Hardline Nutrition
Hardline Nutrition L-Carnitine 500 mg

Hardline Nutrition L-Carnitine 500 mg

Hardline Nutrition
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
çok faydasını gördüm 21 Ocak 2012, Cumartesi
ürünü kullanmaya başladıktan sonra sürekli kullanmaya başladım. gıda takviyeleri arasında en güzel ürünlerden biri diyebilirim. yaklaşık 3 aydır kullanıyorum ve hayatıma renk geldi , işime daha enerjik gidiyorum biraz kilo verdim kendimi iyi hissediyorum. birde sıvısı çıktı onuda aldım ve kullanıyorum onunda kullanımı rahat oluyor ama içmeyi unutursam işimde bırakmış olduğum tableti kullanıyorum. çok sağlıklı bir ürün herkes kullanmalı bence... devamını göster devamını gizle
metin ustaoğlu (41) Tüm Yorumlar (111)
DSACategoryId/60001546/2147483635/354020/354265

Hardline Nutrition L-Carnitine 500 mg

Her kapsül 500 mg
L-Carnitine içerir

Hardline Nutrition L-Carnitine 500 mg

 

 

L-karnitinlerin öncelikli kullanım zamanı spor öncesidir. Kapsül formda olan ürünlerin kana karışması sıvı ürünlere oranla daha yavaş gerçekleştiğinden kapsül Hardline L-karnitin ürününü spordan yarım saat önce alınız. Spor olmayan günlerde kullanımına gerek yoktur. Spor öncesi kullanımı spor esnasında terlemeyi arttıracaktır. Ürünün kullanımı enerji üretimini tetiklerken spor esnasındaki performansın iyileşmesinde yardımcıdır.

 

1 bardak su (200 - 240ml) ile kapsüller tek seferde alınmalıdır. Kapsül büyüklükleri ideal boyda ve rahat yutulabilirdir. Kapsüllerin çiğnenmesi ya da açılması tavsiye edilmemektedir.

 

 

 

 

 

.

 
 
.

Hardline Nutrition üretici Firması KAVİ Gıda

Kavi Gıda 19 yıllık sektör tecrübesiyle 2003 yılından beri Türkiye’nin ilk spor gıdası markası olan Hardline Nutrition sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini en kaliteli şekilde kendi tesislerinde üretmektedir. Türkiyede’ki markaları içinde en geniş ürün yelpazesine sahip olan Hardline Nutrition, sporcu gıdaları ve gıda takviyeleri alanında bugüne kadar 3.000.000 ’u aşkın ürünle kullanıcıların güvenini kazanmıştır. Tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Hardline Kalite ve Ar-Ge laboratuarı, TÜBİTAK ile yürütülen projeler ile 400.000 $’lik yatırım yapılarak sporcu beslenme ürünleri alanında Türkiye’deki ilk ve tek laboratuar olmuştur. Kavi Gıda üretimini TC Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onayı ve kontrolünde, kendi üretim tesislerinde tamamen hijyenik koşullar altında ve ileri teknoloji ile gerçekleştirmekte ve üretimde kullanacağı hammaddeleri konusunda dünya lideri olan, patentli veya en yüksek kalitede üretim yapan firmalardan ithal etmektedir. Ürünlerinin hiçbirinde domuz yağı ve domuz katkıları bulunmamaktadır. İnsana ve doğaya saygısı ile sağlıklı, güçlü ve zinde bir toplum için sağlıklı ve yüksek kaliteli beslenme ürünlerinin bilimsel çalışmalarını artırmak amacıyla Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile işbirliği yapan Kavi Gıda, tüketicinin istek ve ihtiyaçlarını belirleyerek ürün yelpazesini genişletmektedir. Ürünlerimiz, Uluslar arası Standardizasyon Örgütünün oluşturduğu, dünyada gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan , GMP (Good Manufacturing Practise) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir. Firmamız, dünya çapında geçerli bağımsız bir belgelendirme birimi olan İsviçre merkezli SGS tarafından belgelendirilmiştir. Standartın tüm koşullarının sağlanması ve denetlenmesi için, her üretimde mikrobiyolojik ve kimyasal analizler yapılmaktadır. HARDLINE NUTRITION aynı zamanda bir ilk olarak ülkemize genç sporcular yetiştirmek amacıyla Vucut Geliştirme, Bilek Güreşi ve Motorsporları Klüplerini, Hardline Spor Klübü Derneği bünyesinde kurarak herzaman sporun ve sporcunun yanında yer almaktadır.


