Hardline Nutrition
Hardline Nutrition KGT ( Creatine - Kreatin, Glutamin ve Taurin ) 1000 gr.

Hardline Nutrition KGT ( Creatine - Kreatin, Glutamin ve Taurin ) 1000 gr.

Hardline Nutrition
%
(Kargo Bedava)
(Kargo Bedava)
karışım güzel ve kalitesine göre ucuz (26.11.2011)
hepsiburada aracılığıyla hiç sıkıntı yaşamadan alabiliyorum, bu ürünü progainer la birlikte kullandık antremanlarda ihtiyaç duyduklarımı bir arada verebiliyor hem enerjisini hissediyorsun hem kaslardaki gelişmeyi seyrediyorsunuz hemde duş aldıktan sonra antreman sonrası sendromu ortadan kalkıyor. pozitif başladığınız antremana rahat devam ederken sonrada dinç ve dingin kalıyorsunuz. ayrıca ürünlerin kalitesi çok iyi markasına güveniyorum ve çeşit çeşit ürün alarak bir dünya para bayılmak istemiyorsanız bu ürün tamamen iş görüyor haberiniz olsun. kullanınca anlıyorsunuız. tavsiye ederim devamını göster devamını gizle
Erkek (46) KADIKÖY - İstanbul - Türkiye Tüm Yorumlar (34)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354054

Hardline Nutrition KGT ( Creatine - Kreatin, Glutamin ve Taurin ) 1000 gr..
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını TÜBİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Besin Çeşidi Komplex Ürün
Gramajı 1000 g
İçerik Tipi Toz
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurtdışına Satış Yok
Stok kodu SPORHRD39
Hardline Nutrition KGT ( Creatine - Kreatin, Glutamin ve Taurin ) 1000 gr. Yorumları
Tüm yorumları gör (34)
 • bomba :)

  düzenli antreman yapıyorum ara ara kullanıyorum tıkanıp kaldığımda bende bomba etkisi yapıyor ! 22.6 gram enerji sağlayan karbonhidrat, 5000 mg Kreatin monohidrat 5000 mg L-Glutamin 2000 mg Taurin 100 mg Kafein içeriyor güvenerek kullanılabilecek birkaç markadan biri

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • sporcu arkadaşlar kesinlikle kullanabilirsiniz

  spor yapan birinin mutlaka kullanması gereken bi ürün tadı biraz farklı olabilir ama bence kullanmaya değer hemde fazlasıyla özellikle spor sonrası yorgunluk yok denecek kadar az spor salonundan çıkmak istemiyorum ya ( :

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (14) Hayır (0)

 • Ekstra Kuvvet

  HIIT Kardio ve Fitness yapan birisiyim. Bu tür ürünü ilk defa alıyorum. Antrenmandan yarım saat önce kullandım.. Limon aromalı. Performansını antrenman sırasında arttırdığını kesinlikle söyleyebilirim.. Fitness antrenmanın da limitleri zorlamana yardımcı olabilecek takviye ürün diyebilirim..

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (0)

 • hayatı spor olanlara özellikle öneririm

  kreatin, glutamin, taurin depolanmasını arttırarak ağır antrenman sonrası maksimum kas iyileşmesini, hücrenin hacim kazanmasını sağlarıyor ayrıca insülin salgılanmasını tetikliyor sonuçta geç yorulma ve hızlı iyileşme ile performans için birebir bir besin deposu öneririm

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (25) Hayır (0)

 • gelişim için kesinlikle öneririm

  çok etkili antreman performansımda ciddi deşiklik oldu bir sonraki antremanı iple çeker oldum beslenme çok dikkat edilmesi gereken birşey bazen bir yere kadar gelip duruyor insan böyle zamanlarda bu ürünler çok çok işe yarıyor vücuda ihtiyacı olan besinleri verince işte o zaman anlaşılıyor fark

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (0)

 • memnunum

  creatine glutamine taurin ve cafein birarada güzel olmuş sıkı aminolar bu yüzden antremanda farkedilir etkisi oluyor memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (43) Hayır (0)

 • arada içilmeli bence

  direkt level atlama ürünü ben ilk defa kullandım sürekli whey tüketiyorum memnunum ama bazen böyle artı besinlerde gerekiyormuş !

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (50) Hayır (0)

 • fiyatını hak ediyor

  fena birşey ağırlıklı creatine glutamine ve taurine var bayağı etkisi oldu saf wheyle kullanıyorum bana çok yaradı

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (41) Hayır (0)

 • öneririm

  sürekli spor yapan arkadaşlardan denemeyen varsa öneririm ben çok faydasını görüyorum güçlü aminoasitler ve bayağı etkililer

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (51) Hayır (1)

 • tam bir performans ürünü

  fiyatına göre etkisi çok iyi çok memnun kaldım daha önce denemediğime pişmanım hipro ile kullanıyorum seviyemin bayağı üstüne çıktım moralim düzeldi

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (63) Hayır (1)

 • Tüm yorumları gör (34)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

İncelediğiniz bu ürünü,
alışveriş kredisi ile satın almak için detayları inceleyin;
Alışveriş Kredisi Detayları
Alışveriş Kredisi Nedir?
Sepetinizdeki ürünleri istediğiniz vade seçeneği ile almak artık çok kolay!

Sepet tutarınız kadar Alışveriş Kredisin’nden 48 aya varan vade seçenekleri ile yararlanın. İhtiyaç krediniz anında onaylanır, size sadece alışverişinizi tamamlamak kalır.
Nasıl Kullanırım?
1
Alışveriş kredisi kullanmak istediğiniz bankayı seçin
Ödeme adımında Alışveriş Kredisi ile ödemeyi seçin. Müşterisi olduğunuz bankaya Hepsiburada üzerinden giriş yaparak krediyle ödeme sürecini başlatın.
2
İstediğiniz vade ile başvurunuzu tamamlayın
Bankanıza güvenli bir şekilde giriş yaptıktan sonra bilgilerinizi kontrol edin ve size uygun vade seçeneği ile başvurunuzu tamamlayın.
3
Krediniz anında onaylansın, siparişiniz ayağınıza gelsin
Sepet tutarınız kadar ihtiyaç kredisi anında onaylansın. Size sadece alışverişinizi tamamlamak kalsın.
Örnek Alışveriş Kredisi Tabloları
Vade Taksit Tutarı Toplam Tutar
tüm vade seçeneklerini görüntüle
Taksitli Satış Detayları

Ürüne Özel Taksit Fırsatları

Taksit Tutarı Toplam Tutar

Önemli Not

Fiyat Satıcı Kampanya Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
--
tarihinde stoklarda olacaktır.
--
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN