Hardline Nutrition
Hardline %100 Mikronize Kreatin 300gr

Hardline %100 Mikronize Kreatin 300gr

Hardline Nutrition
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
hardline ürünleri candır (02.08.2013)
spor hayatımdır ve suplementlerde canım ! yıllardır sponsorlukları zengin çeşitleri ve kalitesiyle ile yerini gücünü ispat eden hardline ürünlerini hiç korkmadan kullanabilirsiniz. birkaç şaşkın kendini hoca sanan önyargılı bilgiçler haricinde hardlineı yıllardır bilen tüketen ve faydasını gören benim gibi binlerce sporcu vardır. özellikle sürekli kullandığım ürünleri zone kreatin ve bcaa sıdır ve bazende karnirin kullanırım şu ana kadar yüze yakın ürünlerini kullanmışımdır hatta belki kullanmadığım birkaç ürünleri kalmıştır keseme göre bir bütçemi hardlinea ayırırım ve en ufak sıkıntı yaşamadım. birkeresinde kargoda patlak ürün gelmişti onuda hemen değiştiler. yerlidir, ürünleri taze ve kaliteli hammaddeler ile üretilir ve en ufak bir terettütünüzde telefonlerından ulaşıp müsait olduklarında rahatlıkla destek alabilirsiniz. süper bir firma inşaallah dahada büyüyüp dünya markası olurlar çok sevinirim çünkü bunu hakediyorlar. bizdeki devlet devlet olsaydı çoktan dünya markası olmuşlardı zaten neyse sağlıklı ve etkili ürünleri vardır kullanılabilecek sayılıu birkaç markadan biridirler tavsiyemdir devamını göster devamını gizle
muzaffer terlemez (37) - Kayseri - Türkiye Tüm Yorumlar (56)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354054

Hardline %100 Mikronize Kreatin 300gr

KULLANIM AMACI
%100 Saf mikronize kreatin içerir.
Güç ve enerji artışına,
Kas yapılanmasına,
Kas büyümesine
Daha ağır ve uzun süreli antreman yapmanıza yardımcı olur.
 

İçindekiler:%100 Mikronize Creatin Monohidrat.

  

.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi Kreatin
Gramajı 300 g
İçerik Tipi Toz
Menşei Türkiye
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORHRD70
 • sağlık açısından güvenilir ve etkisi yüksek memnunum

  kaç kutu bitirdim hatırlamıyorum gönül rahatlığıyla kullanılabilecek güvenilir bir creatine ürünü kaliteli etkili ve fiyatı avantajlı kesinlikle değiştirmeyeceğim bir ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (6) Hayır (0)

 • kaliteli

  hardline ürünleri gerçekten çok güzel. uzun zamandır bu spor ile ilgileniyorum tüm markaları da kullandım. hardline tüm ürünleri en az diğerleri kadar güzel ve kaliteli. verim almanız çalışmanıza bağlı eğer hakkını vererek çalışırsanız. hardline kreatin ve diğer ürünleri üstüne düşen görevi layıkıyla yerine getiriyor. yeter ki siz de üzerinize düşen görevi yerine getirin.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • kullanım tavsiyesine muhakkak uyun !

  kullanılabilecek birkaç creatine den biri kesin etkili

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (11) Hayır (0)

 • fiyatı ve kalitesiyle her zaman işimi görmüştür güvenilir ürün yanlız kullanmasını bilmelisiniz

  Kreatin hakkında bilgi; %100 Saf mikronize kreatin Güç ve kuvvet artışı Yağsız kas kütlesi Enerji patlaması Protein sentezi Hücresel yoğunlaşma Artan ATP sentezi Yorgunluğu azaltır Laktik asit seviyesini minimum düzeyde tutar Kreatin monohidratın kullanılması ve yüklemesi, 6 haftalık kullanım peryodu ve sonrasında 1 haftalık dinlenme süresi olarak önerilir. İlk hafta 4x5 gr (günde 20gr) yükleme, sonraki 2.-6. haftalarda günlük 5gr kullanım, 7.hafta dinlenme süresi olarak kullanılır.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (15) Hayır (0)

 • Dört Yıldız

  ürün güzel yalnız kargo çok yavaş

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (0)

 • Harika !!!

  İlk Kez Kullanmama Ragmen %25 Gibi Bir Performans Artışım Oldu, 1 - 2 Haftada Etkisinin Tam Göstereceğine İnanıyorum. Buarada Dudağınız Kuruyor Bol Bol Su Tüketmeniz Gerekir.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (1)

 • vay be dedirtti bana

  iliklerime kadar hissettim 1 haftayı geçti hergün kullanıyorum eski antremanlarımla şimdiki arasında ciddi fark var

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (27) Hayır (0)

 • tavsiye ederim

  ihtiyacım olduğunda kullandığım bir creatine her kullandığımda beni memnun ediyor çok işime yarayan kaliteli ve kesinlikle etkili bir ürün ve hep taze oluyor tavsiye edilecek en başarılı creatine ürünü bence

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (38) Hayır (0)

 • güçlü ürün gerçekten iyi

  etkisi mükemmel kaslarımdaki etkisi gözle görülür yanlız doğru zamanda doğru dozda kullanılmasını öneririm özellikle kreatin için söylüyorum sonuçta hayat kaynağımız suyu bile az yada çok içersen o bile zararlı !

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (46) Hayır (1)

 • kaliteli ve etkilidir

  çok defa kullandım etkili düzenli antreman yapanlara öneririm hiç sorun yaşamadım

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (58) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (56)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN