Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hepsiburada 250 TL Dijital Hediye Kartı

Hepsiburada
250,00 TL
( / adet)
seçenek
%
DSACategoryId/80320442/80856037

Hediye kartı:

Hepsiburada hediye kartı, kullanıcıların Hepsiburada üzerinden alışveriş yapılabilmesi için Hepsiburada perakende satışı olan mağazalarda geçerli, dijital ürünler ve kuyum kategorileri dışındaki kategorilerde geçerli olan, önden ödeme yaptıkları ve karşılığında hesaplarına yüklenen dijital kod sistemidir.

Hediye kartları dijital ürünler ve kuyum kategorileri dışındaki kategorilerde ve yalnızca Hepsiburada satıcılı mağazalarda geçerlidir. “Satın alınan kartlar chipgold, ziynet, altın ile diğer altın ürünleri hariç tüm kategorilerde kullanılabilecektir.” Hepsiexpress ve marketplace satıcılarda ilgili kodların kullanımı geçersizdir.

Hepsiburada’da oluşturulan bir siparişte yalnızca 1 (bir) adet hediye kartı kullanılabilir. Birden fazla hediye kartı satın alındığında bu hediye kartları birleştirilerek tek bir siparişte kullanılamaz.

Satın alınan dijital koda satın alınan meblağ tutarınca bakiye yüklemesi yapılır ( Yükleme sadece 50 TL ,100 TL ,250 TL , 500 TL ,1000 TL, 2500 TL tutarında yapılır) Dijital kod bir siparişte tümüyle ya da birkaç siparişte meblağ tutarınca parçalı olarak kullanılabilir. Örneğin 500 TL’lik bir hediye kartı ile 200 TL’lik bir sipariş oluşturulduğunda kalan 300 TL’lik tutar, farklı bir hediye kartı kodu ile, ilk kartı kullanan hesaba otomatik olarak tanımlanmaktadır. Kişi, bu kartı daha sonra dilediği alışverişte, yine parçalı olarak, kullanabilir. Bu şekilde kalan bakiye müşteri hesabında farklı hediye kartları ile otomatik olarak takip edilmektedir.

Hediye kartları son sepet tutarı üzerinden indirim olarak kullanıcıya gözükmektedir. Örneğin hepsiburada.com üzerinden almak istediğiniz ürün bedeli 200 TL olan alışverişinizde ancak indirimli fiyatı 150 TL olan bir üründe hediye kartınız kullanmak istediğinizde 150 TL üzerinden hediye kartınız indirim olarak gözükür. Bu sayede hediye kartı kodu ile oluşturulan tüm siparişlerde mevcut indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Hediye kartları hepsiburada web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden yapılan ürün alımları için kullanılabilir, bunun dışında kullanılamaz, talep edilemez

Kullanım Hepsiburada hesabı ve internet erişimi gerektirir.

Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi yapılmaz, yeniden yüklenemez, paraya çevrilemez, değer karşılığında satılamaz.

Hediye kartı kodları hiçbir koşulda iade edilemez. Geçerlilik süresi dolan ve kullanılamaz durumda olan çeklerin tekrar aktifleştirilmesi ve kullanılmayan hediye kartı tutarı için yeni bir hediye kartı talep edilemez.

Hediye kartının kaybolması, çalınması, imha edilmesi,kullanım koşullarına  veya mevzuata aykırı kullanımı ile üçüncü kişilerce izinsiz kullanımı halinde tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

Hepsiburada tarafından sağlanan hediye kartlarının kullanım süresi kartların kullanıcı hesabına teslimi ve aktivasyon kodlarının bildirilmesi şartıyla, kodların bildirim tarihinden itibaren 28.12.2023 tarihine kadar sınırlı olacaktır. Ancak hediye kartı kullanıldıktan sonra alışverişin iptal edilmesi veya kullanıcı tarafından siparişlerin herhangi bir sebeple iade edilmesi durumunda kullanıcının hesabına yeniden tanımlanan hediye kartının kullanım süresi alım tarihinden geriye kalan süre ile sınırlıdır.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV000025NUF2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön