Hoover Derin Dondurucular

Sağlıklı bir yaşamın olmazsa olmazlarından belki de en önemlisi, sağlıklı, doğal ve mevsimlik gıdaların tüketilmesidir. Doğal gıdaları mevsiminde tükettiğinizde, bu ürünlerden alacağınız vitamin, mineral gibi vücudunuzun işleyişi için gerekli olan değerli içerikleri sağlıklı bir şekilde almış olursunuz.

Tüketeceğiniz mevsimlik meyve, sebze ve et ürünlerini derin dondurucularda uzun süreli saklayarak bu ürünlerin besin değerlerinden bir şey kaybetmesini önleyebilirsiniz. Beyaz eşya konusunda 70 yılı aşkın süredir Avrupa’nın ve Türkiye’nin en çok kullanılan markalarından Hoover’ın, her türlü gereksinime uygun derin dondurucuları, sizin de ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Hoover Derin Dondurucu

Derin dondurucu konusunda sizlere birçok modelle çözüm sunan Hoover, sandık yapılı ve dikey yapılı çekmeceli derin dondurucu modelleriyle, depolamak istediğiniz gıda malzemelerini sağlıklı ve güvenli bir şekilde saklayabilmenizi sağlar. Hoover derin dondurucuların tamamı A+ veya A++ enerji verimlilik sınıfında yer aldığından, ürünler elektrik tüketimi konusunda beklentilerinizi tam anlamıyla karşılayabilirler. Tercih edebileceğiniz Hoover derin dondurucular, uygun bulduğunuz ürün modeline göre uzun süreli elektrik kesintilerinde gıdalarınızı 25 saate kadar saklama yeteneğine sahiptir.

Hoover Derin Dondurucu Fiyatları

Hoover’ın geniş ürün gamı içerisinden, evinize ya da iş yerinize uygun modelleri; kapasitelerine, konum yapılarına, ekstra elektronik fonksiyon ve göstergelerine göre seçebilir, firmanın belirttiği elektrik tüketim değerlerini de kontrol ederek ihtiyacınızı net olarak belirleyebilirsiniz.

Seçeceğiniz derin dondurucunun fiyatı, sandık yapılı veya dik yapılı olmaları, sahip oldukları kapasite, çekmece sayıları ve yıllık enerji tüketim miktarı gibi değişkenlere göre farklılık arz edebilir.

Hoover Derin Dondurucu Yorumları

Ürünlerdeki hızlı dondurma özelliği, modellerin birçoğunda yer alan iç aydınlatmaları, ekonomik dondurma fonksiyonu, sesli sıcaklık alarmı ve LED dijital kontrol paneli gibi ekstra özellikleri sayesinde kullanışlı bir hale gelen derin dondurucular, saklamak istediğiniz gıda türü ne olursa olsun, bu gıdaların uzun süreler boyunca taze kalmalarını sağlayabilir. Bununla birlikte tercih edebileceğiniz derin dondurucuların kullanım talimatlarında yer alan istifleme şekli ve gıda maddelerinin paketleme yöntemlerini (polietilen dondurucu poşeti, plastik kap, alüminyum folyo, cam kap gibi) dikkatle inceleyerek derin dondurucunuzdan en iyi verimi alabilirsiniz.

Özellikle sıcak iklimli şehirlerde yaşıyorsanız, sahip olduğunuz gıdaların uzun süreler tazeliğini koruması için, derin dondurucunuzun ayarlarını doğru şekilde yapmanız yararlı olacaktır. Seçtiğiniz derin dondurucularda herhangi bir teknik sorun yaşarsanız Hoover’ın Türkiye çapında çok sayıdaki teknik servis ağı aracılığıyla ilgili sorunları kolaylıkla çözüm bulabilirsiniz.

Ürünlerinde 3 yıl garanti süresi veren Hoover, eğer arzu ederseniz gerekli işlemleri gerçekleştirerek sahip olduğunuz ürünün garanti süresini 3+4 yıl olarak güncelleyebilir. Hoover'ın size sunduğu bu imkân sayesinde derin dondurucunuzu uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Hoover Derin Dondurucu Modelleri

Hoover sizlere seçebileceğiniz birçok derin dondurucu modelini sunar. Bu modellerden sandık yapılı derin dondurucular 105 litreden 305 litreye kadar olan geniş bir aralıkta yer alır. Ürünlerin yıllık elektrik tüketimleri, uygun bulduğunuz modele göre 209 ilâ 289 kWh değerlerindedir. Dikey yapılı derin dondurucular ise 82 litreden 162 litreye kadar farklı kapasitelere sahiptir.

Dikey yapılı derin dondurucular, gıdalarınızı rahat yerleştirebilmenize olanak tanıyan çekmece yapılarını bulundururlar. Seçeceğiniz derin donduruculara göre ürün içerisinde 4 ilâ 6 çekmece bulunabilir. Dikey yapılı derin dondurucuların yıllık elektrik tüketim değerleri tercih edebileceğiniz modele göre 184 ilâ 229 kWh olarak tespit edilmiştir.

Evinize, iş yerlerinize, kapasite ve enerji tüketim oranlarını değerlendirerek ihtiyacınıza uygun Hoover derin dondurucuları edinerek, her mevsim taze meyve ve sebze tüketebilir, gıdalarınızın besin değerlerini yitirmemesini sağlayabilirsiniz.

Hoover Derin Dondurucu Fiyatları

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hoover
  2. Uğur
  3. Altus
  4. Liebherr
  5. Şenocak
  6. Electrolux
  7. Simfer
  8. Arçelik
  9. Beko
  10. Sunny
  11. AEG
  12. Regal
  13. Delta
  14. Indesit
  15. Vestel
  16. Hotpoint Ariston
  17. Siemens
  18. Bosch
  19. Grundig
  20. Profilo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Dondurucu Özelliği
 6. Enerji Sınıfı
 7. Dondurucu Tipi
 8. Toplam Hacim (lt) A-Z
 9. Günlük Dondurma Kapasitesi (kg)
 10. Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) A-Z
 11. Ses Seviyesi (dB)
 12. Renk
 13. Genişlik (cm)
 14. Yükseklik (cm)
 15. Derinlik (cm)
 16. Satıcı
 • Marka Hoover
DSACategoryId/2147483637/235604/22266
BAŞA DÖN