Kategoriler
Ürün, kategori veya marka ara
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...


HONOR Magic V2 esnek ekrana sahip katlanabilir bir akıllı telefondur. Kullanırken ekrana keskin nesnelerle bastırmayın ve katladığınızda yabancı nesnelerin akıllı telefonun içine düşmediğinden emin olun.

Akıllı telefonunuzun ekranının iç kısmında koruyucu bir film bulunmaktadır. Garantiyi ihlal etmemek veya cihazınıza zarar vermemek için koruyucu filmi çıkarmayın veya kendiniz değiştirmeye çalışmayın. Koruyucu filmi değiştirmek için HONOR Destek veya bir HONOR Servis Merkezi ile iletişime geçin.

Akıllı telefonunuz karmaşık bileşenler içerir, bu nedenle sıvılar, kum vb. ile temasından kaçının.

Akıllı telefonunuz mıknatıs kullanır, bu nedenle manyetik kartların, implante edilmiş tıbbi cihazların veya manyetik alanlardan etkilenebilecek diğer cihazların yakınında tutmayın. İmplante edilmiş tıbbi cihazlarınız varsa, akıllı telefonunuzu kullanmadan önce doktorunuza danışın.

Akıllı telefonunuz yumuşak bir tıklama ile açılıp kapanıyor. Bu bir arıza değildir.HDR10+ Mobil Görüntüleme Cihazı 1.0.2. HDR10+ logosu, HDR10+™ Technologies, LLC'nin Amerika Birleşik Devletleri ve diğer ülkelerdeki ticari markası veya tescilli ticari markasıdır.Ürün görselleri ve ekran içerikleri yalnızca açıklama amaçlıdır. Gerçek özellikler (görünüm ve renk dahil) değişiklik gösterebilir.Yukarıdaki sayfada gösterilen veriler, kontrollü test koşulları altında HONOR laboratuvarında yapılan testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Gerçek değerler, ürünlerdeki bireysel farklılıklar, yazılım sürümleri, çalışma koşulları ve çevresel faktörler nedeniyle biraz değişebilir.5G ağ standardı tüm bölgelerde mevcut değildir, lütfen ayrıntılar için yerel servis sağlayıcınıza danışın.

 • Veriler HONOR laboratuvarından alınmıştır. Katlandığında 1 cm'den daha az kalınlığa sahip katlanabilir bir akıllı telefon. 9,9 mm, katlandığında siyah deri versiyonun kalınlığıdır; açıldığında 4,7 mm. Ölçüm, dış ve iç ekranların koruyucu filminin kalınlığının yanı sıra kameranın çıkıntısını da hesaba katmamaktadır.
 • HONOR Laboratuvarından alınmıştır. 231 g, siyah deri kılıflı akıllı telefon versiyonunun ağırlığıdır (koruyucu filmler hariç).
 • HONOR Laboratuvarından alınmıştır. Harici ekranın en yüksek parlaklığı 2500 nittir.
 • HONOR Magic V2 ekranın PWM frekansı 3840 Hz'dir. TÜV Rheinland sertifikasyon sistemine ve IEEE (Institute of Electrical and Electronics Engineers) Std 1789-2015'e göre titreşimsiz, 3125 Hz'in üzerinde bir PWM frekansıdır.
 • Veriler HONOR Laboratuvarından alınmıştır.
 • Düşme direncinin ölçülmesinde, ikinci nesil nanokristallere sahip cam ile aynı ağırlıktaki geleneksel cam karşılaştırıldı. Akıllı telefon hassas bir elektronik cihazdır ve düşürüldüğünde hasar görebilir. Düşürmeyin veya çarpmayın.
 • Köşegen standart dikdörtgenlere göre ölçülmüştür. Yuvarlatılmış köşeler nedeniyle gerçek görünür alan biraz daha küçüktür.
 • Ekran maksimum 120 Hz yenileme hızını destekler. Gerçek yenileme hızı, çalışan uygulamaya veya oyuna bağlı olarak değişebilir.
 • Veriler HONOR Laboratuvarından alınmıştır. Titanyum alaşımlı kapaklı bir eklem, alüminyum alaşımdan yapılmış benzer boyuttaki bir eklemden %150 daha güçlüdür.
 • Tipik pil kapasitesi 5000 mAh ve nominal pil kapasitesi 4900 mAh'dir.
 • Veriler HONOR Laboratuvarından alınmıştır. Gerçek pil ömrü, belirli cihazın özelliklerine, kullanım alışkanlıklarına ve çevresel faktörlere bağlıdır.
 • Orijinal HONOR SuperCharge kullanılarak maksimum şarj gücü 66W'tır. Gerçek şarj gücü kullanım senaryolarına ve çevresel faktörlere bağlıdır.

Bu beyan HONOR tarafından 02-22-2023 tarihinde ve öncesinde toplanan verilere dayanmaktadır. Veriler HONOR laboratuvarından alınmıştır. 9,9 mm, katlanmış durumdaki Siyah (Suni deri versiyonu) modelin kalınlığını ifade eder. Toplam kalınlığa iç ve dış ekran koruyucu filmler ve kameranın yükseltilmiş kısmı dahil değildir. Gerçek veriler yapılandırmaya, üretim sürecine ve ölçüm yöntemine bağlı olarak değişebilir. Lütfen gerçek cihaza bakın.


Ürün görselleri yalnızca açıklama amaçlı kullanılmıştır. Gerçek özellikler farklılık gösterebilir. 5G ağ standardı yerel operatörler tarafından destekleniyor olabilir ve her bölgede mevcut olmayabilir. Ürün görselleri yalnızca açıklama amaçlı kullanılmıştır. Gerçek özellikler değişiklik gösterebilir. 5G ağ standardı yerel operatörler tarafından desteklenebilir ve her bölgede mevcut olmayabilir. *HONOR laboratuvarına göre akıllı telefonun kalınlığı katlandığında 9,9 mm'dir. En ince konfigürasyonun kalınlığı belirtilir, hesaplamada kamera çıkıntısı ve ekrandaki film dikkate alınmaz Cihaz ekranları 3840 Hz PWM frekansına sahiptir. IEEE Std 1789-2015, titreşimsizliği 3125 Hz'den büyük bir PWM frekansı olarak tanımlar.


*Ön kayıt işleminizi tamamlamak için hepsiburada.com hesabınıza giriş yaptıktan sonra 'ön kayıt ol' butonuna tıklamanız gerekmektedir.
Kampanya kapsamında 4000 TL’lik kupon yalnızca Honor Magic V2 ürün satın alımında kullanılacaktır.
Kampanya stoklarla sınırlıdır, Hepsiburada her durumda kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.