Sınavlara ve okula iyi bir hazırlık veya destek malzemesi olan kaynak kitaplar, eğitimde fayda sağlamayı amaçlıyor. Her biri alanında uzman soru veya konu anlatım ekibi tarafından gerçekleştirilen Güvender Yayınları, öğrenciler için çok iyi bir kaynak olarak görülebilir. Türkiye'nin dört bir yanında her yaş grubundan öğrenciye hitap eden Güvender Yayınları, öğrencilerin her türlü ihtiyacını en yararlı biçimde karşılamaya yönelik içerik üretiyor. Anlatımda basit ve yalın bir dil kullanıyor. Başarısı kanıtlanmış değerlerde bir marka değerine sahip olan soru bankası ve konu anlatım setleri, bilgi ve deneyim kazanmak isteyen tüm seçkin öğrencilere hitap ediyor.

Güneş şeklindeki logosu ile kitap, Türkiye'nin dört bir yanında okuyan öğrencilere destek sağlıyor. LYS, YGS, Tarih, Coğrafya, Türkçe, Fen ve Teknoloji, Sosyal Bilgiler, Matematik, Türk Edebiyatı, Dil ve Anlatım, Fizik ve Kimya başta olmak üzere 300'den fazla yayın çeşidi ile hizmet sunuyor. Güvender Yayınları, profesyonel kadrosu ile hazırladığı yayınlarda öğrencilere derslerinde destek olmayı başarıyor.

Güvender Yayınları Tüm Dersler Kitabı

Güvender Yayınları'nın ilgiyle takip edilen en önemli serilerinden biri tüm dersler konu anlatım kitapları oluyor. İlkokul 1, 2, 3, 4 ve ortaokul 5, 6, 7, 8 başta olmak üzere lise için hazırlanan 9, 10, 11. sınıf konu anlatım kitapları ders kitaplarına ek olarak sunuluyor. 200'den fazla eğitimcinin görüş alışverişi ile hazırladığı Güvender Yayınları Tüm Dersler kitabı çeşitleri öğrencilere başarılı olmaları yolunda ilk adımı atmalarını sağlıyor.

Tüm Dersler kitabı içerisinde yer alan geniş konu anlatım, özet bilgilerinin yanında konu ile ilgili testler ve çıkmış sorular da öğrencinin konuya bir bütün halinde hakim olmasına olanak tanıyor. Her yıl yenilenen yapısıyla tüm dersler kitapları öğrencilerin elinin altında olması gereken bir kaynağa dönüşüyor. Kaliteli beyaz kağıda baskı ve soru dağılımındaki düzen ile öğrenciyi tasarımı ile de motive etmeyi başarıyor.

Gelişen teknolojiye tümüyle ayak uydurmayı başaran Güvender Yayınları'nın kitap setleri dışında yayınladığı 4, 5, 6, 7, 8. sınıf deneme sınavları TEOG'u, 9, 10, 11. sınıf deneme sınavları ise YGS ve LYS'yi yakalayabiliyor. Soru yazar kadrosunun uzmanlığı sayesinde Milli Eğitim bazında soru seviyesi yakalamak Güvender Yayınları ile mümkün oluyor. Kaynak tüm dersler kitabı ve soru bankaları ile zenginleştirilen Güvender Yayınları serileri hem öğrencilere hem de eğitmenlere yardımcı olmaya devam ediyor. Öğrencilerin dışında pek çok eğitimcinin de konu ve soru bazında faydalandığı Güvender Yayınları, ders anlatırken özellikle kullandığı ek kaynaklardan biri oluyor.

Özellikle YGS ve LYS'de yakaladığı soru dağılımı ve tahmini çıkabilecek soru üretimindeki başarısı ile Güvender Yayınları Soru Bankası setleri öğrenci desteği sağladığı için üniversite sınavları hazırlık aşamasında etkin bir başarı yaratıyor. Güvender Yayınları Tüm Dersler kitabı ile YDS'ye hazırlanan öğrenciler de kolay bir şekilde sınava adapte olabiliyor. Güvender YDS İngilizce Soru Bankası setleri özellikle kitapla gelen DVD'ler sayesinde nasıl çözüleceğine ulaşabileceğiniz güçlü bir kaynağa dönüşüyor. Poşet Test, Deneme Sınavı Kitapları ve Soru Bankaları ile öğrencilerin sınav başarısı artıyor.

Güvender Yayınları her alanda konu anlatım ve soru bankası üretmeyi başarıyor. Akademi ve kariyer olarak eğitim hayatına devam etmek isteyenler için yayınladığı KPSS, ALES, DGS gibi sınav alanlarında da konu anlatım ve soru bankası kitaplarına ulaşmak mümkün oluyor. Sınav soruları o dersin usta kalemlerince hazırlandıktan sonra editör gözetiminde bir komisyon ekip tarafından değerlendiriliyor ve basıma alınıyor. Hem soru hem konu anlatımındaki üstün performansı ile büyük başarı yakalayan Güvender Yayınları, uygun fiyatlarda alıcılarını bekliyor.

Güvender Yayınları Sorubankası Fiyatları

2 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Markalar A-Z
  1. Güvender Yayınları
  2. Bilfen Yayınları
  3. Netbil Yayınları
  4. Bilgiyolu Yayınları
  5. Coşku Yayınları
  6. Zeka Küpü Yayınları
  7. Zambak Yayınları
  8. Editör Yayınları
  9. Değer Yayınları
  10. Seçkin Eğitim Teknikleri
  11. Yayın Denizi
  12. Sözün Özü Yayınları
  13. Sınav Yayınları
  14. Tudem - Bayilik
  15. Sadık Uygun Yayınları
  16. Tudem Yayınları
  17. Eksen Yayınları
  18. Koray Varol Akademi
  19. Element Yayınları
  20. Esen Yayınları
  21. FDD Yayınları
 3. Satıcı
 • Yayınevi Güvender Yayınları
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/213862/1514681
BAŞA DÖN