ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Can Yayınları
Hayvan Çiftliği - George Orwell

Hayvan Çiftliği - George Orwell

Can Yayınları 150 TL'lik Kitap Alışverişlerine Deniz Duası Kitabı Hediye!
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • Karşılaştır
30 Mayıs 2020, Cumartesi
Öncelikle belirtmeliyim ki, Hepsibura, hepsiJet ile çok başarılı ve hızlı bir dağtım sistemi oluşturmuş. Antalya'da iri merkezdiğeriyse biraz daha dışında bir semte dahi zaman zaman 24 saat bile kalmadan teslimatı gerçekleştiriyor. Özellikle Hepsiburada'ın kendisi satıcıysa hiç düşünmeden siparişlerinizi vereiliyorsunuz. Diğer satıcılardan olan siparişlerinizde birz daha uzun sürebiliyor teslimat zamanları ama piayasadaki diğer "ünlülerden" yine de çok daha az bir zamanda teslimat gerçekleştiriliyor. Bunu son iki aydaki verdiğim yaklaşık 150 adetin siparişe ve yıllardır edindiğim tecrübelere göre söylüyorum. Kitaba gelince, zaten öğrencilik yıllarımda okuduğum bir kitaptı bu yeni çevirisiyle okumak ve kitaplığıma katmak için tekrar sipariş vermiştim. Açıkçası çok şaşırdım CAN Yayınları'nın Uberto Eco çevirilerini de okuyan birisi olarak. Tek kelimeyle MÜTHİŞ. Ne cümle düşüklükleri, ne imla hataları var kitapta. Ben çevirmen Celal Üster'e ve Can Yayınları'na teşekkür ediyorum. Kitap zaten tartışmasız en iyi Stalin politikalarına taşlama niteliğindeki kitapların başında geliyor dolayısıyla her bilinçli insanın okuması gerekir diye düşünüyorum. Kitabı okudukta sonra Pink Floyd'un "Animals" albümünü bir kez daha yeni bir bilinçle dinlemenizi de tavsiye eder, kitaplı günler dilerim.
M***** A***** (52) MURATPAŞA - Antalya Tüm Değerlendirmeler (434)
DSACategoryId/60001501/2147483645/1501753/1501757/1501760
HepsiGlobal/true

Hayvan Çiftliği - George Orwell

İngiliz yazar George Owell 81903-1950), ülkemizde daha çok Bindokuzyüzseksendört adlı kitabıyla tanınır. Hayvan Çiftliği, onun çağdaş klasikler arasına girmiş ikinci ünlü yapıtıdır. 1940'lardaki ''reel sosyalizm''in eleştirisi olan bu roman, dünya edebiyatında ''yergi'' türünün başyapıtlarından biridir. Hayvn Çiftliği''nin kişleri hayvanlardır. Bir çiftlikte yaşayan hayvanlar, kendilerini sömüren insanlara başkaldırıp çiftliğin yönetimini ele geçirirler. Amaçları daha eşitlikçi bir topluluk oluşturmaktadır. Aralarında en akıllı olanlar domuzlar; kısa sürede önder bir takım oluştururlar, devrimi de onlar yolundan saptırırlar. Ne yazık ki insanlardan daha baskıcı, daha acımasız bir diktatörlük kurulmuştur artık. George Orwell, bu romanında tarihsel bir gerçeği eleştirmektedir. Romanındaki önder domuzun, düpedüz Stalin'i simgelediği açıkça görülecektir. Öbür kişiler bire bir belli olmasalar da, bir diktatörlük ortamında olabilecek kişilerdir. Romanın altı başlığı bir Peri Masalı'dır. Küükleri eğlendirecek bir peki masalı değildir; ama roman, bir masal anlatımıyla yazılmıştır.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği, distopik anlatı türüne örnek bir roman olarak karşınıza çıkıyor. Çiftlikte geçen hikayede yazar, insanlar ve hayvanlar arasındaki hiyerarşik düzeni temel alarak toplumsal bir eleştiri yapıyor. 1940’lardaki reel sosyalizmin eleştirisi olan roman, dünya edebiyatında hatırı sayılır bir yere sahip olması ile okuyucuların ilgisini çekiyor. Can Yayınları’nın, Utku Lomlu’ya ait yeni kapak tasarımı ile bastığı Hayvan Çiftliği kitabı, Celal Üster çevirisi ile sunuluyor.

