Honda, Japonya merkezli dev bir üretici. Otomobil markası olarak bilinse de çok sayıda farklı alanda üretimi var. Honda su motoru ürünleri ise hem ülke hem de dünya çapında tercih ediliyor. Honda su motorları, mekanik bir alet olup kullanım amacı ise sıvının basınç hareketini sağlamak. Su motorları sıvıları taşıyor ve düşük basınçtan alarak yüksek basınca doğru yönlendiriyor. Elektrik motorları ile benzer bir şekilde çalışan su motorları birçok işlem esnasında tercih ediliyor. Su motorları kirli sularda, yoğunluğu daha düşük olan sularda ve içerisinde birtakım maddeler bulunan sularda kullanılıyor. Özellikle suları temizlenmesi için Honda su motoru ürünleri öne çıkıyor. Bu sayede tarım alanlarında ve pek çok sanayi tesisinde su motoru kullanımı görülüyor. Su motoru kullanımı dünyanın pek çok yerinde ön planda tutuluyor bu nedenle daha teknolojik modelleri de her geçen gün sunuluyor. Su motorları suyun tahliyesi için de öne çıkıyor. Birçok yerde suyun tahliyesi için farklı ebatlarda su motoru kullanımı görünüyor. 

Honda Su Motoru Özellikleri

Honda su motoru ürünlerinin birtakım özellikleri de bulunuyor. Bu özellikler hem ürün bazında değişiyor hem de ürün içerisinde benzer özellikler görmek mümkün. Honda su motoru özellikleri ilk olarak teknik bir çerçeveye sahip. Burada motorun türü, gücü ve giriş çıkış bilgileri yer alıyor. Aynı zamanda her ürünün farklı dikey basma yüksekliği ve maksimum kapasite de dikkat çekiyor. Bunlara ek olarak motorun hava soğutmalı olup olmaması, kaç zamanlı olduğu, emiş derinliği, debi ve yağ kapasitesi önem kazanıyor. Honda su motoru özellikleri incelendiğinde silindir hacmi önem kazanıyor. Silindir hacimleri ürünün ebatını da büyük oranda etkiliyor. Honda su motoru 2’’ parmak ve 3 parmak gibi modelleri ile değişiyor. Bu durum fiyatı da etkiliyor. Honda su motoru 3’’ parmak ürününde farklılıklara rastlanıyor. Bazı Honda su motoru ürünlerinde ise yakıt ikazı yer alıyor. Benzin ya da dizelin bitimine dair bir bilgi sunuyor ve doldurulması sağlanıyor. Hem bahöeşlerde hem de tarım arazilerinde yoğun olarak tercih edilen Honda su motoru, birçok su çıkışında tercih edilebiliyor. Yani Honda su motoru musluktan çıkan su için kullanılabileceği gibi yeraltı suyu gibi kaynakları da kapsıyor. 

Honda Su Motoru Modelleri

Honda su motoru modelleri ürünlerin kendi içerisinde çeşitlenmesi ile oluşuyor. Modeller Honda markası ürünleri olup uzun ömürlü olacak şekilde üretiliyor. Her model kendi içerisinde farklı özelliklere de sahip. Her bir ürünün dönemleri değişiyor ve bununla beraber teknolojik sistemleri de birbirinden ayrılıyor. Honda su motoru modelleri içerisinde Honda NG 304 modeli biliniyor. Bu model 11 hp motor gücüne sahip olup maksimum kapasitesi 1000 Lt olarak belirleniyor. Motor gücüne ve kapasiteye göre modeller birbirinden ayrılıyor.Bir diğer model de Honda WB 30 XT3 DRX modeli olarak biliniyor. Bu modelin 110 litre hacmi bulunuyor ve motor gücü ise 5,5 hp olarak daha güçlü bir motor seviyesi sunuyor. Bu gibi modeller arası farklılıklar, ihtiyaçlara göre seçim olanağı sunuyor. Çünkü daha büyük alanlarda kullanılması gereken Honda su motorları için yüksek basınçlı ve hacmi geniş ürünler tercih ediliyor. 

Honda Su Motoru Çeşitleri

Honda su motoru ürünleri çeşitler de sahip. Bu çeşitlendirmeyi sağlayan ise ürünün kullanım yakıtı oluyor. Yakıt tercihine göre Honda su motoru ürünlerinde değişim görmek mümkün. Elbette Honda su motoru çeşitleri içerisinde bu durum fiyatlandırmayı da etkiliyor. Su motorları farklı yakıtları ile uzun ömürlü olarak kullanılabiliyor. Bu yakıtlar kendi içerisinde farklı ekonomilere sahip bu nedenle herkes isteğine göre tercih edebiliyor. Honda su motoru çeşitleri için benzin ve dizel yakıt kullanılıyor. Su motorunun motor gücü ile de bu yakıtı ne kadar sürede yakacağı belirlenebiliyor. Aynı zamanda her Honda su motoru ürününün farklı yakıt depo kapasitesi biliniyor. Yakıtın ne kadar süre kullanılabildiği bu bilgilere göre hesaplanıyor ve ürünün ne kadar bütçe dostu olduğu sonucuna erişiliyor. 

  • Honda Benzinli Su Motoru Modelleri

Honda benzinli su motoru modelleri halihazırda akan sulardan su çekmek için tercih ediliyor. Aynı zamanda bahçe ve tarım arazisi sularını çekmek için de kullanılıyor. Benzinli motorlarda yağ kullanımı da önem arz ediyor. Özellikle Honda su motoru parçaları için bu durum öneriliyor. Bu sayede parçaların ömrünün uzadığı biliniyor ve ürünün uzun ömürlü olması için kullanılıyor. Özellikle güçlü bir biçimde çalışan Honda su motoru ürünleri ısınabilir ve bu ısınma esnasında ürünü korumak için yağ tercihi yapılıyor. Bu ürünleri kullanmadan önce kılavuzu okumak gerekiyor. Aynı zamanda bu ürünlerde sıvı dışı ürün pompalanmaması önem arz ediyor. Ürün kullanılırken düz ve sert bir zemine konuluyor ve bu motordan olabildiğince uzak durularak çalıştırılıyor. Ürünün yedek parçaları da bulunduğundan Honda su motoru parçalarını ayrıca temin etmek mümkün. 

  • Honda Dizel Su Motoru Modelleri

Honda su motoru dizel modelleri de yaygın olarak tercih ediliyor. Dizel bir yakıt olduğundan Honda su motoru ürünü de bu yakıt ile kullanılıyor. Ürünler kulplu ve tekerlekli gibi alternatiflere de sahip. Ürünler kendi içerisinde taşınabilir ve sabit model özellikleri olarak da gruplanıyor. Bu sayede dizel su motoru modelleri tercih edilirken birçok seçenek sunuluyor. Bahçelerde, tarım arazilerinde ve daha pek çok yerde Honda su motoru dizel modelleri kullanılabiliyor. Daha yüksek kapasiteli versiyonları ile düşük kapasiteli versiyonları da ihtiyaca göre öne çıkıyor. Bu ürünler hem profesyonel açıdan hem de bireysel açıdan da kullanıma sunuluyor.

Honda Su Motoru Yorumları

Honda su motoru hakkında bilgi edinmek isteyenler yorumları da inceliyor. Açıklamalar ürün hakkında standart bilgileri veriyor iken yorumlar kişisel görüşleri sunuyor. Yorum yapanlar sadece ürünleri alan kişiler oluyor. Bu sayede ürünü aldıktan sonra ürünün avantajlarından, dezavantajlarından ve kargo hizmeti gibi pek çok hizmetten bahsedilebilir. Ürünün sağlamlığı, ne zaman teslim edildiği, ebatı gibi unsurlar buradan erişilebiliyor. Honda su motoru yorumlarında ürünlerin puanlaması da görülüyor. Puanlama ürünü öne çıkarıyor ya da arka plana düşüyor. Honda su motoru yorumlarında görülen çeşitlilik ürün seçimini büyük oranda etkiliyor. Bu yorumları okuyanlar ürünü alıp almamaya dair bir fikre kapılıyor.

Honda Su Motoru Fiyatları

Honda su motoru ürünleri fiyatlandırmada farklılık sunuyor. Honda su motoru fiyatları ilk olarak benzin ve dizel sınıflandırmasına sahip. Benzin ve dizel tercihi yapıldıktan sonra ürün seçimine geçiliyor. Su motoru fiyatları ürünün modeline göre de ayrılıyor. Ürünlerin modeli eski ve yeni olmasına göre değişiyor. Bu sayede ürün modellerinde fiyat ve performans farkı bir arada görülüyor. 1948 yılından beri üretim yapan Honda markası, su motoru üretimini de uzun süredir gerçekleştiriyor. Tarıma razilerinde ve daha pek çok yerde kolayca kullanılabilen su motorları her bütçe ve yere göre birbirinden ayrılıyor. Hepsiburada üzerinde Honda su motoru ürünleri hakkında ayrıntılı bilgiler edinilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Honda Su Motoru

16 ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Toplam 16 / 16 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483601/465415/452384/34000238/honda