Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Harbee Propolisli Keçiboynuzu Özü 230 gr

Harbee Propolisli Keçiboynuzu Özü 230 gr

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
hepsi
burada
Loading interface...
DSACategoryId/2147483619/28001469/28001474/28002291
Harbee Propolisli Keçiboynuzu Özü 230 gr DOĞAL ANTİBİYOTİK
Propolis doğada bulunan en güçlü antibiyotik etkiye sahiptir. Gösterdiği antioksidan etkiyle hastalıklarla mücadelede etkin rol oynar. Ateş düşürücü özelliği kanıtlanmıştır.
-Antibakteriyal, Antiviral ve Antifungal etkiye sahiptir.
-Kansızlık ve Demir eksikliğinde etkili bir alternatif tedavidir.

SOLUNUM YOLU PROBLEMLERİNDE
Keçiboynuzunun etkisinin yanında, propolis antiviral, antibakteriyel özellikleri ile bronşit, bronşiyal astım ve kulak burun boğaz enfeksiyonlarında etkilidir. Faranjit, laranjit, tonsilit vb. enfeksiyonların tedavisinde yardımcıdır.

AĞIZ İÇİNDEKİ PROBLEMLERDE
Diş ve diş eti enfeksiyonlarının tedavisinde, aft, uçuk problemlerinde etkilidir. Ağız içi kokularının giderilmesinde etkin rol oynar.
-Mide, bağırsak sisteminde etkilidir.
-Gastrit ve kolit tedavisinde kullanılır.
-Kolestrolü düzenler.
-Varis ve damar sertliğinde etkilidir.
-Antibiyotiklerle birlikte alındığında, antibakteriyel etkiyi en az on kat arttırdığı gözlemlenmiştir.


Diyabet hastalarında ve 3 yaşından küçük çocuklarda doktor kontrolünde kullanınız.

GIDA TAKVİYESİDİR,nbsp;İLAÇ DEĞİLDİR..nbsp;

* Satışını yaptığımız tüm ürünlerimiz şeker vs. kesinlikle hiçbir katkı maddesi içermez, %100 doğaldır, saftır, istediğiniz yerde analiz yaptırabilirsiniz.nbsp;
* Ürünlerimiz her zaman en son sezona aittir, üretim ve son tüketim tarihi ürün ambalajı üzerinde yazılıdır, garanti emniyet bantlıdır, görselde gördüğünüz gönderilmektedir.nbsp;
* KÖYCEĞİZ BALI adlı tüm internet mağazalarımızda, yerel işletmelerimizde ve ihracata giden en küçük kavanozdaki ürün ile en büyük tenekenin içindeki ürünün kalitesi birebir aynıdır; tek bir yerden, fabrikamızdan çıkmaktadır.
* Ege Bölgesi'nin en büyük ve en kapsamlı laboratuvarlarından birine sahibiz. Kendimize ait ürünleri analiz yaptığımız gibi dışardan gelen ürün analizlerini ücreti mukabili yapıyoruz.
* Web sitemizde analiz raporlarını, ihracat yaptığımız ülkeleri ve sattığımız ürünleri ve hakkımızda yapılan değerlendirmeleri görebilirsiniz. Türkiye'nin çam balı ihracatında en önde gelen firmaları arasındayız.
* %100 Türk sermayeli ÖZÇAKIRLAR GIDA SAN. ve TİC. nin temeli MuğlaKöyceğiz'de 1981'de atılmıştır. Tüm dünyaya satışımızı Köyceğiz'den yapmaktayız. Markamız tescillidir, ürünlerimiz TÜRK MALIdır.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön