Hardline Nutrition
Hardline L-KARNITIN Matrix 3000 mg 30 ml*20 adet

Hardline L-KARNITIN Matrix 3000 mg 30 ml*20 adet

Hardline Nutrition
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
Etkisi Psikolojik Diyenleri Anlamıyorum. 12 Mayıs 2016, Perşembe
İster psikolojik ister fizyolojik olsun ürünün bana çok faydası var. Spora başlar başlamaz bir ısınma hissediyorum. Etkisi başka bünyede farklı olabilir ancak bende ürünü kullanınca yorulma diye birşey yok. Ne zaman yorulacam diye 2 saat spor yaptım yinede yorulmadım. Tek sıkıntı nefesim yetmiyor. Tadı tatlandırılmış limon suyu gibi içilmeyecek gibi değil tadında sıkıntı yok. Etkisi faydası çok güzel ancak fiyatı biraz zorluyor beni. Kapsül olanını ve litrelik olanınıda kullandım ve kullanıyorum. üçü arasında en iyisi bence bu. İçimi kolay etkisi daha güçlü buna oranla fiyatı biraz daha yüksek. 1 kutu kapsül bitti. 2 litre thermo bir kutu bundan var hepsi bitince yeniden alacağım. Çok memnunum tavsiye ederim. devamını göster devamını gizle
Y***** K***** Tüm Yorumlar (53)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354265

Hardline L-KARNITIN Matrix 3000 mg 30 ml*20 adet

  
.
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 20
Aroma Limon
Besin Çeşidi L-Karnitin
Gramajı 3000 mg
İçerik Tipi Sıvı / Shot
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORHRD83
 • AK
  Hardline L-KARNITIN Matrix 3000 mg 30 ml*20 adet

  ürünü yorumları okuyarak aldım daha önce büyük şişe olarak denemiştim.Ürün Türk malı olarak en kaliteli ürün sınıfına girer.tadı limon ama keskin bir limon tadı yok ekşi değil.sporda yağ yakımında yardımcı olduğunu düşünüyorum .

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (17) Hayır (0)

 • EK
  Beş Yıldız

  harika bir ürün...tavsiye ederim. .özellikle ürünü kullandıktan sonra yorum yapıyorum.harika bir şekilde ter atıyorum.kullanmaya devam edeceğim.

  - Kocaeli - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (21) Hayır (0)

 • BE
  güçlü karnitin

  antremandan 15 dk öncesi bir tane iyi gidiyor içine beta alanin olması büyük fark ! tavsiye edilir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (0)

 • Daha iyileri de var ama bu ürün de gayet mutlu etti beni

  Kesinlikle verimli ve hakkıyla antrenman yapmanızı sağlıyor. Unutulmamalı ki yağ yakmaya yönelik antrenmanlarıınızda yani koşu bandı bisiklet eliptik gibi aletlerle çalışınca rahatlıkla size enerji veriyor ve yağ yakımınıza katkı sağlıyor. Daha önce Multipower L Carnitine Likit 1800 Mg 20 Ampül kullanmıştım.Bu sefer bu markayı aldım.Ama bir sonraki sefer bunu almayacağım. Tadı limon aromalı ve çok beğenmedim. Sadece tadı yüzünden bile bir sonraki sefere multipower markasını alacağım.Ayrıca Multipower da daha çok verim aldığımı hissediyorum. Bu marka alınmaz mı kötü mü diye soracaksanız eğer , alınır merak etmeyin. Hakkıyla antrenman yapıyorsanız bu markadan da verim rahatlıkla alacaksınız.

  MERKEZ - Trabzon - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (18) Hayır (4)

 • RD
  Beş Yıldız

  siparişi dün vermiştim hemen geldi çok teşekkürler kullanmaya başlıcam inşallah işe yarar

  - Ankara - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (0)

 • ES
  Güzel

  Geldi ertesi gün halı maçım vardı maça gitmeden bir şişesini içtim aktiviteden yarım saat önce diyor ama bence 1 saat yada 45 dk önce olmalı maç bitti benim hala koşasım vardı ???? ben maçtan geldikten sonra çok ciddi yorgunluk yaşardım hiç ama hiç yorulmadım ertesi gün biraz da olsa ağrım olurdu hiç ağrım olmadı ama maç 10-11 di gece 4 de uyuyabildim vucüdumda maç sırasında soğuk bir kan dolaşımı hissediyordum tek kötü yanı gece maçından sonra uyuyamamak onun dışında işe yarayan bir ürün

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (34) Hayır (1)

 • %100 performans sağlıyor

  9 aydır mükemmel diyet istisnasız düzenli spor yapıyorum Vücudumda göbek çevresindeki yağlar sanki beton dökülmüşçesine çok çok ağır eriyordu bu sebepten aldım, spor esnasında Vücudumda sanki ufo yanıyo ama gram yorgunluk yok daha fazla spor yapasım geliyor, kullanmadan önceki göbeğimin fotosunu çektim kutu bitince tekrar çekip kıyas yapacağım. Performansı arttırdığı kesin, zayıflamayı da görecez.

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (39) Hayır (0)

 • BD
  çok memnunum

  antreman yapsamda yapmasamda her gün bir shot alıyorum çok çok iyi hissettiriyor haftada 2 halı saha yapıyoruz herkes bendeki farkı hissetti :) çok memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (32) Hayır (0)

 • AB
  kesin deneyin

  her antreman başı bir tane shot içiyorum eskiye nazaran çok farketti çok memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (36) Hayır (0)

 • GC
  Bana anlatsalar inanmazdım

  On saat çalışan birisiyim devamlı ayaktayım akşamları eve geldiğim de felek bir şekilde bacaklarım ağrıyordu. Dört gündür kullanıyorum ilk gün ikinci gün inanmak istemedim ama bu gün dördüncü gun ne yorulma ne ağrı var. Sabahları evden çıkmadan aç karnına kullanıyorum. Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum firma babamın oğlu değil pişman olmayacaksınız.

  - İstanbul - Türkiye

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (40) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (53)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisi’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. İlgili banka ekranlarına Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankaya güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi girin/kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Kimler Faydalanabilir?
Hepsikredi ile kredi başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik no ve cep telefonu ile giriş yapmanız yeterlidir. Tüm T.C. Vatandaşları Hepsikredi’ye başvurabilir. Kredi değerlendirmeleri Fibabanka tarafından yapılır.
Ayrıca Fibabanka online bankacılık hesabı olan tüm müşteriler de Hepsiburada’dan ayrılmadan Hepsikredi’ye başvurabilir.
İş Bankası, Garanti Bankası ve Yapı Kredi bankalarından Alışveriş Kredisi kullanabilmeniz için kredi kullanmak istediğiniz bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN