Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Hairens
Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça

Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça

Hairens
349,00 TL
( / adet)
Ürününüz için onarım paketi seçin
%0
69,00 TL 69,00 TL
%
Loading interface...
DSACategoryId/60001547/2147483633/26012111/26012129
Hairens ION-700 İyonik Seramik Elektrikli Saç Düzleştirici Tarak Fırça
Satıcı Notu: Faturanız koli üzerindeki naylon zarfın içerisindedir. 24 ay garantilidir. Faturasız ürün almayınız. ION-700 Anti-Statik İyon Fonksiyonludur.  Beğenmezseniz mazeretsiz iade garantilidir. 

Hairens® ION-700'ü Diğerlerinden Ayıran Özellikler.



Hairens ION-700 gerçek 200 derece ısı değerini verir. Kalitesiz ürünlerin ekranında 200-230 derece gösterse de aslında en fazla 150 derece ısı verir. Çünkü tabanı plastik olduğu için yüksek derecelerde erime yapar. Bu sebeple gerçek olmayan ısı değerleri gösterirler. (Aşağıdaki karşılaştırma resminde görebilirsiniz.) Bunu bir ısı ölçer ile test edebilirsiniz. Hairens ION-700 ise ekranda görünen gerçek ısıyı verir. Bu sayede çok da performanslıdır ve saçınızı daha hızlı düzleştirir. 


Hairens ION-700 saçlarınızı tararken çekmez ve yolmaz. Tarak dişleri silikon değildir. Kalitesiz ürünlerde uçlardaki pembe dişler silikon olduğu için çekme yaparak yolmaktadır. (Bu ürünlerin müşteri yorumlarında bu şikayetleri görebilirsiniz.) 


Hairens ION-700 orjinal üründür ve faturası ile birlikte gönderilir. 2 yıl garantilidir. Garanti belgesi ürün kutusunda mevcuttur. Ucuz ürünler genellikle faturasız gönderilmektedir. Faturasız ürünlerde garanti için hak iddia edemezsiniz.


Hairens ION-700 Anti-Statik İYON Teknolojisi. İyonik fonksiyonu ile saçınızı + ve - ışınlar veriyor ve saçtaki statik elektriklenmeyi önlüyor. Açma kapama anahtarı mevcuttur. Isı derecesini anlık olarak gösterir. Saçınızı tararken ısı derecesi düştüğünde kaç dereceye düştüğünü o anda ekranda görebilirsiniz. 

En yeni teknoloji ile üretilen Hairens ION-700 benzerlerinden farklı olarak diğer ürünlerin hata ve kusurlarından arındırılarak tasarlanmıştır. Yeni teknolojisi ve güçlü özellikleri ile benzerlerinden ayrılmaktadır.




Bu Ürün Diğerlerinden Çok Farklı. Geliştirilmiş Yeni Jenerasyon, Tüm Hata ve Kusurlar Giderilmiş.





Üreticiden Öneriler



1-En iyi performansı almak için saçınız kuru olmasını öneririz. 

2-Saçınızı tararken normalde taradığınız gibi hızlıca değil yavaşça, bekleyerek ve saçınızı arasından kaydırarak taradığınızda saç düzleştirici tarak ısıyı saçınıza çok daha iyi verecektir ve çok daha iyi düzleştirme yapacaktır. 

3- Saç düzleştirici tarağı ters tuttuğunuzda (seramik yüzeyi dışa doğru bakacak şekilde) daha iyi sonuç alınmaktadır.

4- Düzleştirmeye başlamadan önce normal bir tarak ile saçınızı tarayınız.
Bu ürünü saçınızın dolaşığını açmak için kullanmayınız. Başka bir tarak ile taradıktan sonra dolaşığı açılmış saçta kullanın.


Hairens ION-700 Elektirikli Saç Düzleştrici Tarak. Zamanınızı çok harcamadan, hızlı bir şekilde saçlarınızı düzleştirerek daha iyi bir görünüm kazanmak için tasarlanan Hairens ION-700 Saç Düzleştirici Tarak ideal bir ürün olarak sizlerin kullanımına sunulmuştur.

 



HAIRENS ION-700 ÖZELLİKLERİ:


SERAMİK KAPLAMA:
Seramik kaplama yüzeyi ile güçlü ısınma ve saçların kolay bir şekilde taranmasını sağlar. Seramik ısı panelinde saçlarınız adeta saten gibi arasından kayar ve sürtünme yaşanmaz. Seramik ısıtma teknolojisi saçlarınızı yıpratmadan düzleştirir.


TÜMLEŞİK, ÇIKMAYAN DİŞLER:
Tamamen birinci sınıf seramik taban ve tümleşik, çıkmayan dişler sayesinde saçlarınızı yolmadan, çekmeden düzleştirir. saçlarınıza zarar vermez. (Eski nesil yerinden çıkan silikon uçlu ürünlerden değildir. Yüzeyinden çıkan plastik topuzlu ürünlerden kaçının.)


ISI SEVİYESİ:
120°C - 200°C arası ayarlanabilir sıcaklık seviyeleri sayesinde her türlü saçın en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Tüm saç tipleri için uygundur.


ISI PERFORMANSI:
Gerçek 200°C ısı seviyesi sayesinde yüksek ısı performansı sağlayarak saçlarınızda etkin bir düzlük oluşturur, uzun süre aynı işlemlerin yapılmasını önler,


PTC ISITMA TEKNOLOJİSİ:
Hairens ION-700 düzleştirici tarak fırça yeni PTC ısıtma teknolojisi sayesinde hızlı ısınır ve daha güven ısıtma sağlar.


