya haritasını yakından tanımaya yardımcı olan Gürbüz marka ışıklı küre modeli, siyasi harita tipinde kolay anlaşılır tasarımıyla eğitici ve faydalı bir aksesuar görevi üstleniyor. Çapı 30 cm olan yer küre, harita üzerindeki tüm detayların rahatlıkla görülebilmesini kolaylaştırıyor. Özellikle çocukların beğenisini kazanan ve yoğun ilgisini gören yer küre modeli, ofislerde aksesuar olarak okullarda ise eğitim ekipmanı olarak kullanılabiliyor. Hem ülkelerin hem kıtaların sınırlarını gösteren siyasi harita, çocukların ülkeleri tanımalarını; ülkelerin konumlarını ve kıtalarını öğrenmelerini sağlıyor. 

Dünyayı Yeniden Keşfedin

  • Dünyanın tüm bölgelerini özel haritacılık sistemleriyle doğru bir şekilde gösteren ışıklı küre, ülkelerin en önemli şehirlerini, okyanusları ve denizleri, önemli gölleri ve nehirleri de siyasi hatlarla gösterebiliyor. 
  • İçerisinde ışık yanan ve bu sayede ışık kaynağı görevi de üstlenen ışıklı küre, gece lambası, masa lambası, aksesuar objesi gibi farklı amaçlara hizmet edebiliyor. Işıklı kullanım sırasında ise fiziki harita özellikleri sergileyebiliyor. 
  • Ayaklı yörünge aparatıyla kendi etrafında dönmeyi başaran ışıklı küre, yörünge üzerinde enlem ve boylam ölçülerini de gösterebiliyor. Kablosunda açma kapama tuşu da bulunan ışıklı küre, tüm iç mekanlarda kullanılabiliyor. 
  • İç aydınlatma yönteminin kullanıldığı ışıklı kürenin alt bölümünde ülkelerin açıklamaları, kısaltmalar ve harita lejant bilgileri görülebiliyor. 
  • Çocukları heyecanlandırmayı başaran ışıklı küre, eğitimi küçük bir eğlenceye dönüştürerek çocukların coğrafya eğitimine katkıda bulunuyor.

Temel Özellikler

  • Malzeme: Sert Plastik 
  • Çap: 30 cm 
  • Ürün Türü: Işıklı Küre 
  • Açma-Kapama Fonksiyonu: Var 
  • Harita Türü: Siyasi 

Gürbüz Marka

Eğitim yayıncılığı alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren Gürbüz Yayıncılık, 1972'de İstanbul'da kurulan ve kaliteli ürünleriyle eğitim alanında fark yaratan lider markalardan sayılıyor. Hem eğitim öğretim araç ve gereçleri hem de yayıncılık aktiviteleriyle ön plana çıkan marka, bilişim çağının en özel tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. 


Tarihi çağlardan günümüze kadar dünya ve barındırdıkları her zaman merak konusu olmuştur. Haritalar bu konuda bilgi edinmede başvurabileceğimiz en yakın ve kolay kaynaklardan biridir.

Dünya küreleri ise bu amaçla yola çıkan; kullanım kolaylığı ve şekli açısından bize gerçeğe en yakın değerleri gösteren modellerdir.

Dekoratif amaçlı olarak da kullanılabilen dünya küresi modelleri, aynı zamanda eğitici birer aksesuar olarak özellikle ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Ofisinizde veya evinizde şık birer dekoratif obje olarak kullanılmalarının yanı sıra; ışıklı dünya küresi modelleri gece lambası olarak da oldukça tercih edilmektedir.

Gürbüz Işıklı Dünya siyasi harita özelliği göstermektedir. Siyasi harita özelliği sayesinde, yeryüzünde veya bir kıtada bulunan ülkeleri, bir ülkenin idari bölünüşünü, yerleşim merkezlerini görebilirsiniz.

 

Ürün Özellikleri

·         Çap genişliği 30 cm’dir.

·         Tabanı plastik malzemedendir.

·         Işık saçma özelliğine sahiptir.

·         Hem eğitim materyali hem aksesuar olarak kullanılabilir.


 

Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu OFISGRBZ42301
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Artı Işıklı 7 Renkli Dünya Küre Yerküre 20 cm Gürbüz Işıksız Siyasi Küre 30 Cm Gürbüz Işıklı Dünya Küresi 26cm (Yeşil) Lrs Store Işıklı Antik Küre / Dünya Küresi 26 cm Eğitici Harita Gece Lambası Yüksek Kalite Lrs Store Işıklı Küre Dünya Küresi Hem Fiziki Hem Siyasi 20 cm Çaplı Yüksek Kalite Gece Lambası Artı Işıksız Fiziki Dünya Küre Yerküre 30 cm Gürbüz Işıklı Siyasi Küre20 Cm 42201 Gürbüz 26 cm Işıklı Antik Küre 44261 LRS Store Işıklı Dünya Küresi 20 cm Çaplı Hem Fiziki Hem Siyasi Özelllikli Kırılmaz Tasarım Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 26 Cm (Fiz+Siy) Gürbüz Işıklı Antik Küre 20cm Gürbüz Işıklı Antik Küre 26Cm Lrs Store Işıklı Küre Dünya Küresi Hem Fiziki Hem Siyasi 30 cm Çaplı 45 cm Yükseklik Büyük Gürbüz Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi 30cm (Fiziki+Siyasi) 41303 Gürbüz Yayınları Işıklı Siyasi Dünya Küresi Modern Seri 30 cm USB Kablo Hediyeli Gürbüz 30 cm Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi (Fiziki+Siyasi 41303 Işıklı Pembe Küre 20 Cm Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 20 cm (Fiziki+Siyasi) 41201 Gürbüz Işıklı Dünya Küresi 26cm (7 Renk) 46254 Lrs Store Işıklı Fiziki Yazılabilir Harita Dünya Küresi 26CM (Fiziki+Siyasi) Gürbüz Işıklı Antik Küre 30 Cm 44301 Gürbüz Işıklı Fiziki Küre 30 cm (Fiziki+Siyasi) 41301 Artı Işıklı Siyasi Dünya Küre Yerküre 26 cm Işıksız Siyasi Küre 26Cm Artı Işıksız Siyasi Dünya Küre Yerküre 30 cm Gürbüz Işıksız Küre Siyasi 20 Cm 42202 Gürbüz Işıksız Dünya Küresi Fiziki 26 cm Artı Işıklı 7 Renkli Dünya Küre ( Yerküre ) 26 cm Lrs Store Yazılabilir Dünya Küresi Işıklı Hem Fiziki Hem Siyasi Büyük Boy 30 cm Artı Siyasi Işıksız Dünya Küresi 30 cm
Başa dön