Hastane Ekipmanları

Hastanelerde ve hastane sonrası doktorunuzun önerisine yönelik olarak evinizde kullanabileceğiniz birçok sağlık ürünü bulunuyor. Şeker hastalığı olanlar, kulaklarında kronik rahatsızlığı bulunanlar, pansuman yapılması gereken kişiler için geliştirilmiş özel ürünler size destek oluyor.

Hastane Ekipmanları

Çocuğunuzun, hastanızın ve yaşam alanınızın güvende olup olmadığını anlamak için ortam içine yerleştirebileceğiniz kamera ile izleme ve kayıt imkanını elde edebilirsiniz. Çocuk sahibi anne ve babalar çocuklarının büyürken yaşadığı özel anlara tanık olmak isterken bir yandan çalışmak zorunda olduğu için kaçırdıkları anlara üzülürler. Kamera ile izleyerek bebek ve çocuklarınızın gelişimini izleyerek ayrı geçirdiğiniz süreyi daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

Ayak ve bacaklarındaki sağlık problemleri nedeniyle gücü azalan, yürüme problemi çeken, vücut dengesi bozulan ve ayakta duramayan kişiler için tekerlekli sandalye hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik sunulan çözümlerden biri olarak hastane ekipmanları arasında yerini alıyor.

Hastane öncesi acil bakımda kullanılan sabitleme ekipmanları, bu konuda müdahale öncesinde hasta hakkında edinilmesi gereken tüm bilgileri vermeniz için önem taşıyor. İhtiyaç duyacağınız formları da önceden doldurmanız için edinmenizde fayda bulunuyor.

Muayenehanelerde doktorların, hemşirelerin ve hasta bakıcıların sürekli olarak kullandığı muayene eldivenleri farklı kullanım alanlarında da işinizi görebilir. Plastik ve çok amaçlı eldivenler uygun hijyen koşullarını sağlamak açısından hasta bakımında hem hasta hem de hastaya hizmet veren kişi için kullanımı önemli olan ürünlerden biridir. Pansuman yapılması gereken durumlarda, bulaşıcı hastalıklardan korunmak gereken durumlarda müdahaleden geri durmadan korunmayı sağlar.

Temizlik yaparken, mikrop yayılmasına neden olabilecek çöp kovalarını boşaltırken, cildinize zarar verebilecek bir maddeyi tutarken kullanacağınız eldiven ellerinizin temiz kalmasını sağlayarak sağlığınıza da katkı sağlayacaktır. El yapınıza uygun bedeni seçmeniz kolay tutuş sağlamanız ve rahatlıkla hareket etmeniz açısından önem taşıyor.

Diyabet hastalığı olanlar ve insülin iğnesi ile hayatına devam edenler için steril iğneler hastane ekipmanları arasında bulunuyor. Parmak delme iğneleri ihtiyacınıza göre 25, 100, 200 adet olmak üzere steril bir şekilde ambalajlanarak kullanıma sunuluyor.

Hastane Ekipmanları Nelerdir?

Yoğun iş temposu ile baş etmeye çalışan kişiler büyük şehirlerdeki engellenemeyen apartman ve mahalle gürültüsü nedeniyle iyi istirahat edemiyor. İyi bir uykuysa ise kişinin gün içerisinde etkin ve verimli olabilmesi açısından çok önemli. Sağlıklı ve kesintisiz uyku ihtiyacı bulunan kişilerin kulak tıkacı kullanarak gerginlikten ve gereksiz seslerden uzak rahat bir uyku uyumaları mümkün oluyor.

Kronik kulak rahatsızlıkları nedeniyle yıkanırken, yüzerken, uçağa binerken kulakta oluşan basıncı engellemenin ve kulakları korumanın en iyi yollarından biri de kulak tıkacıdır. Doktorunuzun önerisi kulak tıkacı kullanmanız ise, kullanacağınız ortama uygun olan özel bir seçime yönelebilirsiniz. Yıkanırken kullanabileceğiniz vazelinli ve kulağınızda kalması gibi sıkıntılara neden olmayacak özel pamuk dokulu tıkaçlar bulunuyor.

Banyoda yıkanma esnasında kulağınızı korumak isteseniz de, dış sesleri duymak istediğiniz için kulak tıkacı kullanmaktan çekiniyorsanız buna yönelik kulak tıkaçları da bulunuyor. Dış sesleri duymanıza engel olmayan tıkaçlar sayesinde, kişisel ihtiyacınız için yıkanırken içerideki çocuğunuzun seslerini duyarak bir yardıma ihtiyacının olup olmadığını anlayabilir, gereksiz endişelerden kurtulabilirsiniz.

Sıklıkla yaşanılan bazı sorunlar düşünülerek kulak tıkaçlarında yeni alternatifler sunuluyor. Denizde yüzerken kulak tıkacının düşmemesi kaybolmaması için çam tipi ipli bir tıkacı tercih edebilirsiniz. Tıkaçların boyları ve size uygun olup olmadığıyla ilgili yönlendirmeler de ürünler ile birlikte dikkat etmeniz fayda sağlayacaktır. Kulak tıkaçları genel olarak 2 yıllık kullanım süresinde, ılık suyla yıkanarak temizlemek suretiyle kullanılabilir. Bununla birlikte her ürünün açıklamasını da okumak ürünü en doğru şekilde kullanmanıza yarayacaktır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hastane Ekipmanları

9857 ürün listeleniyor
Medikaltec
Wio Uniform
Nef Medikal
Nur Medikal Giyim
Emel Tekstil
Beybi
Ayset
Çizgi Medikal
Kaliteli Medikal
Medinila
Akas
MediBil
Galena
Ritimm Tıbbi Tekstil
Muhtelif
Nur Ortopedi
Bilenn Tekstil
Bıçakçılar
Dr. Mitra
Ema
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 9857 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?