ÜST

Tuvanam’la Yaşam Alanları: Rengarenk Yemek Odaları

Tuvana Büyükçınar Demir, Tuvanam’la Yaşam Alanları adlı serinin “Rengarenk Yemek Odaları” adlı bölümünde sizleri yazın tüm ferahlığını evinize getirecek keyifli bir yemek odası tasarımıyla buluşturuyor.

Yemek odalarının birleştirici bir özelliği olduğuna inanan Tuvana, keyifli bir sofra etrafında paylaşılan uzun yemek sohbetleri yapabileceğiniz, çiçeklerin ve pastel tonların hakim olduğu bir yemek odası tasarımından bahsediyor.

Yemek alanlarına derinlik katabilecek çözüm önerilerinden canlı bitkilere, ham ahşap masanın modern çizgilere sahip sandalyelerle buluştuğu vazgeçilmez detaylarıyla yemek odanızda Alaçatı rüzgarları esecek!

Alaçatı demişken enginarı unutmak olmaz. Tuvana’nın önerdiği Star Yel Enginar’ı bir tıkla satın alabilir ve siz de bu ufak detayla aksesuar kullanımında bir adım öne geçebilirsiniz. Yemek odanızı hangi aksesuarlarla dekore edeceğinize ve kendinize özel bir alanı nasıl yaratacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız Tuvana’nın bu bölümde verdiği detaylar ve ipuçlarını takip edebilir ve önderdiği tüm ürünlere “Tuvanam’la Rengarenk Yemek Odaları” listemizden ulaşabilirsiniz.