Hardline Nutrition Uluslararası Üretim Standartları

Üretimde Yüksek Standartlar
"Türkiye'nin Tek Helal sporcu gıda markası HARDLINE olarak ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ile üretimin her aşamasını izliyoruz ve yerinde kontrol ediyoruz." HARDLINE olarak üretim sürecinde ilk dikkat ettiğimiz unsur üretim ortamıdır. Üretim ortamının nemi, sıcaklık değeri ve hijyen prosedürlerine uygunluğunu düzenli olarak kontrol ediyoruz. "İlk giren ilk çıkar" (fifo) prensibi ile üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ürünlerimizin GMP (Good Manufacturing Practise "İyi Üretim Uygulamaları") ve HACCP (Hazard Analysis And Critical Control Points "Tehlike Analizi Ve Kritik Kontrol Noktaları") içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemi ve Helal Gıda Kritelerine göre üretiyoruz. ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Sistemimiz Dünya ‘nın en güvenilir Denetleme Kurumu olan SGS tafından; Helal Gıda üretim kriterlerimiz ise yine Dünya’nın en güvenilir Helal Gıda Belgelendirme Kurumu JAKIM’den akredite KASCERT tarafından denetlenmekte ve onaylanmaktadır. TÜBİTAK desteği ile kurduğumuz Ar-Ge laboratuvarında tasarlanan ürünleri, tablet, kapsül, toz ve sıvı formda üretiyoruz. Üretime giren her hammadde ve üretimden çıkan her parti üretimin mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel analizlerini dünya standartlarına göre yapıyoruz. Türkiye'de kendi alanında en çok üretim yapan markayız
Kaliteli Hammadde Seçimi

"Dünyanın en önemli hammadde üreticileri Davisco, Alzchem GmBh, Lonza ve Daesang HARDLINE ile çalışıyor." Tüketicilerimize daha sağlıklı ve daha kaliteli ürünler sunabilmek için dünyanın önde gelen hammadde üreticileri ile çalışıyoruz. Seçtiğimiz tüm hammaddeler mikrobiyolojik, kimyasal ve fiziksel olarak uluslararası standartlara ve İslami şartlara uymalı, insan sağlığı açısından zararlı bileşenler içermemeli, yüksek hijyen standartlarına uygun olmalıdır. Bu kıstaslardan birine bile uymayan hammaddeleri kullanmıyoruz. Hammadde ithalatını başta Amerika, Almanya ve İsviçre olmak üzere dünyanın değişik bölgelerinden yapıyoruz. Kullandığımız hammaddeler domuz yağı ve bileşenleri ile etil alkol içermemektedir. Bu konuda gerekli tüm incelemeleri yapıyor ve üretim belgelerini tedarikçilerimizden alıyoruz. Whey Proteinlerimizin %100’ü ve tüm ürünlerimizin %80’i Amerika, Hollanda, Fransa, İsviçre, Almanya ve Belçika’dan, kalan %20’si Kore, Hindistan ve Çin’den konusunda uzmanlaşmış, hammadde üreticilerinden tedarik edilmektedir. Tedariklerimizde Helal gıda kriterlerini ön planda tutuyoruz. Ayrıca hammaddeler, ithalat işlemleri esnasında uygunluk alabilmek için ve milyonda bir hassasiyete sahip Laboratuvar analizlerine tabi oluyor ve helal olma kriterlerine göre değerlendiriliyor. Türkiye'nin İlk Spor Gıdası laboratuvarını T??BİTAK ile birlikte kuran KAVİ Gıda, Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile birlikte ''Whey Proteininin Kas Kütlesi üzerindeki etkisi'' konusundaki ilk araştırmayı yapmıştır.

Yatırım ve İnovasyon

Sporcu gıdaları ve gıda takviye ürünlerini tüketiciyle buluşturmak çok aşamalı süreçleri kapsar ve bilimsel bilginin niteliklerine hakim olmayı gerektirir. İnsan sağlığının işin merkezinde olduğu üretim sürecine hazırlanırken en çok önem verdiğimiz iş kolu Ar-Ge'dir. Ar-Ge çalışmalarımız hem üretim hem de yatırımlarımızı destekler. Üretim çalışmaları için Türkiye'nin ilk ve tek spor gıdası laboratuvarını TÜBİTAK desteği ile kurduk. Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü ile Whey proteinin kasları beslediğini, kas kütlelerini arttırdığını ve enerji sağladığını, aynı çalışma doğrultusunda HARDLINE ürünlerinin doping maddesi içermediğini yaptığımız ortak çalışma ile bilimsel olarak kanıtladık. HARDLINE olarak ürün geliştirme süreçlerinde Türkiye'nin en önemli kurumları ile çalışmalarımızı sürdürerek, yeni ürünler geliştirmeye devam ediyoruz. Bilimsel çalışmaların yanı sıra üretim miktarını ve çeşitliliğini artırmak için KOSGEB ile birlikte yürüttüğümüz ”Ar-Ge, İnovasyon ve Endüstriyel Uygulama Destek Programı” bünyesinde yeni makine parkurları kuruyoruz. Kurulan yeni parkurlar ile üretim kapasitemizi ve ürün çeşitliliğimizi çoğaltıyoruz.
Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü İşletme Kayıt Belgesi
.
SGS (Uluslararası Bağımsız Denetleme Firması)
HELAL Sertifikası
.
WADA (Doping İçermez)

