ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Hardline Nutrition
Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet

Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet

Hardline Nutrition
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
14 Kasım 2012, Çarşamba
amino 9000 den iki kutu kullandım ve daha bitirmeden amino full ü denedim çok memnun kaldım. 9000 dende çok memnunum ancak profesyonel olmadığım için bu daha kompleks geldi bana ve buna devam edeceğim, etkisini mükemmel aldım, kargosuda siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçtiğinden başarılı.
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354033

Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet

KULLANIM AMACI
Kas yapılanmasına,
Pozitif nitrojen dengesi oluşturmaya,
Enerji vermeye yardımcı olur.
Protein, Kreatin monohidrat, Taurin ve Kafein içerir..
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde T??rkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 300
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi Amino Asit
İçerik Tipi Tablet
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORHRD56
Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet DeğerlendirmeleriTüm değerlendirmeler (98)
Hardline Nutrition Amino Full 300 Tablet
Çok İyi
(47)
Çok İyi (47)
%48
İyi
(41)
İyi (41)
%42
Ne İyi / Ne Kötü
(5)
Ne İyi / Ne Kötü (5)
%5
Kötü
(3)
Kötü (3)
%3
Çok Kötü
(2)
Çok Kötü (2)
%2
Ortalama Puan
4,3
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (28)
Fotoğraflı değerlendirmeler (0)
Bu ürün ile ilgili 98 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 98 değerlendirme var.
TG
TG
amino 9000 den iki kutu kullandım ve daha bitirmeden amino full ü denedim çok memnun kaldım. 9000 dende çok memnunum ancak profesyonel olmadığım için bu daha kompleks geldi bana ve buna devam edeceğim, etkisini mükemmel aldım, kargosuda siparişi verdikten 3 gün sonra elime geçtiğinden başarılı.
(33)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SG
SG
Daha önce niye ön yargılı olduğumu anlamadım, ilk etapta karnitin ile başladım ve iki aydır spor yapıyorum şimdide 15 gündür amino full kullanıyorum, çok başarılı ve sağlıklı olduğundan güvenerek içiyorum. etkisinin beni çok tatmin ettiğini söylemeliyim, %50 performans artışı sağladı.
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ES
ES
sürekli amino 9000 kullanıcısıyım en son bu yeni aminoyu denemek için aldım. bana farklı olduğunu hissettirdi. bir değişik enerji artışı oldu. sanırım bir süre daha deneyeceğim.
(39)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DY
DY
amino kullanmaya başladığımdan beri birçok ürün denedim bazıları haricinde en çok hardline amino bana en uygun geleni oldu. çıktığından beri kullanıyorum ve fitnessçi olarak çok faydasını görüyorum. aminofull hem kompleks bir amino hem etkisi gayet iyi hemde fiyatı çok avantajlı. sürekli kullanan arkadaşlara öneririm.
(37)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
OK
OK
Kas yapılanmasına,Kas büyümesine, Pozitif nitrojen dengesi oluşturmaya, Kas yıkımını engellemeye,Enerji vermeye yardımcı olur. Her porsiyon(3 tablet) 2,34 gram protein, 525 mg Kreatin monohidrat, 270 mg Taurin ve 25 mg Kafein içerir. Formülüne, maksimum protein sentezini sağlamak için B6 Vitamini eklenmişler. Amino profili ve değerler gayet iyi. zaten kullandığım sürede ağrılarım azaldı, seviye çizgisi birkaç çizgi birden arttı. fiyatta uygun. ben 2.kutuyu sipariş edicem, memnunum doğrusu.artık antreman sonralarındaki bitkinlik, ağrılar ve ertesi gün çekilmez bir yorgunluk olmuyor. antremanlara daha zevkle hedefime odaklı gidebiliyorum. sanırım aminoful ile daha bi güvenim geldi, çünkü insan bir yere kadar destek almadan geliyor ve kalıyor. besin desteği ise bana çok yardımcı oldu.