Distopya sevenlerin okuma listesinde ilk sıralarda olan Hayvan Çiftliği, Goodreads gibi paylaşım sitelerinde de epeyce geniş yer tutuyor. Okurların beğenisini kazanan kitap, hakkında çok sayıda yorum yapılmasına olanak tanıyor. Dünyada yoğun ilgi gören kitap, bir hayvan çiftliğinde yaşayan hayvanların çiftlik sahibine başkaldırışını ve yeniden kurulan düzeni anlatıyor. Yeni kuracakları düzenin eşitliğe dayalı bir sisteme dayanacağını vadetseler de sürecin sonunda işlerin başka bir hal aldığı anlaşılıyor. Eşitlik umut edilirken diktatörlük baş gösteriyor. Hayvanlar arasında işlerin ortak bir biçimde paylaşılacağı düşünülürken yönetimi eline geçiren tür, kendi iktidarını dayatmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor.

Distopik anlatımı en iyi temsil eden yazarlar arasında yer alan George Orwell’ın Bin Dokuz Yüz Seksen Dört’ü tarzın öncü kitapları arasında görülüyor. Hayvan Çiftliği sonrasında okuyabilmek için kitapseverlerin listesinde bulunması öneriliyor. Türün diğer iyi örnekleri için Aldous Huxley’in “Cesur Yeni Dünya”, Yevgeni Ivanoviç Zamyatin’in “Biz” ve Ray Bradbury’nin “Fahrenheit 451”i de okuyucular tarafından talep ediliyor. Kitaplar, anlatımları ile türün en iyi temsilleri arasında yer alıyor. Kitaplarda ideallerin gerçekleşemediği, özgürlüklerin hiçe sayıldığı, otoriteye boyun eğmenin zorunlu kılındığı, yasakların ağır yaptırımlar sayesinde uygulatıldığı, sınırları çizilmiş bir dünyaya sıkıştırılmış insanlar ya da hayvanlar anlatılıyor.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği kitabı “bir peri masalı” alt metni ile sunuluyor; ancak yetişkinler için bir masal olduğu açıkça kendini belli ediyor. Peri masalı gibi şaşalı olmayan ancak büyükleri uyutabilecek idealler sunan bir masal olduğu da anlaşılıyor. Anlattığı konunun teşbihi neredeyse günümüzdeki birçok topluma uyum sağlayabilecek nitelikler taşıyor. Bu yüzden de kitap dönem dönem Can Yayınları’nın çok satanlar listesinde kendine yer buluyor. Gelecekte de toplumları eleştirme amacıyla ideal bir örnek teşkil edecek klasik kitaplardan biri olarak okuyucuların kitaplığında önemli yere sahip oluyor. Anlatım stili ile yetişkin okumasına uygun olan kitap, her yaştan yetişkine hitap ediyor.

Mizahi dilinin altında yatan hiciv, yazarın üstün kurgu gücünü de okuyucunun beğenisine sunuyor. Zekice işlenen olay örgüsü, edebi dilinin dışında ironik anlatımı ile kitap, okuyucunun algısında önemli bir yer ediniyor. Kitabın tüm zamanlardaki toplumlara hitap ediyor oluşu, yazın türünden başka sanatlara da ilham vermesini sağlıyor. Hayvan Çiftliği filme çekiliyor ve birçok kez tiyatro oyunu olarak sahneleniyor. Çizgi filmi yapılıyor ve Pink Floyd’un 1977’de çıkardığı “Animals” adlı albümünün konseptine ilham kaynağı olarak ilgi topluyor.

Hayvan Çiftliği kitabı, 152 sayfalık anlatımı ile kısa sürede okunup arkadaşlar ile tartışılabilecek kitaplar arasında yer alıyor. Konusunun derinliği ve genellenebilir olması sayesinde distopik anlatıma ilgi duyan okuyucular, profesyoneller ve siyasal çalışmalar yapan uzmanlar tarafından değerli bir kaynak olarak görülüyor. Distopik anlatı türü analizlerinde referans gösteriliyor. Akademik çalışmalara birebir konu ediliyor ya da yardımcı kaynak olarak yararlanılıyor. Film analizlerinde, alt metin okumada yararlanılıyor. Türünün iyi bir temsilcisi olduğu için türü sevenlere en güzel armağanlardan biri olabilecek George Orwell'in Hayvan Çiftliği kitabı yeni baskısı ile yeni okuyucularını bekliyor.George Orwell’ın Hayvan Çiftliği, distopik anlatı türüne örnek bir roman olarak karşınıza çıkıyor. Çiftlikte geçen hikayede yazar, insanlar ve hayvanlar arasındaki hiyerarşik düzeni temel alarak toplumsal bir eleştiri yapıyor. 1940’lardaki reel sosyalizmin eleştirisi olan roman, dünya edebiyatında hatırı sayılır bir yere sahip olması ile okuyucuların ilgisini çekiyor. Can Yayınları’nın, Utku Lomlu’ya ait yeni kapak tasarımı ile bastığı Hayvan Çiftliği kitabı, Celal Üster çevirisi ile sunuluyor.Distopya sevenlerin okuma listesinde ilk sıralarda olan Hayvan Çiftliği, Goodreads gibi paylaşım sitelerinde de epeyce geniş yer tutuyor. Okurların beğenisini kazanan kitap, hakkında çok sayıda yorum yapılmasına olanak tanıyor.

