Hediye Sepetleri

"Hediye" deyince herkesin aklına gelen fikirler hemen hemen aynıdır. Hediye alınacak kişilerin ihtiyaç duyduğu yahut da almayı istedikleri birtakım parçaların paketlenerek, belki güzel bir notla kişiye sunulması herkesi heyecanlandırır. Ama hediye denince akla gelecek fikirler, çoğu zaman, bu ve benzerlerinden ibarettir. Oysaki minik dokunuşların birleşerek bir sepet dolusu sevinç üretmesi de, kendi fikriniz ve hayallerinize göre hazırlayabileceğiniz hediye sepetleriyle mümkündür.

Hediye Sepetleri

Birbirini tamamlayan setler, parçalar, kutular daima her göreni kendine hayran bırakacak bir etki taşır. Set set takılar, takım takım fincanlar, mutfak eşyaları, takım ruhunun en belirgin özelliklerdendir. Mobilya seçerken bile takım olmasına dikkat edilir. İşte hediye sepeti ile bu takım ruhunu, sevdiklerinizin hediyelerine taşıyarak, onları sevinçten havaya uçurtacak bir fikir yaratabilirsiniz.

Sevdiklerinize verdiğiniz hediyeler, bugüne kadar genelde tek parçadan oluşan hediyeler olurken; şimdi hediye sayfanıza yepyeni bir madde eklenecektir. Hediye sepetleriyle, "Acaba ne alsam?" düşüncesi, yerini "Acaba sepetin içine koysam?"a bırakır. Çünkü hediye sepetlerinde, artık sadece bir ya da birkaç hediye değil; bundan daha fazlası bulunur. Genelde birbiriyle takım olarak tasarlanan bu güzel sepetleri, hediye ettiğiniz kişinin de çok seveceğine ve her bir parçasına çok değer vereceğine emin olabilirsiniz.

Bir hediye sepeti oluştururken bilmeniz gereken ilk nokta, sepetinizin bir konsepti olması gerektiğidir. İçine hediyelerinizi koyacağınız sepete, hediye edeceğiniz kişiye uygun bir konsept belirledikten sonra, yapmanız gereken şey ise, tıpkı bir alışveriş sepeti gibi, o konsepte dair seçtiğiniz hediyeleri, sepetin içine doldurmaktır. Örneğin, Sevgililer Günü'ne özel bir sepet tasarlıyorsanız, bu durumda, sepetin içerisinde Sevgililer Günü'nün ve sevginin temsili olan kırmızı rengi ve kalpli figürleri kullanabilirsiniz. Sepetin içine aynı zamanda, sevgilinizin hoşuna giden ve sevdiği birçok minik eşyayı da atabilirsiniz. Tabii, sepetin içerisine atacağınız minik kâğıtlara yazılmış notlar da iyi bir fikir olabilir. Bu durum, elbette ki Sevgililer Günü ile kısıtlı değildir. Bu fikri birçok güne yayabilir ve sevdiklerinize kaliteli bir hediye verebilme isteğini, bu taktikle çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Doğum gününde hediye alacağınız çikolata tutkunu bir dostunuz için hazırlayacağınız çikolata dolusu bir sepet, dostunuzun o zamana kadar aldığı en güzel hediye bile olabilir. Yahut da kahve tiryakisi bir dostunuz için; kahve fincanlarından, kupalardan, çeşit çeşit kahvelerden oluşturduğunuz bir sepet de yine, dostunuzun ayağını yerden kesecektir.

Sepeti oluştururken bir tema yerine, bir renk üzerinde de durabilirsiniz. Hediye alacağınız kişinin en sevdiği rengi belirleyebilir ve içerisinde yalnızca bu renkten oluşan hediyelerin bulunduğu bir sepet oluşturabilirsiniz. Minik bir çocuk için oluşturacağınız sepetin içerisine bolca oyuncak koyabilir ve bu çocuğun sevinçten çığlık atmasına bile neden olabilirsiniz. Hediyenizin sahibi bir kitap kurdu ise de onun okumadığı kitapları tespit edip bu kitaplardan oluşan bir sepet oluşturmayı düşünebilirsiniz. Aynı şekilde, müzik tutkunu veya müzisyen birine hediye sepeti oluştururken, sepetinizin içerisine bir müzik kutusu, belki notalardan oluşan kupa gibi birkaç aksesuar ve sepetin sahibi olacak kişinin sevdiği müzisyenlerin albümlerinden yaptığınız bir derleme koymak, güzel bir fikir olacaktır. Ve tabii, üç konsepti birleştirerek yapabileceğiniz bir, "kahve, kitap, müzik" sepeti de oldukça derin hisler yaratacaktır. Yeni doğum yapmış bir sevdiğinizi ziyarete giderken bebeğin cinsiyetine göre oluşturacağınız ve minik kıyafetlerden, emziklerden, patiklerden oluşan bir sepet, henüz yeni ebeveyn olmuş tanıdıklarınızın unutamayacağı bir hediye olarak tarihe geçebilir.

Tüm bunların haricinde, kendi fikirlerinizden oluşacak sepetler ise, sadece sizin hayal gücünüzde saklı kalacaktır. Ta ki siz onu hayat geçirip bir sevdiğinize hediye edene kadar…

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hediye Sepeti

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
DSACategoryId/2147483634/20021