En Ucuz ve Kaliteli Halı Aksesuarları

Evlerin vazgeçilmez dekoru ve süsü halılar, yüzlerce çeşidiyle başta salon ve oturma odaları olmak üzere yaşam ortamlarına renk ve şıklık katar. Kişisel zevk ve beğenilere göre seçilen halılar, dekoratif özelliklerinin yanı sıra zemin ile ayak arasında bir tür koruyucu görevi görür. Bu işlevi yerine getirirken aşınan ve eskiyen halının orijinal görünümünün korunması sağlık açısından da önem taşır. Halı aksesuar modelleri kolay kullanımlarıyla halının orijinal şık görüntüsünü korur ve zeminin kolayca temizlenmesi açısından pratik çözümler sunar.

Halı Aksesuar Fiyatları

Birçok farklı malzemeden üretilen halılar, görselliği, dokusu, rengi ve yumuşaklığı ile evlerin önemli bir parçasıdır. Halının kullanım alanının niteliği, iplik ya da elyafının özellikleri, lekeye dayanıklılığı ve kolayca temizlenebilmesi ya da güneşe maruz kalması gibi pek çok etken halı alımlarında etkilidir. Tüm bunlar, halının kullanım süresini de belirler. Özellikle yoğun olarak ayakla temas eden bölgelerin aşınma riski çok daha fazladır. Salon, oturma odası, koridor ve merdivenler gibi kullanım alanlarının yoğun olduğu alanlar hijyen olarak da korunmalıdır. Bu da daha sağlıklı bir yüzey için sıklıkla temizlik maddelerinin kullanımını gerektirir. Halı aksesuarları, özellikle çocuk odaları başta olmak üzere hijyen özelliği sayesinde halının korunmasının yanı sıra temiz ve sağlıklı bir ortamın oluşmasına yardımcı olur.

Halıları ilk günkü haliyle koruma için kullanılabilecek halı aksesuar fiyatları sağladığı yarara göre farklılık gösterir. Örtü modelleri arasında önemli olan fark üretimde kullanılan kumaşın niteliği olarak öne çıkar. Farklı desenlerde veya sade örtüler ilk halılarınızı başka formlara dönüştürebilirsiniz. Herkesin ulaşabileceği bir aralıkta bulunan fiyatlar, odalarınız için sunduğu pratik çözümler ile tercih edilen ürünler arasında yer alır.

Halı Aksesuar Modelleri

Halı tercihlerinde doku ve desen seçimi, genellikle renk seçiminde olduğu gibi mobilya ve perdelerle uyumlu bir şekilde yapılır. Halı aksesuar modelleri, pek çok farklı renk, tarz ve özel dokularıyla odalarda halı şıklığını tamamlar. Lastikli halı örtüsü özelliği ve yumuşak dokusuyla halıyı korur ve rahat bir kullanım sağlar. Wellsoft kumaş yapısı ile oldukça dayanıklı olan halı aksesuar modelleri, deforme olmadan uzun yıllar kullanılabilir. Antibakteriyel özelliğiyle çocuklu aileler için hijyenik bir kullanım imkanına sahiptir. Nefes alabilen yapısıyla hava akışını sağlıklı bir şekilde sağlar, koku ve bakterilere karşı korur. Kadife kumaştan üretilen halı aksesuar modelleri, renkli ve desenli çeşitlerinin yanı sıra mor, pudra pembe, naturel, kemik rengi ya da çiçek motifli olmasıyla modelleriyle odaların dekorunu tamamlar. Çocuklu aileler için oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan kadife yüzey, yumuşak dokusuyla güvenli bir zemin oluşturur. Lastikli olduğu için kıvrılma ve düzeltme istemeyen aksesuarlar, ayak altında buruşmaz ve kayma riskini engeller. Ütü gerektirmeyen yapısı, günlük hayatta ayrıcalıklı bir konfor sunar. Orijinal halının ilk hali ile korunmasını sağlayan halı aksesuarlarının temizliği son derece kolaydır. Makinede yıkanabilen modeller, çabucak kurur, rengi solmaz ve ilk günkü canlılığını uzun süre korur.

Halı aksesuarları arasında yer alan zemin kaydırmayan bantlar, evde yürürken ya da çocuklar koşarken kayan halı tehlikesini en aza indirir. Bantlar sayesinde halı ya da kilimlerin yere sabitlenmesini sağlanabilir. Satışa sunulan kaydırmaz pedler ise çıkarılıp yıkanabilir ve başka halı ya da kilimlerde kullanılabilir. Farklı genişliklerde bulunan bantlar, aynı zamanda çıplak ayakla üzerine basılabilme özelliğine sahiptir. Bu sebeple merdivenler, kapı önleri ve kayna riskinin bulunduğu yerlerde rahatlıkla uygulanabilir. Kendinden yapışkanlı olan ürünler ise size dilediğiniz alana kolay uygulama imkanı sunar.

Halı Aksesuarları

1.051 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Aksu
  2. Cici Halı
  3. YenibiStil
  4. Else
  5. Nur Home
  6. Armada
  7. HomeStill
  8. Prado
  9. GadaHome
  10. Latuda
  11. Desan
  12. Ladystone
  13. Acassia Home
  14. Greenleaves
  15. Lorex
  16. Plato
  17. Al
  18. Fonnava
  19. Junıor
  20. Sgs
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar A-Z
 6. Tema
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246/60006945
BAŞA DÖN