Dünyada yoğun ilgi gören kitap, bir hayvan çiftliğinde yaşayan hayvanların çiftlik sahibine başkaldırışını ve yeniden kurulan düzeni anlatıyor. Yeni kuracakları düzenin eşitliğe dayalı bir sisteme dayanacağını vadetseler de sürecin sonunda işlerin başka bir hal aldığı anlaşılıyor. Eşitlik umut edilirken diktatörlük baş gösteriyor. Hayvanlar arasında işlerin ortak bir biçimde paylaşılacağı düşünülürken yönetimi eline geçiren tür, kendi iktidarını dayatmaya başlıyor ve olaylar gelişiyor. Distopik anlatımı en iyi temsil eden yazarlar arasında yer alan George Orwell’ın Bin Dokuz Yüz Seksen Dört’ü tarzın öncü kitapları arasında görülüyor. Hayvan Çiftliği sonrasında okuyabilmek için kitapseverlerin listesinde bulunması öneriliyor. Türün diğer iyi örnekleri için Aldous Huxley’in “Cesur Yeni Dünya”, Yevgeni Ivanoviç Zamyatin’in “Biz” ve Ray Bradbury’nin “Fahrenheit 451”i de okuyucular tarafından talep ediliyor. Kitaplar, anlatımları ile türün en iyi temsilleri arasında yer alıyor. Kitaplarda ideallerin gerçekleşemediği, özgürlüklerin hiçe sayıldığı, otoriteye boyun eğmenin zorunlu kılındığı, yasakların ağır yaptırımlar sayesinde uygulatıldığı, sınırları çizilmiş bir dünyaya sıkıştırılmış insanlar ya da hayvanlar anlatılıyor.

George Orwell’ın Hayvan Çiftliği kitabı “bir peri masalı” alt metni ile sunuluyor; ancak yetişkinler için bir masal olduğu açıkça kendini belli ediyor. Peri masalı gibi şaşalı olmayan ancak büyükleri uyutabilecek idealler sunan bir masal olduğu da anlaşılıyor. Anlattığı konunun teşbihi neredeyse günümüzdeki birçok topluma uyum sağlayabilecek nitelikler taşıyor. Bu yüzden de kitap dönem dönem Can Yayınları’nın çok satanlar listesinde kendine yer buluyor. Gelecekte de toplumları eleştirme amacıyla ideal bir örnek teşkil edecek klasik kitaplardan biri olarak okuyucuların kitaplığında önemli yere sahip oluyor. Anlatım stili ile yetişkin okumasına uygun olan kitap, her yaştan yetişkine hitap ediyor. Mizahi dilinin altında yatan hiciv, yazarın üstün kurgu gücünü de okuyucunun beğenisine sunuyor. Zekice işlenen olay örgüsü, edebi dilinin dışında ironik anlatımı ile kitap, okuyucunun algısında önemli bir yer ediniyor. 