(50)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TT
TT
sanırım hardlineın yeni aminosu çünkü eskiden arada bir amino9000 alırdım ve gayet memnundum bunuda ilk gördüğümde denemek için aldım ve sanırım 5.kutuya başlayacağım. içerik, etki, fiyat oranları en avantajlı bir ürün. kullanmadığım zamanlarda eksikliği hemen belli oluyor.
(47)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CT
CT
kilo alıp yapılandım ve spora başladım şu anda vücutda çalışıyorum haftada üç gün salona gidiyorum hoca eşliğinde değişim gözle görülüyor enerji artışı sağlıyor aylardır progainer kullanıyordum ve 20 kilo civarında aldım ve şimdide şekillenmek için enerji artışı için amino kullanıyorum bu amaçla herkese tavsiye ederim etkisi çok başarılı...
(32)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SS
SS
Sipariş verdiğimin ertesi günü geldi.Daha önce amino 9000 kullandım memnundum yeni ürünü denemek için aldım . Ama gene haplar büyük yutması zor oluyor, ben kırarak içiyorum ama genede buyuk firma bu konuda bir çözüm üretmeli bence. etkisini daha sonraki günlerde yazarım.
(41)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BS
BS
bir yıldır koşuya çıkıyorum ve fırsat buldukça fitnesse gidiyorum , öncesinde 2 kapsul kullanıtyorum ve enerji artışı ile çok daha rahat geçiriyorum. spor yapan arkadaşlar kullanırsa farkı hemen anlayabilirler...
(31)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TS
TS
protein alıyordum zaten ve her sporcu arkadaşa öneriyorum. bir zaman sonrada ekstra enerjiye ihtiyaç duyduğunuzda aminofullü tavsiye ederim. antreman süremi uzatabiliyorum ve daha dayanıklı olarak gelişimimi hızlandırıyorum. fiyat ve içeriği en güzel ürün.
(38)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
amino olarak içeriği zengin fiyatıda uygun gördüğüm için aldım ve çok memnun kaldım, doğrusu şaşırttı beni. içimi öyle sanıldığı gibi zor değil sürekli kullandığım için bende bir enerji ve performans artışı sağladı. tabi sonuç olarak gelişimde devamında geldi. çok memnunum.
(32)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SK
SK
bazı arkadaşlar sadece aminodan medet umuyorlar. tamam muhakkak faydası olur ama doğru bir gelişim için protein olmazsa olmazdır. hardline amino full benim gibi sporseverlere uygun bir amino; içeriği zengin ve uygun fiyatlı. Sürekli tüketimede uygun, ayrıca benim seçim sebeplerimden olan en önemli yanı islami şartlara uygun olması ve taze olmasıdır. tavsiye edeceğim nadir ürünlerdendir.
(44)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
Ürün 3 günde elime ulaştı. Normal Hakkari Yüksekovada ikamet ediyorum. 1 metrelik karıda hesap edince hızlı geldi. Ürün çok iyi ambalajlanmış hapların büyüklüğü normal antibiyoklerden biraz daha büyük ama ikiye bölerek veyahut çiğneyerek böyle bir sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Kokusu gelince kötü kokmuyor. Performans bakımından arkadaşlarımın çok mennun. Protein tozuyla beraber kullanıldığında daha iyi tepkiler veriyor diyorlar. Protein tozu olmadan da faydası gözükmektedir. Aktivite öncesi ve sonrası 3 tane tüketildiğinde vucutta toparlanma olduğu ve aktivite esnasında performansının yükselmesinde katkı sağlıyor. Bence hiç kaçırmayın.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(30) - Hakkari
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TY
TY
