ÜST
güneş gözlüğü

2021 yaz sezonunun güneş gözlüğü trendleri

2021 yaz sezonunun güneş gözlüğü trendleri her mevsimin en iddialı aksesuarlarından biri olan güneş gözlüklerinden maksimum verimi almayı sağlayacak özelliklere sahip: Kullanışlı ve stil sahibi. Özellikle yaz aylarında vazgeçilmez hale gelen söz konusu aksesuarlardan yüzünüze uygun olanı bulduktan sonra tarzınızı anında bir üst mertebeye taşımanız mümkün.

Yüze uygun güneş gözlüğü seçimi zor bir işlem olsa da bir kez size uygun çerçeveyi bulmanız yeterli. Sonrasında sırada uygun trendi size uygun çerçeveyle bir araya getirmek var. Üstelik 2021 yaz sezonu güneş gözlüğü trendleri çok çeşitli olduğundan her yüz tipine uygun bir trend bulmak oldukça kolay.

Şimdi arkanıza yaslanın, yüz tipinize uygun güneş gözlüklerini seçme ipuçlarını edinin ve derlediğimiz trendler arasından kendinize en uygun olanını bulun. İşte bu kadar… Stil sahibi geçireceğiniz bir yaz sizi bekliyor.

Renkli ve minimal

güneş gözlüğü

2021 İlkbahar/Yaz defilelerinin belki de en fazla öne çıkan güneş gözlükleri trendi minimal ve renkli çerçeveler. Dikdörtgen köşelere sahip pastel tonlu gözlükler neredeyse her modaevinin defilesinde ve her plajda kendine yer bulmayı başardı.

Özellikle açık renkli cama sahip sarı, pembe ve mavi çerçeveli güneş gözlükleri, minimal çerçeveleri kendine yakıştıranlar için birebir.

Beyaz çerçeveler

Sık sık radarımıza girmeyi başaran beyaz güneş gözlüğü çerçeveleri 2021 yaz sezonunda da öne çıkanlar arasında. İster hacimli ister minimal; açık renk ya da koyu renk cam fark etmeksizin herkesin kendine uygun versiyonunu bulabileceği beyaz çerçeveler, modaları kolay geçmediğinden sürdürülebilir de.

güneş gözlüğü

Andifli Buz Beyaz Dikdörtgen Vintage Çerçeve Kadın Güneş Gözlüğü model, renk, hacim ve camlarıyla 2021 yaz sezonu güneş gözlükleri trendlerinin neredeyse tümünü bir araya getiriyor.

Geometrik dokunuşlar

Herkesten farklı ve dikkat çekici gözükmeyi seviyorsanız geometrik şekillerden ilham alan bu güneş gözlüğüne şans verin. Alışılmışın dışına çıkarak yuvarlak ya da dikdörtgen çerçevelere yeni bir soluk getiren geometrik çerçeveler, 2021 yaz sezonu güneş gözlükleri trendleri arasında.

Kedi gözü

Geçmişten gelen ve sezonlardır vazgeçilmez olan kedi gözü çerçeveler 2021 yaz sezonunda da takip edeceğimiz güneş gözlükleri trendleri arasında.

Vintage bir tarza muhteşem uyum sağlayan bu trend, modern görünümle eşleştirildiğinde de stil sahibi olmayı başarıyor. Yüzünüzün şekli ovalse kedi gözü çerçevelere şans verebilirsiniz.

güneş gözlüğü

Vintage güneş gözlüklerinin en başarılı tamamlayıcılarından biri de hasır şapkalar. C&city Kadın Siperli Hasır Şapka farklı renk seçenekleriyle bu yazın favorilerinden.

Fütüristik modeller

Bizleri bugünden alıp büyülü 60’lar ve 70’lere götüren retro modeller, her dönem vazgeçemediklerimiz arasına girmeyi başarıyor; peki gelecekten gelmiş gibi görünen fütüristik trendler?

2021 yaz sezonunun güneş gözlüğü trendleri arasına girmeyi başaran fütüristik güneş gözlüğü çerçeveleri, alışılmışın dışına çıkmak isteyenler için biçilmiş kaftan.

Hacimli duruş

güneş gözlüğü

Söz konusu güneş gözlüğü olduğunda iddialı hacimlerden kaçınmamak, işin sırlarından. Yüz tipinize de uyuyorsa hacimli gözlükler hem konfor hem de stil konusunda en çok tercih edilebilecekler arasında.

2021 yaz sezonunun güneş gözlüğü trendleri arasında da yer alan hacimli güneş gözlüğü trendi, iddialı duruşlardan kaçınmayan modaevlerinin defilelerinde de ön plandaydı. Hacimli çantalar, bol kesim kıyafetler ve platform ayakkabılarla birleştiğinde vintage bir görünüm yakalayan çerçeveler, neredeyse her yüz tipine uyum sağlayabiliyor.