Kitabın tüm zamanlardaki toplumlara hitap ediyor oluşu, yazın türünden başka sanatlara da ilham vermesini sağlıyor. Hayvan Çiftliği filme çekiliyor ve birçok kez tiyatro oyunu olarak sahneleniyor. Çizgi filmi yapılıyor ve Pink Floyd’un 1977’de çıkardığı “Animals” adlı albümünün konseptine ilham kaynağı olarak ilgi topluyor. Hayvan Çiftliği kitabı, 152 sayfalık anlatımı ile kısa sürede okunup arkadaşlar ile tartışılabilecek kitaplar arasında yer alıyor. Konusunun derinliği ve genellenebilir olması sayesinde distopik anlatıma ilgi duyan okuyucular, profesyoneller ve siyasal çalışmalar yapan uzmanlar tarafından değerli bir kaynak olarak görülüyor. Distopik anlatı türü analizlerinde referans gösteriliyor. Akademik çalışmalara birebir konu ediliyor ya da yardımcı kaynak olarak yararlanılıyor. Film analizlerinde, alt metin okumada yararlanılıyor. Türünün iyi bir temsilcisi olduğu için türü sevenlere en güzel armağanlardan biri olabilecek George Orwell'in Hayvan Çiftliği kitabı yeni baskısı ile yeni okuyucularını bekliyor.Basım Dili Türkçe
Boyut Normal Boy
Yazar George Orwell
Diğer
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu KCAN00118
Hayvan Çiftliği - George Orwell
Çok İyi
(368)
Çok İyi (368)
%85
İyi
(41)
İyi (41)
%9
Ne İyi / Ne Kötü
(17)
Ne İyi / Ne Kötü (17)
%4
Kötü
(5)
Kötü (5)
%1
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%1
Ortalama Puan
4,8
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (381)
Fotoğraflı değerlendirmeler (2)
Bu ürün ile ilgili 434 değerlendirme var.
Sırala
Bu ürün ile ilgili 434 değerlendirme var.
MA
MA
Öncelikle belirtmeliyim ki, Hepsibura, hepsiJet ile çok başarılı ve hızlı bir dağtım sistemi oluşturmuş. Antalya'da iri merkezdiğeriyse biraz daha dışında bir semte dahi zaman zaman 24 saat bile kalmadan teslimatı gerçekleştiriyor. Özellikle Hepsiburada'ın kendisi satıcıysa hiç düşünmeden siparişlerinizi vereiliyorsunuz. Diğer satıcılardan olan siparişlerinizde birz daha uzun sürebiliyor teslimat zamanları ama piayasadaki diğer "ünlülerden" yine de çok daha az bir zamanda teslimat gerçekleştiriliyor. Bunu son iki aydaki verdiğim yaklaşık 150 adetin siparişe ve yıllardır edindiğim tecrübelere göre söylüyorum. Kitaba gelince, zaten öğrencilik yıllarımda okuduğum bir kitaptı bu yeni çevirisiyle okumak ve kitaplığıma katmak için tekrar sipariş vermiştim. Açıkçası çok şaşırdım CAN Yayınları'nın Uberto Eco çevirilerini de okuyan birisi olarak. Tek kelimeyle MÜTHİŞ. Ne cümle düşüklükleri, ne imla hataları var kitapta. Ben çevirmen Celal Üster'e ve Can Yayınları'na teşekkür ediyorum. Kitap zaten tartışmasız en iyi Stalin politikalarına taşlama niteliğindeki kitapların başında geliyor dolayısıyla her bilinçli insanın okuması gerekir diye düşünüyorum. Kitabı okudukta sonra Pink Floyd'un "Animals" albümünü bir kez daha yeni bir bilinçle dinlemenizi de tavsiye eder, kitaplı günler dilerim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(52) - Antalya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÜS
ÜS
28 Nisan'da sipariş ettiğim 6 adet kitabı 4 Mayıs'ta tarafıma ulaştıran Hepsiburada'ya teşekkürler. Herşey istediğim gibi. Çünkü salgın nedeniyle kargolar gecikebiliyor. Hayvan Çiftliği'ni bir solukta okuyacağımdan eminim. Güzel kitap...
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(35) - Konya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CU
CU
Kitap gayet başarılı okunulmaya değer...
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
On numara beş yıldız bir kitap. Avrupada gelişen siyaset aslında günümüze benzer hataların yaşanmasından ders alınarak geliştiğini görüyoruz. Eğer gündemi ve insanları takip ediyorsanız size heee heee haaa dedirtecek çocuk görünümlü yetişkinlere hitaben yazılmış hikayeden çok şey ogreneceginize eminim .
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kırmızı Kedi Kitabevi satıcısından aldı.
(36) - Van
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MC
MC
Öncelikle kitap çok iyi kargolanmış. Ayraç ve kitabın kusursuz temizlikte gelmesi hepsiburada ve satıcı kalitesini gösterir. Sovyetler zamanını anlatan güzel bir kitap. Kesinlikle okunması gerekir. Fiyatı ile paha biçilmez kütüphanenizde olması gereken bir kitap.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kırmızı Kedi Kitabevi satıcısından aldı.
(34) - Rize
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SS
SS
Kitabın tamamını okumadım okumaktayım lakin kitapta efsane göndermeler mevcut eksi olarak ise bazı sayfalarda okuyorsunuz diyorsunuzki nE? :) sora 10 15 sn düşününce cuk diye oturuyor ve oha bee diyorsunuz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Erzincan