Outdoor sporuyla uğraşıyorum. Amino full ü birkaç aydır kullanıyorum. ilk olarak hardline ın Whey ile başladım ve artık ikisini beraber kullanıyorum. Kendimi aştığımı ve enerjimin çok daha arttığını, yorgunluğumun azaldığını söylemeliyim. Ayrıca benim için önemli bir konuda bu markanın tamamen Türk bir üretisi olması benim tercih sebeblerimdir.
(36)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ZA
ZA
2,5 aydır kullanıyorum 3 arkadaşımda kullanıyordu ve onların tavsiyesiyle aldım. çok değerli bir ürün. içeriğinde ciddi enerji arttırıcı aminoasitler bulunmakta ve bunu rahatlıkla hissedebilmekteyim. şimdi proteinde alıyorum beraber çok daha etkili oluyor. fiyatıda avantajlı olduğundan memnuniyetle kullanıyorum. bu markalı ürünleri tercih ediyorum çünkü beni hiç yanıltmadı.
(42)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SE
SE
Bir süredir aminofull kullanıyorum, enerji artışı ve fiziki sağladığı destek çok çok iyi. Enerji seviyem arttı, antreman sonralarında ve ertesi günlerde kendimi zorlasam bile dinç hissedip devam edebiliyorum. Atletizm ve fırsat bulunca dalga sörfü yapıyorum. İkiside yaman sporlardır ve kesinlikle desteksiz bi yerden sonra yapamıyorsunuz. dolayısıyla aminofulden çok memnun kaldığımı paylaşmak istedim. Ayrıca whey pro ve canifitde kullanıyorum. ürünlerin teslimatındada bir sorun yaşamıyorum bazen ertesi gün üç, dört gün sonra elimde oluyor. Şikayet eden arkadaşlarada şaşırıyorum, bazen ürünlerin geç gelmesi normal değilmi ! herşeyden şikayet eden, memnuniyetsiz insanlar olduk çıktık !!!
(35)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
hardline ürünlerini beğenerek tüketiyorum, Türk markası olması ve buna rağmen kaliteli ürünleri ile uzun yıllardır hizmet vermesi beni memnun ediyor. bir sorunun veya öğrenmek istediğim bir şey olduğunda kolayca ulaşarak bilgi alabiliyorum. o gereksiz kurumsal havaları yok. ürünlerin fiyatlarıda uygun. en güzelide sağlıklı ve kaliteli ürün üretmeleri. artık bu kadar yorumdan sonra bana bir kutu amino full hediye yollarlar :))
(37)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
KS
KS
hardline kullanan bir sporcuyum ve herkese tavsiye ederim, aminosu sağlıklı ve etkilidir, sanırım 5, 6 yıldır kullanırım. bu üründe yeni heralde ! içeriğine ve fiyatına bakılırsa çok avantajlı gözüküyor. elimdekileri eritince ilk fırsatta alıp deneyeceğim.
(39)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EG
EG
ben daha önce hardline vitamin mineral kullandım, spor için takviye amino almamı tavsiye ettiklerinde hepsiburada.com dan tüm ürünleri inceledim. hardline a güvendiğim için ve uygun fiyatlı olduğu için tercih etim. düşündüğümdende etkiliymiş. antremanlarda kesinlikle %50 performans artışı oldu. bu benim için süper birşey, ağırlıkları ve çalışma süresini arttırdım. gerçi hocam benim seviyemde ağırlıkları arttırmamı istemedi ama 6 kilo ile çalışırken 3 ekleyerek devam ettim ve setleri arttırdım. toplamda 60 dakika süren çalışmam şu anda beni kesmiyor. dolayısıyle bu amino full beni çok şaşırttı. iyiki almışım dediğim bir besin takviyesi.
(35)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SB
SB
artık sürekli kullandığım güzel bir ürün, ilk başta sadece protein kullanıyordum ve çok memnun olduğumdan sipariş verirken bu aminofull üde denemek istedim ve aldım. doğrusu iyiki almışım diyorum. çünkü fitness salonundaki performansım ciddi derecede arttı. ayrıca normal hayattada kendimi daha dinç ve etkili hissetmemi sağladı.
(46)
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.

Popüler aramalar

Başa dön