GÖSTERGE PANELİ:
LED göstergeli paneli anlık olarak ısı değişimini takip edebilirsiniz. Değişen her derece gösterge panelinde gösterilir.


ANTİ-STATİK IYON FONKSİYONU:
Yeni nesil anti-statik iyon fonksiyonu sayesinde saçlarınızda elektiriklenme, kabarma meydana gelmez. Bu özellik, iyon düğmesi ile kapatılabilir ve açılabilirdir.


60 DK. SONRA OTOMATİK KAPANMA:
Açık bırakıldığında (prize takılı haldeyken kullanılmadığında) 60 dakika sonra otomatik olarak kendini kapatır.


SAÇ DOLAŞMASINI ÖNLEYEN 3D TASARIM:
3 boyutlu yüzey dişli tasarımı ile saçların tarak içerisinden kolay bir şekilde geçmesini ve tüm saçların aynı ısı performansından faydalanarak hem saçların hızlı bir şekilde, hem de dolaşmadan düzleşmesini sağlar.


CİLTLE TEMASI ÖNLEME:
Dişlilerin ölçü kombinasyonları ısı sağlayan seramik yüzeyin ciltle temasını önleyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede saç derinizin fazla ısıya maruz kalmaması sağlanır.


360 DERECE DÖNEBİLEN KABLO:
360 derece dönebilen kablosu sayesinde ergonomik bir kullanım sağlar. ION-700 kolay bir şekilde her yöne döndürülebilir.


YÜKSEK KALİTE SAÇ DÜZLEŞTİRME:
Saçlarınızda yüksek kalitede düzleştirme sağlayarak kuaförlere düzleştirme için fazla para ödemekten sizi kurtarır.



KULLANIM TALİMATI


Önemli Not: Cihazı kullanmaya başlamadan önce saçınızın tam olarak kurulandığından, ıslak olmadığından emin olunuz.

1. Saç düzleştirici tarağın fişini uygun bir şebeke prizine takın. Güç düğmesine basın ve açın. LED ekran paneli yanacak ve OFF yazısı görünecektir. Güç düğmesine “ Image ” 3 saniye basılı tutarak cihazı açın. Daha sonra güç düğmesinin üzerindeki ısı ayarı düğmesine “ °C +- “ basarak cihazın ulaşmasını istediğiniz ısı derecesini seçin. Sıcaklık değeri 120°C ile 200 °C arasındadır. LED panelden cihazın ısısını takip edebilirsiniz.

2. Cihaz İlk açıldığında açılan gösterge panelinde derece ayarını “ °C +- “ düğmesine basarak 10 'ar derece değiştirebilirsiniz. Daha kıvrımlı veya sert saçları düzleştirmek için daha yüksek derece seçilmesi önerilir.

Aşağıda temel saç şekilleri için önerilen sıcaklık derecelerini bulabilirsiniz.


SAÇ ŞEKLİ SICAKLIK DERECESİ

  • İnce telli, düz saçlar / 120°C - 140°C
  • Rahat şekil alan, normal saçlar / 140°C - 160°C
  • Kalın telli dalgalı saçlar / 160°C - 180°C
  • Sert ve zor şekil alan dalgalı saçlar / 180°C - 200°C


3. Cihazın iç tarafındaki iyon düğmesi ile iyon fonksiyonu özelliğini kapatabilir veya açabilirsiniz. Mavi ışığın yanması iyon fonksiyonunun aktif olduğunu gösterir. (Bu fonksiyonun kullanımı saçlarda oluşabilecek elektriklenmenin azalmasını sağlayacaktır.)

4. Cihaz istenen ısıya ulaştıktan sonra saçınızı normal bir şekilde tarar gibi saç düzleştirici tarak ile saçınızı yavaşça tarayınız. Yavaşça taramak saçınızın yeterli ısıyı almasını sağlayarak düzleştirme işlemine yardımcı olacaktır. (Not: Elektrikli saç düzleştirici tarağını başınızın derisine çok yaklaştırmayın. Çok yakın olması derinizin ısıdan zarar görmesine sebep olabilir.)

5. Bu cihaz son çalışma anından itibaren açık bırakılması durumunda 60 dakika sonra kendini kapatacaktır. Sadece tekrar güç düğmesine basılması durumunda ısınmaya başlayacaktır.

6. Düzleştirme işleminiz sona erdikten sonra cihazın güç düğmesine 3 saniye basılı tutarak cihazı kapatın ve fişten çekin.


Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV000004C3XO
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Popüler aramalar

Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
One Step Pratik Hava Üflemeli Saç Kurutma ve Şekillendirme Aleti
Arzum AR5063 Volume Pro Hava Üflemeli Saç Düzleştiricisi - Siyah
Arzum AR5068 Superstar Touch Saç Düzleştirici Fırça
Arzum AR5036 Superstar Saç Düzleştirici Fırça
172,72 TL
409,00 TL
379,00 TL
289,01 TL
Satıcı
YOPİGO TÜRKİYE 9,8
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Değerlendirmeler
(4273)
(1234)
(943)
(2680)
Cihaz Tipi Saç Düzleştiricisi Saç Düzleştiricisi Saç Düzleştiricisi Elektrikli Fırça
Isı Ayarı Var - - Var
İşlev Düzleştirme Düzleştirme Düzleştirme Düzleştirme
Hızlı Isınma - - - Var
İyon Özelliği - - - Var
Kilit Sistemi - - - Var
Malzeme - - - Seramik
Otomatik Kapanma - - - Var
Başa dön