SGS Sertifikası

Ürünlerimiz, Dünya çapında geçerliliği olan İsviçre menşeili SGS firması tarafından denetlenerek sürekli mikrobiyolojik ve kimyasal analizler ile belgelendirilmektedir. Uluslararası Standartizasyon Örgütünün oluşturduğu, Dünyada Gıda güvenliği alanında en kapsamlı sistem olan GMP ( Good Manufacturing Practise ) İyi Üretim Uygulamaları ve HACCP ( Hazard Analysis and Critical Control Points ) Tehlike Analizi ve Kritik Noktaları standartlarını içeren ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile üretilmekte ve izlenmektedir.

.
Adeti 100
Aroma Aromasız
Besin Çeşidi L-Karnitin
İçerik Tipi Kapsül, Sıvı / Şişe
Menşei Türkiye
Son Kullanma Tarihi -
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu SPORHRD19
 • SB
  işe yarıyor

  bakalım devam edeceğim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (1) Hayır (1)

 • NU
  etkili ürün

  carnitine ürünleri arasında tercih edilecek birkaç üründen biri özellikle tablet alacaklar için tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (12) Hayır (0)

 • HE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Beş Yıldız

  Sanırım işe yarıyor :) Bu ürünün gerçekten vaad ettiği etkiyi yaptığı henüz resmi olarak kanıtlanmamış olsa da psikolojik olarak sanırım vücut yağ yakmayı hızlandırıyor.

  AVCILAR - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (24) Hayır (1)

 • HE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Güzel alışveriş

  Teşekkürler. hızlı teslimat, ürün nasıl bilmiyorum ama marka olarak kötü bir marka değil. Hakan ERENLER

  AVCILAR - İstanbul

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (13) Hayır (0)

 • HK
  memnunum

  ben bayağı memnunum kullandığımda kendimi dinç ve enerjik hissediyorum özellikle kullanmadığım zamanlara göre dikkat ettim gerçekten enerji sağlıyor

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (23) Hayır (0)

 • İE
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  doğru ürün doğru yerde kullanılmalı.

  l-karnitin enerji vermez. karnitin yağ yıkımını sağlar ve kalp krizinin önüne geçer kalp kaslarını kuvvetlendirir . ağır spor yapanlar mutlaka içmeli yada bol bol yoğurt tüketmeli.

  GAZİEMİR - İzmir

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (19) Hayır (0)

 • AC
  tavsiye ederim

  fiyat performans kalite iyi zaten hardline ürünleri her zaman tercihim benim için öndedir ama gelişmiş ülkelerdeki gibi sadece hanımlara özel ürünlerdende bekliyoruz :)

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (26) Hayır (0)

 • ZK
  ben beğendim

  iyi ter attırıyor antremanla beraber tavsiye ederim

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (29) Hayır (0)

 • ET
  Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
  Dört Yıldız

  ürün gayet güzel. enerji verdiğini hissediyorsunuz. Kokusu köyü. ama sıkıntı değil.

  KANGAL - Sivas

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (34) Hayır (0)

 • MK
  güzel ürün

  enerji veriyor ve antreman öncesi kullanırsamda çok iyi ter attırıyor memnunum

  Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

  Evet (36) Hayır (0)

 • Tüm yorumları gör (111)
Kapat Ürün Yorum Kriterlerimiz

Ürünle ilgili görüşlerinizi paylaştığınız için müşterilerimiz adına teşekkür ederiz.

Hepsiburada’da yer alan ürün yorumları, müşterilerimizin satın aldıkları veya kullandıkları ürünlere dair değerlendirmelerini içerir.

Ürün veya markayla ilgili bilgi veren, ürüne ve kullanımına dair artı ya da eksi özellikleri yazan, tedarik ve teslimat sürecini değerlendiren yorumlar onaylanarak ürün sayfasında yer alır.

Hakaret, argo veya alaycı tavır içeren, fiyat bilgisi verilen, soru sorulan, link verilen, karşılaştırma yapılan, 1-2 kelime olup yeterli bilgi içermeyen yorumlar onaylanamamaktadır.

Bu kriterlere göre incelenen yorumlar, kısa bir değerlendirme sürecinden geçer, uygunsa onaylanarak ilgili ürün sayfasında yer alır. Değerlendirme süresi, yorumların geliş sıralamasına göre değişkenlik gösterebilir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
BAŞA DÖN