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Basit dilli ama günümüz dünyasındaki gerçekleri yüzümüze tokat gibi vuran herkesin okuyup ders çıkarması gereken bir kitap. Kargo 1 günde elime ulaştı, hızlıydı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(24) - Balıkesir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Çok güzel bir kitap, okuduklarınız ülkemiz için hiçte yabancı gelmeyecek
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(37) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YV
YV
Şu günlerde daha da anlamlı bulduğum harika bir kitap.Okumayan kalmamalı.Animasyon filmi de mevcut,izlenebilir kitabın ardından.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GS
GS
En uygun fiyata, orjinal kitapları bu siteden alıyorum, bandrol v.s. Teyit ediyorum, korsan asla çıkmadı, lütfen by hizmet kalitenizi koruyun, teşekkürler. Eser zaten malum okunmalı, kitaplığınızda bulunmalı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(38) - Muğla
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SP
SP
Öncelikle kargolama iyiydi. tek solukta okuyabileceğiniz bir kitap, günümüz siyasetiyle de çok bağdaşan noktalar görebilirsiniz. Özellikle anlatımın masal tadında olması güzeldi.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(33) - İzmir
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Hepsiburada kalitesi ile şuandan daha uygun fiyata satın aldım. Sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Yırtık, deforme yoktu. Kitap da güzel. Merak edip okuyacağım dedim dedim yeni okuyabildim. Yazar SSCB yılları dönemini hayvanlar üzerinden ele alıp eleştirmiş. Okunması gereken eserlerden.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Erzincan
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
CK
CK
Yani belli yazarı belli anlstmaya gerek yok! Görüyorsunuz! Bu arada hepsiJET harbi jet gibi 3 günde getirdş. Normal diyenlere lafım, ilk defa kitap kategorisinde bu kadar hızlı teslimat aldım.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(16) - Adana
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ZK
ZK
Aşırı mantık ve anlam yüklü bir kitap ayrıca günümüzü ve günümüz insanını mükemmel bir şekilde gözler önüne sermiş olan kesinlikle okunması gereken bir kitap.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kırmızı Kedi Kitabevi satıcısından aldı.
(43) - Ardahan
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖA
ÖA
Çocuk kitabı değil her yaşa hitap ediyor ilk başlarken çok mu çocuksu acaba diyerek başladım ama bir kaç sayfa ilerleyince çok güzel bir kitap olduğu anlaşılıyor
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(41) - Manisa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ES
ES
daha önce hiç konusuna bakmadığı ancak herkesin elinde gördüğüm bir kitaptı okudum eh güzel kitaptı sanırım beklentim farklıydı siyasi bir kitap olduğunu bilmiyordum
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
(32) - Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
Kitabı sipariş ettim ertesi gün geldi çok hızlı geldi.Hepsiburadaya bu hızından dolayı tebrik ederim.Kitabı daha okumadım çok güzele benziyor ayrıca da önemli bir eser.Kitap 0 hasar ile geldi.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BD
BD
Güvenilir site hızlı teslimat harika ötesi bir kitap mutlaka okunması gerekenler listenizde olmalı. Bir defa da elimden bırakmadığım kitap anına bitti. Cidden günümüz ile nasıl eşdeğer anlamış değilim harika.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Kırmızı Kedi Kitabevi satıcısından aldı.
- Adana
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HV
HV
Hayvan Çiftliği, okul için alınıp okunduysa saklanılması ve gelecek yıllarda tekrar tekrar okunması gereken bir kitap. İçerisinde bıyık altı yazılmış çok şey var, her yaşta anlamak mümkün olmuyor.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DK
DK
Bence okunması gereken çok güzel bir kitap hayran kaldım bir kaç saatte bitirdim kargoda çok iyi geldi 1 günde elimde oldu paketleme güzeldi
Değerlendirme sahibi bu ürünü Hepsiburada satıcısından aldı.
- Kocaeli
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Hayvan Çiftliği - George Orwell
1984 - George Orwell
Süper İyi Günler ( The Curious Incıdent Of The Dog In The Night - Time - Mark Haddon
Koleksiyoncu - John Fowles
%50
22,00 TL 11,00 TL
%50
38,00 TL 19,00 TL
%40
22,00 TL 13,20 TL
%21
34,00 TL 26,86 TL
Sepette %5 indirimli fiyat
25,52 TL
Satıcı
Hepsiburada 10
Hepsiburada 10
Hepsiburada 10
Kırmızı Kedi Kitabevi 9,8
Değerlendirmeler
(434)
(285)
(8)
(2)
Basım Dili Türkçe Türkçe Türkçe Türkçe
Yazar George Orwell George Orwell Mark Haddon John Fowles
Başa dön